A Fehérvár nyerte az U16-os bajnokságot

 

A mindent eldöntő 5. meccs felénél 3-1-re vezetett a MAC Székesfehérváron, de a Volán zsinórban négy gólt lőtt, így 5-3-ra nyerte a meccset és 3-2-re a bajnoki döntőt.

A sorozatban 2-1-re vezetett a MAC, így a Fehérvár az utolsó két mérkőzésen győzelmi kényszerben játszott, de a nehézségei ellenére sem omlott össze a tehertől. Kercsó Árpád ismét bajnoki címre vezetett egy csapatot.

AVS U16 2014_15

A magyar U16-os bajnokcsapatban a szezonban jégre lépett:

Péter Andor, Vértes Nátán, Nagy Ákos, Madácsi Benedek, Makovics Bence, Dézsi Bence, Kiss Roland, Vincze Gergő, Sándor Flórián, Kemény Patrik, Bognár Patrik, Almási Márk, Sábián Balázs, Horváth Márton, Kovács Alex, Vas Márk Dániel, Szeles Martin, Halasi Márk, Somogyi Nátán, Balajthy Dániel, Ürögi László, Horváth Mátyás Előd, Pinczés Bendegúz, Lánczos Bence, Puska Kristóf, Rubina Kevin, Bobák Gergő, Wéninger Balázs, Rézmann Máté, Pinczés Olivér, Kokas Balázs, Fekete Botond, Dózsa Márk, Stadler Máté, Rigó Bence Álmos.

Kialakult a magyar ifjúsági döntő felállása. A Fehérvár a MAC-ot, a Vasas a Miskolcot verte másodszor is, így egymással játsszák a finálét. A Székely Mádai László és az utóbbi két hónapban Horváth András edzette piros-kéket fináléba kerülése komoly meglepetés, de már az EBEL U18-ban is lehetett látni, hogy nagyon megy ez a csapat.

A magyar U16-os döntő menetrendje:
2015. 03. 02., hétfő, Fehérvár–MAC 6-3
2015. 03. 04., szerda, MAC–Fehérvár 3-2 büntetőkkel
2015. 03. 06., péntek, Fehérvár–MAC 3-4
2015. 03. 08., vasárnap, MAC–Fehérvár 1-5
2015. 03. 09., hétfő, 17:00, Fehérvár–MAC 5-3

A magyar U18-as elődöntő menetrendje:
2015. 03. 06., péntek, Vasas–Miskolc 7-4
2015. 03. 06., péntek, MAC–Fehérvár 0-3
2015. 03. 09., hétfő, Miskolc–Vasas 4-8
2015. 03. 09., hétfő, Fehérvár–MAC 3-2

EBEL U18 negyeddöntő:
2015. 03. 04., szerda, Fehérvár–LA Stars 3-2
2015. 03. 04., szerda, Celje–MAC 7-5
2015. 03. 04., szerda, Klagenfurt–Vasas 4-2
2015. 03. 07., szombat, LA Stars–Fehérvár 5-2
2015. 03. 07., szombat, MAC–Celje 7-2
2015. 03. 07., szombat, Vasas–Klagenfurt 2-3
2015. 03. 11., szerda, Fehérvár–LA Stars
2015. 03. 11., szerda, Celje–MAC

A magyar U20-as döntő menetrendje:
2015. 03. 17., kedd, Fehérvár–MAC (Székesfehérvár)
2015. 03. 18., szerda, MAC–Fehérvár (Kisstadion)
2015. 03. 20., péntek, Fehérvár–MAC (Székesfehérvár) (ha kell)

EBEL U20-negyeddöntő:
2015. 02. 28., szombat, Fehérvár–Linz 5-1
2015. 02. 28., szombat, MAC–Znojmo 4-3 hosszabbításban
2015. 03. 04., szerda, Linz–Fehérvár 0-4
2015. 03. 04., szerda, Znojmo–MAC 2-1
2015. 03. 07., szombat, MAC–Znojmo 4-3 büntetőkkel

A magyar U18-as döntő időpontjai:
2015. 03. 22., vasárnap
2015. 03. 23., hétfő
2015. 03. 27., péntek
2015. 04. 03., péntek
2015. 04. 05., vasárnap

EBEL U18 elődöntő:
2015. 03. 14., szombat
2015. 03. 18., szerda
2015. 03. 21., szombat

EBEL U18 döntő:
2015. 03. 25., szerda
2015. 03. 28., szombat
2015. 04. 01., szerda

EBEL U20 elődöntő:
2015. 03. 11., szerda
2015. 03. 14., szombat
2015. 03. 18., szerda

EBEL U20 döntő:
2015. 03. 21., szombat
2015. 03. 25., szerda
2015. 03. 28., szombat

Az EBEL U18, U20-ban a szombatok vasárnapra változtathatók.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk