Classic Winter-torna Kiskőrösön

 

Az alföldi felnőtt tornán 8 csapat lép jégre.

2015. február 27. és március 1. között harmadik alkalommal rendezik meg a kiskőrösi Classic Wintert. A rendezvényen 2 magyarországi, 4 erdélyi, valamint 1-1 szlovák és szerb együttes lép jégre. Az A csoportban a Debrecen, a Liptovsky Mikulás, a Tera Sicorum I. és a Zsögödi Medvék kaptak helyet, míg a B csoportban a Szabadka, a HC Kiskőrös, a Terra Sicorum II. és a Madaras.

A torna programja:

2015. február 27., péntek:

15:00: Szabadka–HC Kiskőrös
16:00: Debrecen–Liptovsky Mikulás
17:00: Terra Sicorum II.–Madaras
18:00: Tera Sicorum I.–Zsögödi Medvék
19:00: Szabadka–Madaras
20:00: Terra Sicorum I.–Liptovsky Mikulás
21:00: HC Kiskőrös–Terra Sicorum II.
22:00: Debrecen–Zsögödi Medvék

2015. február 28., szombat:

10:00: HC Kiskőrös–Madaras
11:00: Liptovsky Mikulás–Zsögödi Medvék
12:00: Szabadka–Terra Sicorum II.
13:00: Debrecen–Terra Sicorum I.
15:00: A3–B4
16:00: A4–B3
17:00: A1–B2
18:00: A2–B1

2015. március 1., vasárnap:

10:00: Mérkőzés a 7. helyért
11:00: Mérkőzés az 5. helyért
12:00: Bronzmérkőzés
13:00: Döntő

kiskoros

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk