A 135. percben jutott tovább a HIFK

 

A fővárosiak mellett a SaiPa lépett a negyeddöntőbe.

A finn Liiga rájátszásának az első körében a HIFK 2-1-es győzelemmel indította az Ilves elleni párharcot, Tamperében viszont sokáig nem született döntés, amire egészen a 135. percig, azaz a 4. hosszabbításig kellett várni, ahol Mika Partanen továbblőtte a helsinkieket.

A másik ágon egy sima 6-0-s győzelemmel indított a SaiPa, majd Poriban a hosszabbítás 5. percében született győztes góllal továbbjutott.

Első kör
HIFK (7.)–Ilves (10.) 2-0
2-1 2-1 h.
SaiPa (8.)–Assat (9.) 2-0
6-0 2-1 h.
Negyeddöntők
Karpat (1.)–SaiPa (8.) 0-0
03.20 03.21 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Tappara (2.)–HIFK (7.) 0-0
03.20 03.21 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Lukko (3.)–KalPa (6.) 0-0
03.20 03.21 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
JYP (4.)–Blues (5.) 0-0
03.20 03.21 03.24 03.26 03.28 03.30 03.31
Elődöntők
?–?
04.03 04.04 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
?–?
04.03 04.04 04.06 04.08 04.10 04.11 04.13
Döntő
?–?
04.15 04.17 04.18 04.20 04.22 04.24 04.25

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HVÉGE
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 11-2VÉGE
U18 12:40 ZEGAVS 1-6VÉGE
KK 16:00 MACJES 3-4VÉGE
EBEL 17:00 AVSHCB 2-5VÉGE
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 6-4VÉGE
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 2-1VÉGE
U20 14:30 MACVAS 4-1VÉGE
EL 16:00 BRATIT 6-4VÉGE
EXL 17:00 KOSMIS 4-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSRBS 4-7VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2UTE 2-4VÉGE
KK 18:00 RITMAC 4-1VÉGE
EL 18:30 DEBFTC 2-4VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 1-3VÉGE
október 22., hétfő
EL 20:00 FTCSCC 3-0VÉGE
    • M4 SPORT
október 23., kedd
EXL 18:00 ZVOMIS 
október 24., szerda
U20 15:50 PEFDHK 
EXL 19:00 MACDTR 
október 25., csütörtök
U20   KMMETO 
U18 15:50 PEFDAB 
U18 18:00 ZEGOHA 
U20 18:00 MACSAP 
EL 18:30 TITBRA 
Partnerünk