16 játékossal állt ki a Medvescak

   

A Vityaz elleni mérkőzésen igencsak tartalékosan szerepelt a horvát KHL-csapat.

A Szibir legyőzte a Szalavat Julajevet. A novoszibirszkiek feljöttek a Keleti főcsoport 1. helyére, jelenleg ugyanúgy 111 pontjuk van, mint az Ak Barsznak.

KHL, 7400 néző.
Beszpalov: 93,9% (Csubukin)
K
Irving: 87,5% (Szohatszkij: 86,7%)
Alekszejev, Hersley, Kopejkin, Koskiranta, Monya
1
Kolcov, Kutuzov, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
Mamasev, Ozsiganov, Bobrov, Jefimenko, Ullström
2
Bodrov, Zubarjev, Szjomin, Tolpeko, Hlisztov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Kulda, Heikkinen, Golovanov, Kajgorodov, Pihlström
Verescsagin, Menysikov, Butuzov, Fefelov, Salunov
4
Visnyevszkij, Gluhov, Pankov, Sztyepanov
Andrej Szkabelka
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:20 SZJ PP Szlepisev Kolcov Visnyevszkij
1-1 25:47 SZI Ozsiganov Sumakov
2-1 31:40 SZI Monya Hersley Alekszejev
2-2 33:46 SZJ PP Kolcov Makarov Hartikainen
3-2 40:41 SZI PP Monya Koskiranta
4-2 55:49 SZI Kopejkin Monya Koskiranta
31 Kapura lövések száma 33
14 Kiállításpercek 14

14 mezőnyjátékossal állt ki a Medvescak. A zágrábi csapatnak 16 bevethető játékosa maradt, akik becsülettel küzdöttek, de vereséget szenvedtek.

KHL, 1820 néző.
Sateri: 95,0% (Liszutyin)
K
Owuya: 93,5% (Tomljenovic)
Buhanko, Szemjonov, Afinogenov, Kempe, Horák
1
Katic, Kinrade, Flood, Hutchinson, Morrisonn
Bergyukov, Vascsenko, Koroljov, Kousal, Kucserjavenko
2
Martinovic, Popovic, Thomas, Hedberg
Golovkov, Porseland, Ciganov, Sityikov, Jakubov
3
Glumac, Murray, Pelletier
Szeleznyov, Viglazov, Koksarov, Mamin
4
Wright, Segal
Oleg Orehovszkij
E
Doug Shedden
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:51 VIT PP Kucserjavenko Bergyukov Koroljov
1-1 31:02 MZA Thomas Hedberg Kinrade
2-1 46:43 VIT Mamin Bergyukov
3-1 58:26 VIT Kucserjavenko Szeleznyov Bergyukov
32 Kapura lövések száma 20
10 Kiállításpercek 10
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk