Továbbjutott a Zürich és a Bern

 

Az alapszakaszgyőztes és a 2. helyezett került az elődöntőbe a Genéve-Servette és a Davos után.

A mindent eldöntő, hetedik mérkőzésen nem sok esélyt adott a Zürich Lions a Bielnek, magabiztosan, közel kétszer annyit kapura lőve, 5-2-re legyőzte 11200 néző előtt. A másik 7 mérkőzésig jutó párharcban sokkal jobban megszenvedett az SC Bern, ugyanis a fővárosiak ellen 50 másodperccel a rendes játékidő vége előtt Harri Pesonen góljával egyenlített a Lausanne, a hosszabbításban viszont Jesse Joensuu gondoskodott arról, hogy örüljön a 17131 szurkoló. Az NLA elődöntői kedden kezdődnek.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
0-5 3-1 2-3 3-2 3-0 1-3 5-2
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 4-3
1-0 1-2 1-2 2-1 3-0 1-2 2-1
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-4
2-3 1-2 2-0 7-2 2-4 2-5
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-4
1-6 1-0 3-4 4-3 1-3 3-4
Elődöntők
Zürich Lions (1.)–Genéve-Servette (6.) 0-0
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
SC Bern (2.)–Davos (5.) 0-0
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
Döntő
?–?
04.02 04.04 04.06 04.09 04.11 04.14 04.16

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk