Bejutott a playoffba a Barisz, a Traktor és a Szalavat Julajev

 

A kazahok játékkal, a két orosz csapat viszont játék nélkül biztosította be rájátszásbeli helyét.

A Barisz legyőzte az Amurt. A kazahok feljöttek a Keleti főcsoport 5. helyére, ezzel eldőlt, 7. KHL-szezonjukban is playoff-szereplők.

KHL, 5000 néző.
Pecsurszkij: 88,5% (Bolsakov)
K
Poluektov: 94,9% (Laco)
Velikov, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Safigulin
2
Lakiza, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Kurbatov, Szafronov, Kopijenko, Kriszanov, Orlov
3
Blohin, Szemjonov, Zsajlauov, Puskarjov, Upper
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
4
Bartulis, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
Jukka Rautakorpi
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:20 BAA SH Romanov
0-2 23:27 BAA Kvasa Mihajlisz Bartulis
0-3 34:46 BAA PP Antropov Sztarcsenko
1-3 50:27 AMR SH Litovcsenko
2-3 59:55 AMR Miklík Jezsov Safigulin
39 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 26

Az Admiral csak 1 pontot szerzett az Avangard ellen. A vlagyivosztokiak hosszabbításos veresége azt eredményezte, hogy a Traktor és a Szalavat Julajev is biztosan ott lesz a rájátszásban. Az Admiral viszont bajban van, ugyanúgy 74 ponttal áll, mint a 8. helyezett Avtomobiliszt, csakhogy a távol-keletieknek már csak 2 mérkőzése van hátra, míg a jekatyerinburgiak még 4-szer játszanak.

KHL, 5500 néző.
Nalimov: 92,0% (Proszkurjakov: 85,7%)
K
Kosztyin: 91,3% (Rejzvih: 100%)
Oszipov, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Goncsarov, Kulik, Pervusin, Szemjonov, Fiscsenko
Glazkov, Zemcsonok, Wandell, Liszin, Makarov
2
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Kolár, Liszov, Ugarov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Kuljas, Homickij, Kalinyin, Parsin, Sirokov
Vologyin, Szigarjov, Ivanov, Kuznyecov, Szokolov
4
Gluhov, Ljamin, Kurjanov, Muszatov, Nyeprjajev
Szergej Sepeljev
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:18 ADM Liszin Wandell Oszipov
2-0 26:18 ADM PP Gynge Zubov Heshka
2-1 37:04 AVG Perezsogin Popov Kolarik
2-2 44:51 AVG Perezsogin Kuljas Popov
2-3 60:37 AVG Kuljas Sirokov
25 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 20
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL ÉLŐ
U20 17:45 ZNOMAC ÉLŐ
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk