Továbbjutott a SZKA és a Jokerit

 

A Dinamo Moszkva pedig 18 lövésből 7 gólt szerzett.

A SZKA lezárta a Torpedo elleni párharcot. A szentpéterváriak az első harmad végén lőtt 2 góllal eldöntötték a mérkőzést, Koskinen 22 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 12398 néző.
Koskinen: 100% (Jezsov)
K
Kaszutyin: 94,3% (Birjukov)
Belov Ny., Kalinyin, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Pepeljajev, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Alekszandrov, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bernackij, Oszipov, Galuzin, Kazionov Gy., Krasznoszlobodcev
Belov A., Csugyinov, Martensson, Thoresen, Hohrjakov
3
Aljajev, Malevics, Kazionov D., Mozer, Sztoljarov
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
4
Makarov, Potapov, Dvurecsenszkij, Knyazev, Rugyenkov
Vjacseszlav Bikov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:18 SZK Martensson Thoresen Alekszandrov
2-0 16:52 SZK PP Thoresen Cervenka Csugyinov
35 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 33

A Dinamo Moszkva és a Lokomotiv találkozója óvatos játékkal indult, de gólokban gazdagon ért véget. A vendégek kapujában Sanford 15 lövésből 6 gólt kapott, míg a harmadik játékrészre a helyére beálló Kolesznyiket másfél perc alatt felavatták. A moszkvaiak szombaton továbbjuthatnak idegenben.

KHL, 7486 néző.
Lazusin: 86,4% (Saricsenkov)
K
Sanford: 60,0% (Kolesznyik: 66,7%)
Novák, Robinson, Brjukvin, Volkov, Daugavins
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Loktyionov, Plotnyikov
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
2
Vasziljev, Holös, Galimov, Novotny, Thörnberg
Mironov, Oszipov, Kokarjev, Pesztusko, Tyerescsenko
3
Gorohov, Ljubuskin, Kontiola, Konykov, Platt
Visnyevszkij D., Szoin, Alekszejev, Babenko, Szopin
4
Gavrikov, Pasnyin, Apalkov, Gracsov, Kapusztyin
Harijs Vitolins
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:47 DMO Szoin Babenko
1-1 14:50 LOK Novotny Gracsov
2-1 16:58 DMO Cvetkov Robinson Karpov
3-1 29:56 DMO Jalasvaara Karsums Karpov
4-1 33:57 DMO Karsums
5-1 35:08 DMO Tyerescsenko Pesztusko Kokarjev
6-1 37:58 DMO Robinson Szoin Kokarjev
7-1 41:32 DMO Brjukvin Novák Daugavins
7-2 44:17 LOK Apalkov Konykov Gorohov
7-3 48:39 LOK PP Thörnberg Holös Galimov
18 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 6

A Jokerit is 7 gólt szerzett. A Dinamo Minszk szépítőgólját Linglet lőtte 3 perccel a vége előtt.

KHL, 10856 néző.
Karlsson: 95,5% (Helenius)
K
Milcsakov: 66,7% (Haugen: 81,0%)
Gunderson, Korpikari, Aaltonen, Wirtanen, Hagman
1
Gorosko, Krajicek, Materuhin, Cheechoo, Szczechura
Vaananen, Jaakola, Pöysti, Sallinen, Huhtala
2
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
Ohtamaa, Todd, Koukal, Moses, Omark
3
Liszovec, Svarny, Kulakov, Melesko, Sztyepanov
Maki, Rita, Hahl
4
Kaznadej, Drozd, Pavlovics, Razvadovszkij
Erkka Westerlund
E
Lubomir Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:15 JOK Moses Omark Hahl
2-0 05:25 JOK Maki Korpikari Gunderson
3-0 19:37 JOK Sallinen Koukal Ohtamaa
4-0 37:04 JOK Moses Omark Gunderson
5-0 39:14 JOK PP Aaltonen Gunderson
6-0 39:59 JOK Huhtala Sallinen Todd
7-0 55:00 JOK PP Koukal Moses Gunderson
7-1 57:01 DMI Linglet Vesce Bailen
30 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 12

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2).–Torpedo (7.) 4-1
Dinamo Moszkva (3).–Lokomotiv (6.) 3-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 4-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 3-1
Szibir (2).–Traktor (7.) 2-2
Metallurg Magnyitogorszk (3).–Szalavat Julajev (6.) 3-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 2-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk