Classic Winter-torna Kiskőrösön

 

Az alföldi felnőtt tornán 8 csapat lép jégre.

2015. február 27. és március 1. között harmadik alkalommal rendezik meg a kiskőrösi Classic Wintert. A rendezvényen 2 magyarországi, 4 erdélyi, valamint 1-1 szlovák és szerb együttes lép jégre. Az A csoportban a Debrecen, a Liptovsky Mikulás, a Tera Sicorum I. és a Zsögödi Medvék kaptak helyet, míg a B csoportban a Szabadka, a HC Kiskőrös, a Terra Sicorum II. és a Madaras.

A torna programja:

2015. február 27., péntek:

15:00: Szabadka–HC Kiskőrös
16:00: Debrecen–Liptovsky Mikulás
17:00: Terra Sicorum II.–Madaras
18:00: Tera Sicorum I.–Zsögödi Medvék
19:00: Szabadka–Madaras
20:00: Terra Sicorum I.–Liptovsky Mikulás
21:00: HC Kiskőrös–Terra Sicorum II.
22:00: Debrecen–Zsögödi Medvék

2015. február 28., szombat:

10:00: HC Kiskőrös–Madaras
11:00: Liptovsky Mikulás–Zsögödi Medvék
12:00: Szabadka–Terra Sicorum II.
13:00: Debrecen–Terra Sicorum I.
15:00: A3–B4
16:00: A4–B3
17:00: A1–B2
18:00: A2–B1

2015. március 1., vasárnap:

10:00: Mérkőzés a 7. helyért
11:00: Mérkőzés az 5. helyért
12:00: Bronzmérkőzés
13:00: Döntő

kiskoros

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 4-2 HÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk