Erdélyi arany- és ezüstérem Kiskőrösön

 

A Terra Siculorum két csapata játszotta a döntőt az alföldi Classic Winteren.

Február 27. és március 1. között harmadik alkalommal rendezték meg a kiskőrösi amatőr tornát. Az A csoportot a Terra Siculorum kék, a B csoportot a Terra Siculorum sárga csapata nyerte meg. Az erdélyiek a két elődöntőt is sikerrel vették, így a döntőt egymással vívták, ahol végül a sárgák nyertek. A torna eredményeit és különdíjasait alant megtalálják.

Classic Winter Kiskőrös, 2015:

1. Terra Siculorum sárga
2. Terra Siculorum kék
3. Liptovsky Mikulás
4. Madaras
5. HC Kiskőrös
6. Szabadka
7. Zsögödi Medvék
8. Debrecen

Különdíjak:

Legjobb kapus: Péter Dávid (Debrecen)
Legjobb csatár: Provoslav Desnica (Szabadka)
Legjobb hátvéd: Kóka László (Zsögödi Medvék)
Gólkirály: Kúrkó Dénes (HC Kiskőrös)
Fair Play-díj: Debrecen

A torna programja:

2015. február 27., péntek:

15:00: Szabadka–HC Kiskőrös 5-8
16:00: Debrecen–Liptovsky Mikulás 2-10
17:00: Terra Sicorum (sárga)–Madaras 4-2
18:00: Tera Sicorum (kék)–Zsögödi Medvék 9-1
19:00: Szabadka–Madaras 3-4
20:00: Terra Sicorum (kék)–Liptovsky Mikulás 5-2
21:00: HC Kiskőrös–Terra Sicorum (sárga) 5-6
22:00: Debrecen–Zsögödi Medvék 0-6

2015. február 28., szombat:

10:00: HC Kiskőrös–Madaras 3-5
11:00: Liptovsky Mikulás–Zsögödi Medvék 2-0
12:00: Szabadka–Terra Sicorum (sárga) 5-1
13:00: Debrecen–Terra Sicorum (kék) 2-12
15:00: A3–B4 – Zsögödi Medvék–Szabadka 2-4
16:00: A4–B3 – Debrecen–HC Kiskőrös 1-6
17:00: A1–B2 – Terra Siculorum (kék)–Madaras 7-2
18:00: A2–B1 – Liptovsky Mikulás–Terra Siculorum (sárga) 2-5

2015. március 1., vasárnap:

10:00: Mérkőzés a 7. helyért – Zsögödi Medvék–Debrecen 3-2
11:00: Mérkőzés az 5. helyért – Szabadka–HC Kiskőrös 4-7
12:00: Bronzmérkőzés – Madaras–Liptovsky Mikulás 0-4
13:00: Döntő – Terra Siculorum (kék)–Terra Siculorum (sárga) 2-7

Classic Winter plakát (1)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH ÉLŐ
U18 15:30 PEFGEP ÉLŐ
U20 17:40 VASSLL 
U20 17:45 MACZNO 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk