Mind a négy negyeddöntő 2-2-re áll Svájcban

 

Hihetetlenül kiélezett az NLA rájátszása.

Svájcban a rájátszás negyeddöntőinek 3. és 4. mérkőzésén olyannyira nem jelentett előnyt a hazai pálya, hogy a 8 meccsből mindösszesen 1 találkozón született hazai győzelem. Ráadásul amely párharcok 1-1-re álltak, ott csak egygólos győzelmek születtek. A párharcok közül kivételt képez a Lugano–Genéve-Servette, ugyanis a lugaóniak összesítésben 0-2-ről egyenlítettek egy két- és egy ötgólos sikerrel.

Negyeddöntők
Zürich Lions (1.)–EHC Biel (8.) 2-2
0-5 3-1 2-3 3-2 03.10 03.12 03.14
SC Bern (2.)–Lausanne (7.) 2-2
1-0 1-2 1-2 2-1  03.10 03.12 03.14
Lugano (3.)–Genéve-Servette (6.) 2-2
2-3 1-2 2-0 7-2  03.10 03.12 03.14
EV Zug (4.)–Davos (5.) 2-2
1-6 1-0 3-4 4-3  03.10 03.12 03.14
Elődöntők
?–?
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
?–?
03.17 03.19 03.21 03.24 03.26 03.28 03.31
Döntő
?–?
04.02 04.04 04.06 04.09 04.11 04.14 04.16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
   H I R D E T É S
Partnerünk