Elődöntős a Genéve-Servette és a Davos

 

Két párharcban viszont hetedik mérkőzésre kerül sor Svájcban.

Az alapszakasz két legjobb csapata szenved. A Zürich Lions és az SC Bern csütörtökön továbbjuthatott volna idegenben, de nem jött össze nekik, a hazai jégen játszó, gyengébb ellenfeleik egyenlítettek, így szombaton mindent elődöntő meccsekre kerül sor. A Genéve-Servette és a Davos viszont az általuk idegenben lejátszott 5. mérkőzést megnyerték, majd a 6. találkozót behúzták otthon, így már továbbjutottak az elődöntőbe.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 3-3
0-5 3-1 2-3 3-2 3-0 1-3 03.14
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 3-3
1-0 1-2 1-2 2-1 3-0 1-2 03.14
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-4
2-3 1-2 2-0 7-2 2-4 2-5
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-4
1-6 1-0 3-4 4-3 1-3 3-4
Elődöntők
?–?
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
?–?
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
Döntő
?–?
04.02 04.04 04.06 04.09 04.11 04.14 04.16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk