A Dinamo Moszkva kiejtette a Lokomotivot

 

A fővárosi kék-fehérek lezárták a jaroszlavliak elleni párharcot. A nyugati főcsoport-elődöntőkben CSZKA–Jokerit és SZKA–Dinamo párharcokat rendeznek.

A Dinamo Moszkva három emberelőnyös góljának köszönhetően legyőzte a Lokomotivot. A jaroszlavliak mindösszesen 15-ször találták el Lazusin kapuját, a kék-fehérek hálóőre mindegyik hazai próbálkozást fogta.

KHL, 9090 néző.
Kolesznyik: 88,2% (Sanford)
K
Lazusin: 100% (Saricsenkov)
Kronwall, Jakovlev, Averin, Loktyionov, Plotnyikov
1
Novák, Robinson, Brjukvin, Volkov, Daugavins
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
2
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
Gorohov, Ljubuskin, Kontiola, Konykov, Platt
3
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
Gavrikov, Pasnyin, Apalkov, Gracsov, Kapusztyin
4
Visnyevszkij D., Korjagin, Babenko, Szoin, Szopin
Dave King
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:10 DMO PP2 Karsums Daugavins Robinson
0-2 09:20 DMO Oszipov Szoin Babenko
0-3 31:38 DMO PP Pesztusko Karsums Jalasvaara
0-4 56:28 DMO PP Tyerescsenko Novák Daugavins
15 Kapura lövések száma 34
49 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2.)–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv (6.) 4-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 4-1
Szibir (2.)–Traktor (7.) 3-2
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 3-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG INFO
U18 14:30 KMHMIS INFO
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE INFO
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk