16 játékossal állt ki a Medvescak

   

A Vityaz elleni mérkőzésen igencsak tartalékosan szerepelt a horvát KHL-csapat.

A Szibir legyőzte a Szalavat Julajevet. A novoszibirszkiek feljöttek a Keleti főcsoport 1. helyére, jelenleg ugyanúgy 111 pontjuk van, mint az Ak Barsznak.

KHL, 7400 néző.
Beszpalov: 93,9% (Csubukin)
K
Irving: 87,5% (Szohatszkij: 86,7%)
Alekszejev, Hersley, Kopejkin, Koskiranta, Monya
1
Kolcov, Kutuzov, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Jefimenko, Ullström
2
Bodrov, Zubarjev, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Kulda, Heikkinen, Golovanov, Kajgorodov, Pihlström
Verescsagin, Menysikov, Butuzov, Fefelov, Salunov
4
Visnyevszkij, Gluhov, Pankov, Sztyepanov
Andrej Szkabelka
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:20 SZJ PP Szlepisev Kolcov Visnyevszkij
1-1 25:47 SZI Ozsiganov Sumakov
2-1 31:40 SZI Monya Hersley Alekszejev
2-2 33:46 SZJ PP Kolcov Makarov Hartikainen
3-2 40:41 SZI PP Monya Koskiranta
4-2 55:49 SZI Kopejkin Monya Koskiranta
31 Kapura lövések száma 33
14 Kiállításpercek 14

14 mezőnyjátékossal állt ki a Medvescak. A zágrábi csapatnak 16 bevethető játékosa maradt, akik becsülettel küzdöttek, de vereséget szenvedtek.

KHL, 1820 néző.
Sateri: 95,0% (Liszutyin)
K
Owuya: 93,5% (Tomljenovic)
Buhanko, Szemjonov, Afinogenov, Kempe, Horák
1
Katic, Kinrade, Flood, Hutchinson, Morrisonn
Bergyukov, Vascsenko, Koroljov, Kousal, Kucserjavenko
2
Martinovic, Popovic, Thomas, Hedberg
Golovkov, Porseland, Ciganov, Sityikov, Jakubov
3
Glumac, Murray, Pelletier
Szeleznyov, Viglazov, Koksarov, Mamin
4
Wright, Segal
Oleg Orehovszkij
E
Doug Shedden
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:51 VIT PP Kucserjavenko Bergyukov Koroljov
1-1 31:02 MZA Thomas Hedberg Kinrade
2-1 46:43 VIT Mamin Bergyukov
3-1 58:26 VIT Kucserjavenko Szeleznyov Bergyukov
32 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 22., péntek
KK 16:00 FTCTAR 8-1VÉGE
EL 18:30 DEBTIT 6-2VÉGE
EL 19:00 ETOMIS 8-1VÉGE
ICEHL 19:15 AVSEHL 6-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
KK 19:30 OLRKIJ 4-1VÉGE
október 23., szombat
KK 16:00 FTCKIJ 1-4VÉGE
KK 19:30 OLRTAR 5-3VÉGE
október 24., vasárnap
EL 14:15 MISTIT 1-5VÉGE
KK 15:00 OLRFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DABMAC 3-9VÉGE
ICEHL 17:30 AVSKAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBETO 2-5VÉGE
KK 18:30 KIJTAR 9-4VÉGE
október 26., kedd
ICEHL 19:15 VSVAVS 2-3 HVÉGE
október 28., csütörtök
EL 18:00 MISGYE 
EL 19:00 ETOSCC 
EL 19:00 MACBRA TÖRÖLVE
Partnerünk
Archívum