UTE–Debrecen 2-7

   

A DHK magabiztosan nyert a több kulcsjátékosukat is nélkülöző újpestiek ellen.

Az eltiltások és a betegségek miatt az UTE elveszítette az első sorát, de ezen kívül többen is betegen játszottak a hazaiaknál. A DHK végig erőteljesebben játszott, de az első harmadban még a lila-fehérek tudták kompenzálni, húsz perc után vezettek is. A második játékrésztől azonban azok a debreceni lövések, amelyek az első harmadban nem mentek be, a középső húsz percben már igen. Az UTE elkészült az erejével, így alakult ki a két csapat között a nagy különbség, a Debrecen végül 7-2-re nyert.

A Magyar Kupa-selejtező menetrendje:

2015. 02. 26., 18:30: MAC–UTE 1-7
2015. 03. 02., 18:45: MAC–Debrecen 4-9
2015. 03. 06., 18:00, UTE–Debrecen 2-7
2015. 03. 06., 18:00, Dab.Docler–FTC (Dunaújváros)
2015. 03. 09., 18:40, MAC–FTC (tervezett helyszín: Tüskecsarnok)
2015. 03. 10., 18:30, UTE–Dab.Docler (Megyeri út)
2015. 03. 13., FTC–UTE (Pesterzsébet)
2015. 03. 13., 19:00, Debrecen–Dab.Docler (Debrecen)
2015. 03. 20., Debrecen–FTC (Debrecen)

A MAC–DAB időpontját még nem jelölték ki.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk