32 hely elkelt a jégkorong-BL mezőnyéből

   

16 kiadó pozíció maradt a Bajnokok Ligájában.

Az alapszakaszok vége felé közeledve egyre több csapat kvalifikálja magát a jégkorong Bajnokok Ligája mezőnyébe. A 26 alapító tag mellett indulási jogot szerzett alapszakaszgyőztesként a cseh Ocelári Trinec, a svéd Skelleftea, a norvég Stavanger, a szlovák HC Kosice és a dán Herning Blue Fox került be a CHL-be. Az előbbi említett 6 csapaton kívül még a Kontinentális Kupa-győzelem jogán a fehérorosz Nyeman Grodno kapott szabad kártyát.

A Champions Hockey League jelenlegi mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg (A), Vienna Capitals (A)
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec (A), CSOB Pojistovná Pardubice (A), Sparta Praha (A), Vítkovice Ostrava (A), Ocelári Trinec
Dánia (Metal Ligaen): Herning Blue Fox
Fehéroroszország (Extraliga): Nyeman Grodno
Finnország (Liiga): IFK Helsinki (A), JYP Jyvaskyla (A), KalPa Kuopio (A), Karpat Oulu (A), Tappara Tampere (A), TPS Turku (A)
Németország (DEL): Adler Mannheim (A), Eisbaren Berlin (A), ERC Ingolstadt (A), Krefeld Pinguine (A)
Norvégia (Get Ligaen): Stavanger Oilers
Svájc (NLA): SC Bern (A), Fribourg-Gottéron (A), Zürich Lions (A), EV Zug (A)
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm (A), Frölunda Göteborg (A), Farjestad Karlstad (A), HV71 Jönköping (A), Linköpings HC (A), Lulea Hockey (A), Skelleftea
Szlovákia (Extraliga): HC Kosice

Az (A)-val jelölt csapatok alapítótagként, alanyi jogon szerepelnek a CHL-ben.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk