Hazai sikerek a DEL negyeddöntőiben

   

Az eddig lejátszott 8 negyeddöntőből 7 alkalommal a pályaválasztó nyert.

Lejátszották a német liga, a DEL negyeddöntőinek első 2-2 mérkőzését. A párharcokban rendre a hazai csapatok nyertek, a kivételt a München–Wolfsburg csata képezte, ahol az első találkozón a Grizzly Adams 4-0-ra nyert idegenben, majd az otthoni meccsét is behúzta.

Első kör
Grizzly Adams Wolfsburg (7.)–Krefeld Pinguine (10.) 2-1
4-3 h. 0-2 3-2
Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.)–Eisbaren Berlin (9.) 2-1
6-2 3-6 3-2 h.
Negyeddöntők
Adler Mannheim (1.)–Thomas Sabo Ice Tigers Nürnberg (8.) 1-1
2-1 2-3 03.15 03.17 03.20 03.22 03.24
Red Bull München (2.)–Grizzly Adams Wolfsburg (7.) 0-2
0-4 2-3 03.15 03.17 03.20 03.22 03.24
ERC Ingolstadt (3.)–Iserlohn Roosters (6.) 1-1
4-3 3-6 03.15 03.17 03.20 03.22 03.24
Hamburg Freezers (4.)–Düsseldorfer EG (5.) 1-1
4-0 3-6 03.15 03.17 03.20 03.22 03.24
Elődöntők
?–?
?–?
Döntő
?–?

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB INFO
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE INFO
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk