Kalnins hétfőtől a lett válogatottal készül

   

Ez azt is jelenti, hogy az újságírók által a MOL Liga All Star-csapatába válogatott kapus nem lehet ott a Magyar Kupa négyesdöntőjében.

A négyes döntőbe jutás ugyan még nem dőlt el véglegesen, ehhez kedden verni kell a MAC-ot.

A klub honlapja közleményben jelentette meg a hírt, a következőképpen fogalmazva: “A Dab.Docler vezetése tudta, hogy egy nagyszerű sportembert veszít, ha elengedi a fiatal lett kapust, ám semmiképp nem szeretett volna a fejlődés útjába állni. Így Azari Zsolt elmondta, hogy bár a csapatnak természetesen szüksége lett volna Janis Kalnins munkájára és teljesítményére, végül arra az elhatározásra jutott, hogy elengedi a lett hálóőrt, hiszen ezzel nem csak saját maga, de a Dab.Docler jó hírét is tovább öregbítheti. Janis Kalninsnak szívből köszöni az elvégzett munkát és sikereket a Dab.Docler csapata, s sok szerencsét kíván az előtte álló nagy kihívásokhoz.”

A lettek kerete természetesen még messze van az élestől, egyelőre három kapust tesztelnek, Kalnins mellett a HK Riga MHL-csapatának két hálóőrét, Egils Marek Miltent és Nils Grinfogelst.. A komplett keret ide kattintva nézhető meg.

janis kalnins

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 13., kedd
U18 14:55 UTEMIS 5-1VÉGE
U20 16:00 MISPEF 2-3 BVÉGE
EXL 17:00 O20MIS 1-8VÉGE
EBEL 18:45 AVSG99 6-7 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 14., szerda
U20 15:20 DHKKMH 5-3VÉGE
U18 17:20 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 17:30 AVSOKW 5-2VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 6-2VÉGE
EXL 18:00 DTVMAC 4-5VÉGE
EXL 18:00 MISDTR 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITVC2 4-5VÉGE
U18 18:30 ETOMAC 1-6VÉGE
EL 18:40 HKBFTC 2-6VÉGE
EL 18:40 VASDAB 4-5 HVÉGE
november 15., csütörtök
U20 15:20 DHKAVS 1-5VÉGE
U18 15:50 PEFFTC 7-3VÉGE
U18 18:00 DABZEG 2-1 HVÉGE
U20 18:00 MACUTE 4-6VÉGE
U20 19:45 ZNOETO 9-2VÉGE
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE INFO
EL 17:30 GYEHKB INFO
EL 17:50 VC2SCC INFO
EXL 18:00 MACMIS INFO
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 18:30 ETOMIS INFO
EL 19:30 DEBDAB INFO
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 
U18 13:50 VASMIS 
U18 14:00 ZNOMAC 
U18 15:45 UTEDHK 
EBEL 17:30 AVSDEC 
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 
U18 18:00 FTCDAB 
U20 18:35 UTEKMH 
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 
U20 13:30 AVSMAC 
EL 16:00 BRAHKB 
EXL 16:00 NITMIS 
U20 16:20 KMMDHK 
EL 17:30 GYEUTE 
EL 17:30 TITSCC 
EXL 17:30 MACNZÁ 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 
Partnerünk