A MOL Liga elvett egy hazai mérkőzést az Érsekújvártól

   

A hétfői rendkívüli ligaülésen az egyéb büntetések mellett a 4. sorszámú, tehát a március 14-i, szombati mérkőzés pályaválasztói jogát az Érsekújvár helyett a Miskolc kapta meg.

A MOL Liga sajtóközleménye:

“A MOL Liga Elnökség és Versenybíróság az 2015. március 9-i rendkívüli és együttes ülésén a Miskolci Jegesmedvék és a HC Nové Zámky képviselőinek bevonásával megvitatta a 2015. március 8-ára kiírt MOL Liga bajnoki döntő mérkőzés elmaradásával kapcsolatos következményeket. A Versenybíróság és az Elnökség a felek meghallgatását és velük történt egyeztetést követően az alábbiakról határozott.

Megerősítette, hogy a bajnoki döntő 1. mérkőzésének eredményét 5-0 arányban a Miskolci Jegesmedvék javára írja jóvá.

A MOL Liga 2014/15-ös versenykiírás alapján, az abban megállapított azonnali 2000 euró pénzbüntetéssel sújtja a HC Nové Zámky együttesét.

A HC Nové Zámky 2015. március 14-ei pályaválasztói jogát megvonja, és azt a Miskolci Jegesmedvéknek adja át, vagyis a bajnoki döntő 4. mérkőzése Érsekújvár helyett Miskolcon, 18:30 órai kezdettel kerül megrendezésre.

Tudomásul vette, hogy a Miskolci Jegesmedvék csapata lemond további kártérítési igények érvényesítéséről.

Felszólítja a HC Nové Zámky vezetését, hogy a MOL Liga imázsát negatívan befolyásoló nyilatkozatokat azonnali hatállyal szüntesse meg, egyúttal az ügyben az Elnökség fegyelmi eljárás megindítását kezdeményezi.”

A MOL Liga-döntő módosított menetrendje:

március 8., vasárnap, 18:00 Miskolc–Érsekújvár 5-0
március 11., szerda, 18:00 Miskolc–Érsekújvár
március 13., péntek, 17:30 Érsekújvár–Miskolc
március 14., szombat, 18:30 Miskolc–Érsekújvár
március 16., hétfő, 17:30 Miskolc–Érsekújvár
március 18., szerda, 17:45 Érsekújvár–Miskolc
március 20., péntek, 17:45 Miskolc–Érsekújvár

Radnai Károly MOL Liga-alelnök a Digi Sport vendége volt a ligaülés előtt:

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-3 HÉLŐ
U20 17:30 DHKAVS ÉLŐ
EBEL 18:00 HCBAVS 6-1ÉLŐ
EL 18:00 FTCBRA 3-3ÉLŐ
EL 18:30 UTESCC 2-1ÉLŐ
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk