Az Admiral nyert Habarovszkban

 

A vlagyivosztokiak legyőzték az Amurt.

Szombaton egyetlen KHL-mérkőzést rendeztek. A tét nélküli távol-keleti rangadón az Admiral diadalmaskodott, így eldőlt, az Amur biztosan a KHL utolsó helyén végez.

KHL, 7000 néző. Játékvezetők: Ildar, Jurij, Alekszej, Roman.
Pecsurszkij: 91,3% (Bolsakov)
K
Proszkurjakov: 95,7% (Nalimov)
Velikov, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
1
Oszipov, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Spirko
2
Vologyin, Glazkov, Wandell, Liszin, Makarov
Kurbatov, Rjazancev, Baskirov, Litovcsenko, Orlov
3
Kolár, Liszov, Li, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Szafronov, Tyerjajev, Zseleznov, Kopijenko, Tverdohlebov
4
Beljakov, Szigarjov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Jukka Rautakorpi
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:27 ADM Bergfors Zubov
1-1 22:57 AMR Baskirov Litovcsenko
1-2 52:13 ADM Makarov Wandell
23 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS ÉLŐ
U20 09:40 HCIETO ÉLŐ
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk