A Szibir kiverte a Traktort

   

Az Avangard és a Barisz között pedig 7. mérkőzés dönt.

A Szibir nyert Cseljabinszkban. A novoszibirszkiek az egy évvel ezelőtti rájátszáshoz hasonlóan újra bejutottak a főcsoport-elődöntőbe. Ezzel eldőlt, a 2. helyen kiemelt Szibir a 3. Metallurggal találkozik.

KHL, 7500 néző.
Garnett: 90,5% (Gyemcsenko)
K
Salák: 95,8% (Beszpalov)
Borodkin, Quint, Bulis, Kokujov, Csisztov
1
Ozsiganov, Hersley, Monya, Ullström, Enlund
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
2
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Davidov, Martinov, Osznovin, Paré, Ruzicka
3
Verescsagin, Menysikov, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
Atyusov, Petrov, Mokin, Panov, Penykovszkij
4
Gimajev, Ignatovics, Bobrov, Butuzov, Salunov
Andrej Nyikolisin
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:03 SZI PP Ullström Enlund Ozsiganov
1-1 39:05 TRA Glinkin Popov Pesztunov
1-2 52:51 SZI Koskiranta Gimajev
24 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 14

A Barisz egyenlített az Avangard ellen, így 7. mérkőzésre kerül sor. A kazahok mindösszesen 14 kaput eltalált lövést hoztak össze 60 perc alatt, de így is nyertek. Amelyik csapat megnyeri a keddi mérkőzést, az a következő körben az Ak Barsszal csatázik.

KHL, 4070 néző.
Laco: 96,3% (Malgin)
K
Kosztyin: 78,6% (Barulin)
Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Puskarjov
1
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Gluhov, Kuljas, Kalinyin, Kurjanov, Sirokov
Bartulis, Szemjonov M., Gavrilin, Poliscsuk, Rahmanov
3
Ljamin, Homickij, Muszatov, Nyeprjajev, Schütz
Lakiza, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
4
Goncsarov, Kulik, Pervusin, Szemjonov K., Fiscsenko
Andrej Nazarov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 24:38 BAA Szavcsenko Rugyenko Litvinyenko
2-0 26:49 BAA Sztarcsenko Antropov
2-1 44:59 AVG Szemjonov K. Goncsarov Ljamin
3-1 55:30 BAA Dawes Boyd
4-1 59:34 BAA Puskarjov Dawes
14 Kapura lövések száma 27
2 Kiállításpercek 26

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2.)–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv (6.) 4-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 4-1
Szibir (2.)–Traktor (7.) 4-2
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 3-3

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk