Erdélyi arany- és ezüstérem Kiskőrösön

 

A Terra Siculorum két csapata játszotta a döntőt az alföldi Classic Winteren.

Február 27. és március 1. között harmadik alkalommal rendezték meg a kiskőrösi amatőr tornát. Az A csoportot a Terra Siculorum kék, a B csoportot a Terra Siculorum sárga csapata nyerte meg. Az erdélyiek a két elődöntőt is sikerrel vették, így a döntőt egymással vívták, ahol végül a sárgák nyertek. A torna eredményeit és különdíjasait alant megtalálják.

Classic Winter Kiskőrös, 2015:

1. Terra Siculorum sárga
2. Terra Siculorum kék
3. Liptovsky Mikulás
4. Madaras
5. HC Kiskőrös
6. Szabadka
7. Zsögödi Medvék
8. Debrecen

Különdíjak:

Legjobb kapus: Péter Dávid (Debrecen)
Legjobb csatár: Provoslav Desnica (Szabadka)
Legjobb hátvéd: Kóka László (Zsögödi Medvék)
Gólkirály: Kúrkó Dénes (HC Kiskőrös)
Fair Play-díj: Debrecen

A torna programja:

2015. február 27., péntek:

15:00: Szabadka–HC Kiskőrös 5-8
16:00: Debrecen–Liptovsky Mikulás 2-10
17:00: Terra Sicorum (sárga)–Madaras 4-2
18:00: Tera Sicorum (kék)–Zsögödi Medvék 9-1
19:00: Szabadka–Madaras 3-4
20:00: Terra Sicorum (kék)–Liptovsky Mikulás 5-2
21:00: HC Kiskőrös–Terra Sicorum (sárga) 5-6
22:00: Debrecen–Zsögödi Medvék 0-6

2015. február 28., szombat:

10:00: HC Kiskőrös–Madaras 3-5
11:00: Liptovsky Mikulás–Zsögödi Medvék 2-0
12:00: Szabadka–Terra Sicorum (sárga) 5-1
13:00: Debrecen–Terra Sicorum (kék) 2-12
15:00: A3–B4 – Zsögödi Medvék–Szabadka 2-4
16:00: A4–B3 – Debrecen–HC Kiskőrös 1-6
17:00: A1–B2 – Terra Siculorum (kék)–Madaras 7-2
18:00: A2–B1 – Liptovsky Mikulás–Terra Siculorum (sárga) 2-5

2015. március 1., vasárnap:

10:00: Mérkőzés a 7. helyért – Zsögödi Medvék–Debrecen 3-2
11:00: Mérkőzés az 5. helyért – Szabadka–HC Kiskőrös 4-7
12:00: Bronzmérkőzés – Madaras–Liptovsky Mikulás 0-4
13:00: Döntő – Terra Siculorum (kék)–Terra Siculorum (sárga) 2-7

Classic Winter plakát (1)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk