Mozjakin mesterhármasával nyert a Metallurg

   

A címvédő egy győzelemre került a továbbjutásról.

Az Ak Barsz legyőzte az Avtomobilisztot. A kazanyiak pénteken továbbjuthatnak hazai jégen.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 90,0% (Usztyinszkij)
K
Nilsson: 94,7% (Garipov)
Zsuravljov, Trjamkin, Jemelejev, Klimenko, Palushaj
1
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
2
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Möller
Megalinszkij, Metljuk, Lewandowski, Mihnov, Nyesztyerov
3
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Antonov, Guszev, Garejev, Golisev, Jemelin
4
Brookbank, Zaharcsuk, Vrána, Gluhov, Mirnov
Anatolij Jemelin
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:07 AKB Obuhov Burmisztrov Petrov
0-2 29:57 AKB PP Azevedo Nyikulin
1-2 54:35 AVT Szimakov
19 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 8

Túlórára került sok Cseljabinszkban. A ráadás 5. percében Davidov döntött, így összesítésben egyenlített a Traktor.

KHL, 7500 néző.
Gyemcsenko: 94,4% (Garnett)
K
Salák: 92,0% (Beszpalov)
Borodkin, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Ozsiganov, Hersley, Monya, Ullström, Enlund
Kondratyev, Piganovics, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
2
Alekszejev, Mamasev, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Vaszilcsenko, Martinov, Glinkin, Pesztunov, Popov
3
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Atyusov, Davidov, Kokujov, Mokin, Petrov
4
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Salunov
Andrej Nyikolisin
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:08 TRA Glinkin Quint Csisztov
1-1 49:33 SZI PP2 Ullström Ozsiganov Hersley
2-1 64:59 TRA PP Davidov Glinkin
25 Kapura lövések száma 18
8 Kiállításpercek 6

10 gólt láthattak a nézők Ufában. A gólokban gazdag meccsből a Metallurg jött ki jobban, így összesítésben 3-1-re vezet.

KHL, 7550 néző.
Szohatszkij: 82,9% (Irving)
K
Kosecskin: 89,7% (Murigin)
Visnyevszkij, Kulda, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Zubarjev, Heikkinen, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
2
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
3
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
Bodrov, Ankugyinov, Gluhov, Sztyepanov
4
Bereglazov, Tyerescsenko, Potyehin, Junykov, Jakucenya
Vlagyimir Jurzinov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:35 SZJ Hartikainen
2-0 07:19 SZJ Hlisztov Szlepisev Makarov
2-1 12:30 MMG Mozjakin Kovár Lee
3-1 16:04 SZJ PP Visnyevszkij Kajgorodov
3-2 18:11 MMG PP Mozjakin Kovár Zaripov
3-3 26:26 MMG Kamenyev Potyehin
3-4 31:03 MMG Zaripov Antyipin Mozjakin
3-5 35:37 MMG Stapleton
4-5 55:56 SZJ Visnyevszkij Makarov Hartikainen
4-6 57:31 MMG Mozjakin
39 Kapura lövések száma 35
24 Kiállításpercek 20

Az Avangard egyenlített a Barisz ellen. Az omszkiak Barulin helyett Kosztyinnak adtak lehetőséget a kapuban, aki meghálálta.

KHL, 4070 néző.
Laco: 85,2% (Malgin)
K
Kosztyin: 90,9% (Barulin)
Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Puskarjov
1
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kuljas, Homickij, Kurjanov, Sobotka, Sirokov
Bartulis, Blohin, Gavrilin, Zsajlauov, Poliscsuk
3
Gluhov, Ljamin, Kalinyin, Muszatov, Schütz
Lakiza, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
4
Goncsarov, Szemjonov K., Pervusin, Rasszkazov, Fiscsenko
Andrej Nazarov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:23 AVG Kuljas Perezsogin
0-2 07:51 AVG Kolarik Popov
1-2 27:16 BAA Boyd Dawes Puskarjov
2-2 41:18 BAA Sztarcsenko Rugyenko
2-3 48:23 AVG Fiscsenko Szemjonov K.
2-4 51:16 AVG Kurjanov Popov
3-4 59:05 BAA Dawes Boyd
33 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 6

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2).–Torpedo (7.) 3-1
Dinamo Moszkva (3).–Lokomotiv (6.) 2-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 3-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 3-1
Szibir (2).–Traktor (7.) 2-2
Metallurg Magnyitogorszk (3).–Szalavat Julajev (6.) 3-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 2-2

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk