Szétlövésben jutott tovább a Poprad

   

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen 70 perc alatt nem született gól, ezért büntetőkkel dőlt el a párharc.

Pénteken összecsapott a továbbjutásért a HKM Zvolen és a HK Poprad. A zólyomiak kapujában Samuel Baros 25, a poprádiaknál Matus Kostur 18 védéssel zárt kapott gól nélkül. A 70 percnyi góltalanság után rávezetések következtek, melyből Richard Rapac győztes büntetőjével a poprádiak jötte ki jobban és továbbjutottak az elődöntőbe, ahol az alapszakaszgyőztes HC Kosice vár rájuk.

Negyeddöntők
HC Kosice (1.)–SHK 37 Piestany (8.) 4-2
1-3 5-2 4-3 1-3 7-0 3-0
HK Nitra (2.)–Mountfield Martin (7.) 4-1
9-2 6-2 1-4 7-0 5-0
HC 05 Banská Bystrica (3.)–Dukla Trencín (6.) 4-1
1-0 4-0 3-2 4-5 b. 4-2
HKM Zvolen (4.)–HK Poprad (5.) 3-4
3-4 2-1 3-2 b. 1-3 4-3 h. 5-4 0-1 b.
Elődöntők
HC Kosice (1.)–HK Poprad (5.) 0-0
03.16 03.17 03.20 03.21 03.24 03.26 03.28
HK Nitra (2.)–HC 05 Banská Bystrica (3.) 0-0
03.18 03.19 03.22 03.23 03.25 03.27 03.29
Döntő
?–?
04.01 04.02 04.05 04.06 04.09 04.11 04.13

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 4-3ÉLŐ
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk