Mozjakin mesterhármasával nyert a Metallurg

   

A címvédő egy győzelemre került a továbbjutásról.

Az Ak Barsz legyőzte az Avtomobilisztot. A kazanyiak pénteken továbbjuthatnak hazai jégen.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 90,0% (Usztyinszkij)
K
Nilsson: 94,7% (Garipov)
Zsuravljov, Trjamkin, Jemelejev, Klimenko, Palushaj
1
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Obuhov, Petrov
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
2
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Möller
Megalinszkij, Metljuk, Lewandowski, Mihnov, Nyesztyerov
3
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Antonov, Guszev, Garejev, Golisev, Jemelin
4
Brookbank, Zaharcsuk, Vrána, Gluhov, Mirnov
Anatolij Jemelin
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:07 AKB Obuhov Burmisztrov Petrov
0-2 29:57 AKB PP Azevedo Nyikulin
1-2 54:35 AVT Szimakov
19 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 8

Túlórára került sok Cseljabinszkban. A ráadás 5. percében Davidov döntött, így összesítésben egyenlített a Traktor.

KHL, 7500 néző.
Gyemcsenko: 94,4% (Garnett)
K
Salák: 92,0% (Beszpalov)
Borodkin, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
1
Ozsiganov, Hersley, Monya, Ullström, Enlund
Kondratyev, Piganovics, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
2
Alekszejev, Mamasev, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
Vaszilcsenko, Martinov, Glinkin, Pesztunov, Popov
3
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Atyusov, Davidov, Kokujov, Mokin, Petrov
4
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Salunov
Andrej Nyikolisin
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:08 TRA Glinkin Quint Csisztov
1-1 49:33 SZI PP2 Ullström Ozsiganov Hersley
2-1 64:59 TRA PP Davidov Glinkin
25 Kapura lövések száma 18
8 Kiállításpercek 6

10 gólt láthattak a nézők Ufában. A gólokban gazdag meccsből a Metallurg jött ki jobban, így összesítésben 3-1-re vezet.

KHL, 7550 néző.
Szohatszkij: 82,9% (Irving)
K
Kosecskin: 89,7% (Murigin)
Visnyevszkij, Kulda, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Zubarjev, Heikkinen, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
2
Batirsin, Lee, Kamenyev, Osala, Platonov
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
3
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
Bodrov, Ankugyinov, Gluhov, Sztyepanov
4
Bereglazov, Tyerescsenko, Potyehin, Junykov, Jakucenya
Vlagyimir Jurzinov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:35 SZJ Hartikainen
2-0 07:19 SZJ Hlisztov Szlepisev Makarov
2-1 12:30 MMG Mozjakin Kovár Lee
3-1 16:04 SZJ PP Visnyevszkij Kajgorodov
3-2 18:11 MMG PP Mozjakin Kovár Zaripov
3-3 26:26 MMG Kamenyev Potyehin
3-4 31:03 MMG Zaripov Antyipin Mozjakin
3-5 35:37 MMG Stapleton
4-5 55:56 SZJ Visnyevszkij Makarov Hartikainen
4-6 57:31 MMG Mozjakin
39 Kapura lövések száma 35
24 Kiállításpercek 20

Az Avangard egyenlített a Barisz ellen. Az omszkiak Barulin helyett Kosztyinnak adtak lehetőséget a kapuban, aki meghálálta.

KHL, 4070 néző.
Laco: 85,2% (Malgin)
K
Kosztyin: 90,9% (Barulin)
Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Puskarjov
1
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kuljas, Homickij, Kurjanov, Sobotka, Sirokov
Bartulis, Blohin, Gavrilin, Zsajlauov, Poliscsuk
3
Gluhov, Ljamin, Kalinyin, Muszatov, Schütz
Lakiza, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
4
Goncsarov, Szemjonov K., Pervusin, Rasszkazov, Fiscsenko
Andrej Nazarov
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:23 AVG Kuljas Perezsogin
0-2 07:51 AVG Kolarik Popov
1-2 27:16 BAA Boyd Dawes Puskarjov
2-2 41:18 BAA Sztarcsenko Rugyenko
2-3 48:23 AVG Fiscsenko Szemjonov K.
2-4 51:16 AVG Kurjanov Popov
3-4 59:05 BAA Dawes Boyd
33 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 6

A rájátszás első körének párosítása:

Nyugati főcsoport:

CSZKA (1.)–Szocsi (8.) 4-0
SZKA (2).–Torpedo (7.) 3-1
Dinamo Moszkva (3).–Lokomotiv (6.) 2-2
Jokerit (4.)–Dinamo Minszk (5.) 3-1

Keleti főcsoport:

Ak Barsz (1.)–Avtomobiliszt (8.) 3-1
Szibir (2).–Traktor (7.) 2-2
Metallurg Magnyitogorszk (3).–Szalavat Julajev (6.) 3-1
Avangard (4.)–Barisz (5.) 2-2

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT INFO
MOL 18:00 MACUTE INFO
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk