A Dinamo Moszkva kiejtette a Lokomotivot

 

A fővárosi kék-fehérek lezárták a jaroszlavliak elleni párharcot. A nyugati főcsoport-elődöntőkben CSZKA–Jokerit és SZKA–Dinamo párharcokat rendeznek.

A Dinamo Moszkva három emberelőnyös góljának köszönhetően legyőzte a Lokomotivot. A jaroszlavliak mindösszesen 15-ször találták el Lazusin kapuját, a kék-fehérek hálóőre mindegyik hazai próbálkozást fogta.

KHL, 9090 néző.
Kolesznyik: 88,2% (Sanford)
K
Lazusin: 100% (Saricsenkov)
Kronwall, Jakovlev, Averin, Loktyionov, Plotnyikov
1
Novák, Robinson, Brjukvin, Volkov, Daugavins
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
2
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
Gorohov, Ljubuskin, Kontiola, Konykov, Platt
3
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
Gavrikov, Pasnyin, Apalkov, Gracsov, Kapusztyin
4
Visnyevszkij D., Korjagin, Babenko, Szoin, Szopin
Dave King
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:10 DMO PP2 Karsums Daugavins Robinson
0-2 09:20 DMO Oszipov Szoin Babenko
0-3 31:38 DMO PP Pesztusko Karsums Jalasvaara
0-4 56:28 DMO PP Tyerescsenko Novák Daugavins
15 Kapura lövések száma 34
49 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2.)–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv (6.) 4-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 4-1
Szibir (2.)–Traktor (7.) 3-2
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 3-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., vasárnap
EXL 17:00 BBYMIS 3-2VÉGE
ICEHL 17:30 AVSHCI 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBGYE 0-1VÉGE
január 18., hétfő
EL 17:30 MACVAS 6-2VÉGE
EL 18:30 TITBRA 1-4VÉGE
január 19., kedd
EL 18:00 DABGYE 5-4 BVÉGE
EXL 18:00 MISZVO 2-3VÉGE
EL 18:30 FTCSCC 7-3VÉGE
EL 18:30 TITBRA 2-5VÉGE
január 21., csütörtök
EL 14:30 FTCVAS 5-3VÉGE
EL 18:00 MACGYE 5-4 HVÉGE
EL 18:00 UTESCC 2-7VÉGE
EL 20:00 DEBBRA 1-2 BVÉGE
január 22., péntek
NHL 01:00 CARFLA 
    • Arena4
EXL 18:00 MISDUM 
január 23., szombat
EL 17:00 DABVAS 
EL 17:30 TITUTE 
EL 18:30 DEBSCC 
január 24., vasárnap
EXL 17:00 POPMIS 
Partnerünk
Archívum