32 hely elkelt a jégkorong-BL mezőnyéből

   

16 kiadó pozíció maradt a Bajnokok Ligájában.

Az alapszakaszok vége felé közeledve egyre több csapat kvalifikálja magát a jégkorong Bajnokok Ligája mezőnyébe. A 26 alapító tag mellett indulási jogot szerzett alapszakaszgyőztesként a cseh Ocelári Trinec, a svéd Skelleftea, a norvég Stavanger, a szlovák HC Kosice és a dán Herning Blue Fox került be a CHL-be. Az előbbi említett 6 csapaton kívül még a Kontinentális Kupa-győzelem jogán a fehérorosz Nyeman Grodno kapott szabad kártyát.

A Champions Hockey League jelenlegi mezőnye:

Ausztria (EBEL): Red Bull Salzburg (A), Vienna Capitals (A)
Csehország (Extraliga): Bílí Tygrí Liberec (A), CSOB Pojistovná Pardubice (A), Sparta Praha (A), Vítkovice Ostrava (A), Ocelári Trinec
Dánia (Metal Ligaen): Herning Blue Fox
Fehéroroszország (Extraliga): Nyeman Grodno
Finnország (Liiga): IFK Helsinki (A), JYP Jyvaskyla (A), KalPa Kuopio (A), Karpat Oulu (A), Tappara Tampere (A), TPS Turku (A)
Németország (DEL): Adler Mannheim (A), Eisbaren Berlin (A), ERC Ingolstadt (A), Krefeld Pinguine (A)
Norvégia (Get Ligaen): Stavanger Oilers
Svájc (NLA): SC Bern (A), Fribourg-Gottéron (A), Zürich Lions (A), EV Zug (A)
Svédország (SHL): Djurgarden Stockholm (A), Frölunda Göteborg (A), Farjestad Karlstad (A), HV71 Jönköping (A), Linköpings HC (A), Lulea Hockey (A), Skelleftea
Szlovákia (Extraliga): HC Kosice

Az (A)-val jelölt csapatok alapítótagként, alanyi jogon szerepelnek a CHL-ben.

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE INFO
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk