A Dinamo Minszk nyert Helsinkiben

   

Pénteken megkezdődött a KHL rájátszása.

A CSZKA már a 47. másodpercben megszerezte a vezetést a Szocsi ellen. A moszkvaiak kapujában Lalande 23 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 3244 néző.
Lalande: 100% (Szorokin)
K
Sikin: 94,9% (Gavrilov)
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Radulov A., Engqvist
1
Koledov, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
Kiszelevics, Nemec, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
2
Whitney, Jarvinen, Ljuducsin, Petersson, Emmerton
Naumenkov, Panyin, Artyuhin, Zsafjarov, Ljubimov
3
Gyerljuk, Wilson, Anyiszin, Warn, Szcsasztlivij
Bondarjev, Mamin, Zsarkov, Korotkov, Tyelegin
4
Svigyenko, Radulov I., Krjukov, Morozov, Scserbina
Dmitrij Kvartalnov
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:47 CSZ Hjalmarsson Da Costa
2-0 56:38 CSZ Artyuhin Zsafjarov
3-0 59:51 CSZ Mursak Hjalmarsson
40 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 10

A SZKA hozta kötelező győzelmét. Két harmad után 6-1-re vezettek a szentpéterváriak, a Torpedo a harmadik játékrészben kozmetikázott az eredményen.

KHL, 12337 néző.
Koskinen: 85,7% (Jezsov)
K
Birjukov: 50,0% (Kaszutyin: 86,4%)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Cervenka, Ericsson
1
Pepeljajev, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Ketov, Sipacsov
2
Bernackij, Blazsijevszkij, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Filatov
Belov Ny., Csugyinov, Martensson, Tyihonov, Thoresen
3
Aljajev, Malevics, Kazionov Gy., Kazionov D., Sztoljarov
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Hohrjakov
4
Makarov, Potapov, Dvurecsenszkij, Mozer, Savinainen
Vjacseszlav Bikov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:09 SZK Sipacsov Kutyejkin Dadonov
2-0 05:18 SZK PP Martensson Thoresen
3-0 10:26 SZK Kablukov Burdaszov
3-1 19:23 TRP PP Immonen Wolski Salminen
4-1 23:24 SZK PP Cervenka Martensson
5-1 33:06 SZK PP Ericsson Cervenka Csugyinov
6-1 39:47 SZK Dadonov
6-2 45:46 TRP Wolski Immonen Makarov
6-3 50:57 TRP Immonen
28 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 18

A Dinamo Moszkva 32 másodperc alatt megfordította a Lokomotiv elleni meccset. A fővárosiak a 24. percben kétszer is betaláltak Kolesznyik kapujába, ez pedig elég volt a sikerhez.

KHL, 6662 néző.
Lazusin: 96,0% (Saricsenkov)
K
Kolesznyik: 90,0% (Sanford)
Visnyevszkij D., Robinson, Kokarjev, Moszaljov, Tyerescsenko
1
Kronwall, Jakovlev, Averin, Novotny, Plotnyikov
Szolovjov, Jalasvaara, Volkov, Karsums, Cvetkov
2
Vasziljev, Holös, Kontiola, Loktyionov, Thörnberg
Mironov, Oszipov, Brjukvin, Gorovikov, Daugavins
3
Gorohov, Ljubuskin, Apalkov, Kapusztyin, Platt
Novák, Szoin, Glazacsev, Majorov, Szopin
4
Visnyevszkij V., Gavrikov, Galimov, Kartajev, Konykov
Harijs Vitolins
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:06 LOK Thörnberg Loktyionov
1-1 23:22 DMO Moszaljov
2-1 23:54 DMO Brjukvin Novák
3-1 48:43 DMO Gorovikov Robinson Moszaljov
30 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 6

A Dinamo Minszk elvette a pályaelőnyt a Jokerittől. A fehéroroszok kétgólos hátrányból egyenlítettek, majd a hosszabbítás 13. percében Ellison találatával megszerezték a győzelmet.

KHL, 11728 néző.
Karlsson: 91,7% (Helenius)
K
Haugen: 95,9% (Milcsakov)
Gunderson, Korpikari, Kapanen, Hagman, Huhtala
1
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Vaananen, Jaakola, Aaltonen, Wirtanen, Sallinen
2
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
Ohtamaa, Todd, Koukal, Moses, Omark
3
Liszovec, Svarny, Kulakov, Materuhin, Melesko
Hahl, Maki, Pöysti
4
Badun, Pavlovics, Bujnyickij, Drozd, Sztyepanov
Erkka Westerlund
E
Lubomir Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:30 JOK Ohtamaa Hahl Pöysti
2-0 29:56 JOK Koukal Omark
2-1 51:08 DMI PP Vesce Ellison
2-2 58:33 DMI Linglet Cheechoo Bailen
2-3 72:17 DMI Ellison Linglet Bailen
49 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk