Az Avangard kiverte a Bariszt

   

Az omszkiak nyerték a főcsoport-negyeddöntő 7. mérkőzését, így mindegyik párharcból a kiemelt csapat jutott tovább. A kazah KHL-csapat számára véget ért a szezon.

Az egyetlen 7 mérkőzésig elhúzódó párharc mindent eldöntő összecsapását kedden rendezték. A Barisz hiába vezetett Dawes révén, Kolarik 2 góljának és 1 gólpasszának köszönhetően fordított és továbbjutott az Avangard. A főcsoport-elődöntők csütörtökön kezdődnek.

KHL, 9840 néző.
Barulin: 96,3% (Kosztyin)
K
Laco: 93,5% (Malgin)
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
1
Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Puskarjov
Kuljas, Homickij, Kurjanov, Rasszkazov, Sirokov
2
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Gluhov, Ljamin, Muszatov, Nyeprjajev, Pervusin
3
Bartulis, Szemjonov M., Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
Goncsarov, Kulik, Berdnyikov, Szemjonov K., Fiscsenko
4
Lakiza, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
Raimo Szummanen
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:47 BAA Dawes Boyd
1-1 09:43 AVG Kolarik Popov Perezsogin
2-1 35:18 AVG Perezsogin Ljamin Kolarik
3-1 57:22 AVG Kolarik Popov
32 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2.)–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv (6.) 4-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 4-1
Szibir (2.)–Traktor (7.) 4-2
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 4-3

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE INFO
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk