Továbbjutott a SZKA és a Jokerit

 

A Dinamo Moszkva pedig 18 lövésből 7 gólt szerzett.

A SZKA lezárta a Torpedo elleni párharcot. A szentpéterváriak az első harmad végén lőtt 2 góllal eldöntötték a mérkőzést, Koskinen 22 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 12398 néző.
Koskinen: 100% (Jezsov)
K
Kaszutyin: 94,3% (Birjukov)
Belov Ny., Kalinyin, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Pepeljajev, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Alekszandrov, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bernackij, Oszipov, Galuzin, Kazionov Gy., Krasznoszlobodcev
Belov A., Csugyinov, Martensson, Thoresen, Hohrjakov
3
Aljajev, Malevics, Kazionov D., Mozer, Sztoljarov
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Makarov, Potapov, Dvurecsenszkij, Knyazev, Rugyenkov
Vjacseszlav Bikov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:18 SZK Martensson Thoresen Alekszandrov
2-0 16:52 SZK PP Thoresen Cervenka Csugyinov
35 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 33

A Dinamo Moszkva és a Lokomotiv találkozója óvatos játékkal indult, de gólokban gazdagon ért véget. A vendégek kapujában Sanford 15 lövésből 6 gólt kapott, míg a harmadik játékrészre a helyére beálló Kolesznyiket másfél perc alatt felavatták. A moszkvaiak szombaton továbbjuthatnak idegenben.

KHL, 7486 néző.
Lazusin: 86,4% (Saricsenkov)
K
Sanford: 60,0% (Kolesznyik: 66,7%)
Novák, Robinson, Brjukvin, Volkov, Daugavins
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Loktyionov, Plotnyikov
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
3
Gorohov, Ljubuskin, Kontiola, Konykov, Platt
Visnyevszkij D., Szoin, Alekszejev, Babenko, Szopin
4
Gavrikov, Pasnyin, Apalkov, Gracsov, Kapusztyin
Harijs Vitolins
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:47 DMO Szoin Babenko
1-1 14:50 LOK Novotny Gracsov
2-1 16:58 DMO Cvetkov Robinson Karpov
3-1 29:56 DMO Jalasvaara Karsums Karpov
4-1 33:57 DMO Karsums
5-1 35:08 DMO Tyerescsenko Pesztusko Kokarjev
6-1 37:58 DMO Robinson Szoin Kokarjev
7-1 41:32 DMO Brjukvin Novák Daugavins
7-2 44:17 LOK Apalkov Konykov Gorohov
7-3 48:39 LOK PP Thörnberg Holös Galimov
18 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 6

A Jokerit is 7 gólt szerzett. A Dinamo Minszk szépítőgólját Linglet lőtte 3 perccel a vége előtt.

KHL, 10856 néző.
Karlsson: 95,5% (Helenius)
K
Milcsakov: 66,7% (Haugen: 81,0%)
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
1
Gorosko, Krajicek, Materuhin, Cheechoo, Szczechura
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
2
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
Ohtamaa, Todd, Koukal, Moses, Omark
3
Liszovec, Svarny, Kulakov, Melesko, Sztyepanov
Maki, Rita, Hahl
4
Kaznadej, Drozd, Pavlovics, Razvadovszkij
Erkka Westerlund
E
Lubomir Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:15 JOK Moses Omark Hahl
2-0 05:25 JOK Maki Korpikari Gunderson
3-0 19:37 JOK Sallinen Koukal Ohtamaa
4-0 37:04 JOK Moses Omark Gunderson
5-0 39:14 JOK PP Aaltonen Gunderson
6-0 39:59 JOK Huhtala Sallinen Todd
7-0 55:00 JOK PP Koukal Moses Gunderson
7-1 57:01 DMI Linglet Vesce Bailen
30 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2).–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3).–Lokomotiv (6.) 3-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 3-1
Szibir (2).–Traktor (7.) 2-2
Metallurg Magnyitogorszk (3).–Szalavat Julajev (6.) 3-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 2-2

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS ÉLŐ
MOL 18:00 BEOTIT 1-0ÉLŐ
MOL 18:00 MACUTE 3-0ÉLŐ
EBEL 18:15 AVSVSV 3-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk