A Fehérvár nyerte az U16-os bajnokságot

 

A mindent eldöntő 5. meccs felénél 3-1-re vezetett a MAC Székesfehérváron, de a Volán zsinórban négy gólt lőtt, így 5-3-ra nyerte a meccset és 3-2-re a bajnoki döntőt.

A sorozatban 2-1-re vezetett a MAC, így a Fehérvár az utolsó két mérkőzésen győzelmi kényszerben játszott, de a nehézségei ellenére sem omlott össze a tehertől. Kercsó Árpád ismét bajnoki címre vezetett egy csapatot.

AVS U16 2014_15

A magyar U16-os bajnokcsapatban a szezonban jégre lépett:

Péter Andor, Vértes Nátán, Nagy Ákos, Madácsi Benedek, Makovics Bence, Dézsi Bence, Kiss Roland, Vincze Gergő, Sándor Flórián, Kemény Patrik, Bognár Patrik, Almási Márk, Sábián Balázs, Horváth Márton, Kovács Alex, Vas Márk Dániel, Szeles Martin, Halasi Márk, Somogyi Nátán, Balajthy Dániel, Ürögi László, Horváth Mátyás Előd, Pinczés Bendegúz, Lánczos Bence, Puska Kristóf, Rubina Kevin, Bobák Gergő, Wéninger Balázs, Rézmann Máté, Pinczés Olivér, Kokas Balázs, Fekete Botond, Dózsa Márk, Stadler Máté, Rigó Bence Álmos.

Kialakult a magyar ifjúsági döntő felállása. A Fehérvár a MAC-ot, a Vasas a Miskolcot verte másodszor is, így egymással játsszák a finálét. A Székely Mádai László és az utóbbi két hónapban Horváth András edzette piros-kéket fináléba kerülése komoly meglepetés, de már az EBEL U18-ban is lehetett látni, hogy nagyon megy ez a csapat.

A magyar U16-os döntő menetrendje:
2015. 03. 02., hétfő, Fehérvár–MAC 6-3
2015. 03. 04., szerda, MAC–Fehérvár 3-2 büntetőkkel
2015. 03. 06., péntek, Fehérvár–MAC 3-4
2015. 03. 08., vasárnap, MAC–Fehérvár 1-5
2015. 03. 09., hétfő, 17:00, Fehérvár–MAC 5-3

A magyar U18-as elődöntő menetrendje:
2015. 03. 06., péntek, Vasas–Miskolc 7-4
2015. 03. 06., péntek, MAC–Fehérvár 0-3
2015. 03. 09., hétfő, Miskolc–Vasas 4-8
2015. 03. 09., hétfő, Fehérvár–MAC 3-2

EBEL U18 negyeddöntő:
2015. 03. 04., szerda, Fehérvár–LA Stars 3-2
2015. 03. 04., szerda, Celje–MAC 7-5
2015. 03. 04., szerda, Klagenfurt–Vasas 4-2
2015. 03. 07., szombat, LA Stars–Fehérvár 5-2
2015. 03. 07., szombat, MAC–Celje 7-2
2015. 03. 07., szombat, Vasas–Klagenfurt 2-3
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–LA Stars
2015. 03. 11., szerda, Celje–MAC

A magyar U20-as döntő menetrendje:
2015. 03. 17., kedd, Fehérvár–MAC (Székesfehérvár)
2015. 03. 18., szerda, MAC–Fehérvár (Kisstadion)
2015. 03. 20., péntek, Fehérvár–MAC (Székesfehérvár) (ha kell)

EBEL U20-negyeddöntő:
2015. 02. 28., szombat, Fehérvár–Linz 5-1
2015. 02. 28., szombat, MAC–Znojmo 4-3 hosszabbításban
2015. 03. 04., szerda, Linz–Fehérvár 0-4
2015. 03. 04., szerda, Znojmo–MAC 2-1
2015. 03. 07., szombat, MAC–Znojmo 4-3 büntetőkkel

A magyar U18-as döntő időpontjai:
2015. 03. 22., vasárnap
2015. 03. 23., hétfő
2015. 03. 27., péntek
2015. 04. 03., péntek
2015. 04. 05., vasárnap

EBEL U18 elődöntő:
2015. 03. 14., szombat
2015. 03. 18., szerda
2015. 03. 21., szombat

EBEL U18 döntő:
2015. 03. 25., szerda
2015. 03. 28., szombat
2015. 04. 01., szerda

EBEL U20 elődöntő:
2015. 03. 11., szerda
2015. 03. 14., szombat
2015. 03. 18., szerda

EBEL U20 döntő:
2015. 03. 21., szombat
2015. 03. 25., szerda
2015. 03. 28., szombat

Az EBEL U18, U20-ban a szombatok vasárnapra változtathatók.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk