Kiegyenlített párharcok a KHL-playoffban

 

A Keleti főcsoport negyeddöntőinél egyedül az Ak Barsz tudta mindkét hazai mérkőzését behúzni.

Az Ak Barsz hatalmas hajrával fordított az Avtomobiliszt ellen. A jekatyerinburgiak az 58. percben még két góllal vezettek, ám a kazanyiak hosszabbításra mentették a találkozót. A túlóra 3. percében Möller döntött, akárcsak szombaton.

KHL, 6410 néző.
Nilsson: 91,7% (Garipov)
K
Kovár: 92,1% (Usztyinszkij)
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
1
Zsuravljov, Trjamkin, Jemelejev, Klimenko, Palushaj
Kornyejev, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Möller
2
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
Brookbank, Zaharcsuk, Vrána, Kosztyicin, Mirnov
3
Antonov, Megalinszkij, Lewandowski, Mihnov, Nyesztyerov
Muszin, Pajgin, Burmisztrov, Gluhov, Obuhov
4
Guszev, Metljuk, Garejev, Golisev, Jemelin
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 28:58 AVT PP Lewandowski Megalinszkij Mihnov
0-2 41:25 AVT Garejev Golisev Jemelin
1-2 57:45 AKB Lukojanov Rilov Muszin
2-2 58:04 AKB Azevedo
3-2 62:19 AKB PP Möller Mirnov Varnakov
38 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 14

A Szibir kapujába visszatért Salák és győzelemre vezette csapatát. A novoszibirszkiek két emberhátrányos találatot is szereztek Salunov révén, így összesítésben egyenlítettek.

KHL, 7400 néző.
Salák: 91,7% (Beszpalov)
K
Garnett: 86,1% (Gyemcsenko)
Ozsiganov, Hersley, Monya, Ullström, Enlund
1
Borodkin, Quint, Bulis, Kokujov, Csisztov
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Kugrisev
2
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Davidov, Martinov, Osznovin, Paré, Ruzicka
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Salunov
4
Vaszilcsenko, Petrov, Gubarjev, Penykovszkij, Atyusov
Andrej Szkabelka
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 19:24 SZI Szannyikov Gimajev Gubin
2-0 26:30 SZI SH Salunov Hersley Bobrov
2-1 35:22 TRA Ruzicka Quint Borodkin
2-2 40:44 TRA PP Quint Csisztov
3-2 42:55 SZI PS Koskiranta
4-2 44:57 SZI Koskiranta Kopejkin Kugrisev
5-2 51:29 SZI SH Salunov Bobrov
36 Kapura lövések száma 24
44 Kiállításpercek 23

Szintén 1-1-re áll a Metallurg és a Szalavat Julajev párharca. A baskírok győztes gólját Pihlström szerezte az 55. percben.

KHL, 6329 néző.
Kosecskin: 92,6% (Murigin)
K
Szohatszkij: 97,2% (Irving)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Visnyevszkij, Kulda, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
Batirsin, Lee, Koszov, Osala, Platonov
2
Zubarjev, Heikkinen, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
Malenykih, Habarov, Brent, Stapleton, Tyimkin
3
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
Bereglazov, Tyerescsenko, Kamenyev, Junykov, Jakucenya
4
Bodrov, Ankugyinov, Gluhov, Sztyepanov
Mike Keenan
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 06:07 SZJ Hartikainen Makarov Szlepisev
1-1 50:06 MMG Zaripov Antyipin Kovár
1-2 54:29 SZJ Pihlström Makarov Hartikainen
36 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 10

A Barisz az első harmadban eldöntötte az Avangard elleni meccset, így összesítésben egyenlített. Az omszkiak hiába cseréltek kapust, több gól nem született, Laco 37 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 8240 néző.
Barulin: 71,4% (Kosztyin: 100%)
K
Laco: 100% (Poluektov)
Blaták, Goncsarov, Pervusin, Fiscsenko, Gustafsson
1
Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Puskarjov
Kuljas, Homickij, Muszatov, Sobotka, Schütz
2
Litvinyenko, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Gluhov, Ljamin, Kalinyin, Parsin, Sirokov
3
Bartulis, Blohin, Gavrilin, Zsajlauov, Poliscsuk
Kulik, Perezsogin, Kolarik, Nyeprjajev, Popov
4
Lakiza, Riszpajev, Mihajlisz, Romanov, Upper
Raimo Summanen
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:39 BAA PP Upper Szavcsenko Rugyenko
0-2 14:14 BAA Poliscsuk Zsajlauov
37 Kapura lövések száma 16
32 Kiállításpercek 13
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk