VanBallegooie büntetőjével nyert az Innsbruck

 

Csütörtökön 1 alsóházi mérkőzést rendeztek az EBEL 5. fordulójából.

A Graz számára fontos lett volna, hogy mindkét pontot megszerezze Innsbruckban. Nem jött össze a 99ersnek, csak 1 ponttal gazdagodott, így pénteken a Klagenfurt 2 pontra megközelítheti.

EBEL, 900 néző. Játékvezetők: Gebei, Németh, Rakovic.
Munro: 96,3% (Machreich)
K
Sabourin: 93,1% (Imrich)
MacAulay, Stern, Mössmer, Valdix, Siddall
1
Cuma, Ganzak, Zagrapan, Bastiansen, Latendresse
Pittl, VanBallegooie, Höller, Beech, Ulmer
2
Kelly, Marto, Ganahl, Werner, Rodman
Ross, Pedevilla, Schennach, Kaspitz Roland, Hörtnagl
3
Lassen, Kovacevic, Woger, Pinter, Walker
Saringer, Hanschitz, Schramm, Huber, Frischmann
4
Reinthaler, Zierer, Strohmeier, Natter
Christer Olsson, Pierre Beaulieu
E
Todd Björkstrand, Ivo Jan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:19 HCI Ulmer Höller Beech
1-1 35:49 G99 Rodman Kelly
2-1 65:00 HCI GWS VanBallegooie
29 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk