A SZKA 6-ot lőtt a Dinamónak

 

A szentpéterváriak egy győzelemre kerültek a továbbjutástól.

A Jokerit szépített a CSZKA ellen. A finnek többek között Huhtala két góljának köszönhetően legyőzték az alapszakaszgyőztes moszkvaiakat.

KHL, 13217 néző.
Karlsson: 92,3% (Helenius)
K
Lalande: 88,0% (Galimov: 100%)
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Radulov
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
2
Kiszelevics, Nemec, Makarov, Mursak, Hjalmarsson
Ohtamaa, Lajunen, Koukal, Moses, Omark
3
Jegorsev, Panyin, Volkov, Sztasz, Mamin
Hahl, Ben-Amor, Maki
4
Naumenkov, Kvartalnov, Artyuhin, Zsarkov, Korotkov
Erkka Westerlund
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 35:11 CSZ SH Hjalmarsson Mursak Panyin
1-1 35:37 JOK PP Lajunen Aaltonen Jaakola
2-1 45:27 JOK Huhtala Sallinen Pöysti
3-1 47:47 JOK Huhtala Jaakola
3-2 56:41 CSZ Grigorenko Zajcev Gyenyiszov
30 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 14

Az Avangard gólt sem szerzett hazai jégen. A kazanyiak kapujában Nilsson 25 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 9890 néző.
Barulin: 88,9% (Kosztyin)
K
Nilsson: 100% (Garipov)
Gustafsson, Kuljas, Kolarik, Perezsogin, Popov
1
Muszin, Pajgin, Arhipov, Petrov, Tkacsov
Goncsarov, Homickij, Rasszkazov, Sirokov, Schütz
2
Zaharcsuk, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Gluhov Ny., Ljamin, Berdnyikov, Szemjonov, Fiscsenko
3
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Mirnov, Möller
Kulik, Mihejev, Volkov, Muszatov, Pervusin
4
Gyenyiszov, Medvegyev, Vrána, Gluhov M., Kosztyicin
Raimo Summanen
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 26:34 AKB Nyikulin Kolcov Szvitov
0-2 51:27 AKB Azevedo Rilov Mirnov
25 Kapura lövések száma 18
4 Kiállításpercek 6

A Metallurg Magnyitogorszk legyőzte a Szibirt. A címvédő már a 67. másodpercben megszerezte a vezetést, majd a folytatásban sokkal pontosabban játszott. A 10. percben a vendégek elveszítették a kapusukat, miután összetűzésbe került Jakucenyával.

KHL, 6550 néző.
Kosecskin: 93,1% (Murigin)
K
Salák: 60,0% (Beszpalov: 90,9%)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Ozsiganov, Hersley, Monya, Ullström, Enlund
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
2
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
3
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
Bereglazov, Tyerescsenko, Koszov, Junykov, Jakucenya
4
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Salunov
Mike Keenan
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:07 MMG Stapleton Malenykih Brent
2-0 08:15 MMG PP2 Mozjakin Lee
3-0 15:35 MMG PP Mozjakin Antyipin Zaripov
3-1 21:32 SZI PP Ullström
4-1 22:14 MMG Brent Lee Osala
4-2 53:11 SZI PP Monya Hersley Enlund
5-2 53:31 MMG Kovár Mozjakin
38 Kapura lövések száma 29
30 Kiállításpercek 37

A SZKA átgázolt a Dinamo Moszkván. A szentpéterváriaknál Thoresen 2 gólt lőtt, Martensson 3 gólpasszt osztott ki.

KHL, 7998 néző.
Lazusin: 80,0% (Saricsenkov: 76,9%)
K
Jezsov (Koskinen: 95,2%)
Novák, Robinson, Brjukvin, Gorovikov, Daugavins
1
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Belov Ny., Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Korjagin, Mironov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
3
Belov A., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
Oszipov, Szoin, Volkov, Dugin, Szopin
4
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Harijs Vitolins
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:27 SZK Thoresen Martensson
1-1 12:52 DMO Dugin Jalasvaara
1-2 24:02 SZK Sipacsov Dadonov Panarin
1-3 24:35 SZK Kablukov Ketov
1-4 41:01 SZK PP Dadonov Kovalcsuk Sipacsov
1-5 41:35 SZK Thoresen Martensson
1-6 50:20 SZK Tyihonov Martensson
21 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 6

NYUGATI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Szocsi (8.) 4-0
3-0 3-1 2-1 6-2
SZKA Szentpétervár (2.)–Torpedo Nyizsnyij Novgorod (7.) 4-1
6-3 1-2 4-2 3-1 2-0
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv Jaroszlavl (6.) 4-2
3-1 1-2 1-2 h. 3-0 7-3 4-0
Jokerit Helsinki (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1
2-3 h. 4-1 5-0 2-1 7-1
Elődöntők
CSZKA Moszkva (1.)–Jokerit Helsinki (4.) 2-1
3-2 4-0 2-3 03.17 03.18 03.20 03.22
SZKA Szentpétervár (2.)Dinamo Moszkva (3.) 3-1
3-2 h. 1-4 2-0 6-1 03.18 03.20 03.22
Döntő
?–?
03.26 03.28 03.30 04.01 04.03 04.05 04.07

KELETI FŐCSOPORT

Negyeddöntők
Ak Barsz Kazany (1.)–Avtomobiliszt Jekatyerinburg (8.) 4-1
3-2 h. 3-2 h. 0-2 2-1 3-2
Szibir Novoszibirszk (2.)–Traktor Cseljabinszk (7.) 4-2
1-4 5-2 7-3 1-2 h. 3-1 2-1
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
2-0 1-2 2-1 6-4 3-1
Avangard Omszk (4.)–Barisz Asztana (5.) 4-3
5-2 0-2 0-3 4-3 2-0 1-4 3-1
Elődöntők
Ak Barsz Kazany (1.)Avangard Omszk (4.) 2-1
3-4 h. 4-0 2-0 03.17 03.19 03.21 03.23
Szibir Novoszibirszk (2.)Metallurg Magnyitogorszk (3.) 2-0
2-0 3-2 2-5 03.17 03.19 03.21 03.23
Döntő
?–?
03.27 03.29 03.31 04.02 04.04 04.06 04.08

 

GAGARIN KUPA-DÖNTŐ
?–?
04.11 04.13 04.15 04.17 04.19 04.21 04.23

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK ÉLŐ
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH INFO
KK 17:30 BRATXU INFO
U18 18:00 ETOKMH INFO
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk