A Dinamo Moszkva kiejtette a Lokomotivot

 

A fővárosi kék-fehérek lezárták a jaroszlavliak elleni párharcot. A nyugati főcsoport-elődöntőkben CSZKA–Jokerit és SZKA–Dinamo párharcokat rendeznek.

A Dinamo Moszkva három emberelőnyös góljának köszönhetően legyőzte a Lokomotivot. A jaroszlavliak mindösszesen 15-ször találták el Lazusin kapuját, a kék-fehérek hálóőre mindegyik hazai próbálkozást fogta.

KHL, 9090 néző.
Kolesznyik: 88,2% (Sanford)
K
Lazusin: 100% (Saricsenkov)
Kronwall, Jakovlev, Averin, Loktyionov, Plotnyikov
1
Novák, Robinson, Brjukvin, Volkov, Daugavins
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
2
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
Gorohov, Ljubuskin, Kontiola, Konykov, Platt
3
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
Gavrikov, Pasnyin, Apalkov, Gracsov, Kapusztyin
4
Visnyevszkij D., Korjagin, Babenko, Szoin, Szopin
Dave King
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:10 DMO PP2 Karsums Daugavins Robinson
0-2 09:20 DMO Oszipov Szoin Babenko
0-3 31:38 DMO PP Pesztusko Karsums Jalasvaara
0-4 56:28 DMO PP Tyerescsenko Novák Daugavins
15 Kapura lövések száma 34
49 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2.)–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3.)–Lokomotiv (6.) 4-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 4-1
Szibir (2.)–Traktor (7.) 3-2
Metallurg Magnyitogorszk (3.)–Szalavat Julajev (6.) 4-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 3-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 6-1VÉGE
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 USACZE 4-8VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINCAN 4-3 HVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum