Bejutott a playoffba a Barisz, a Traktor és a Szalavat Julajev

 

A kazahok játékkal, a két orosz csapat viszont játék nélkül biztosította be rájátszásbeli helyét.

A Barisz legyőzte az Amurt. A kazahok feljöttek a Keleti főcsoport 5. helyére, ezzel eldőlt, 7. KHL-szezonjukban is playoff-szereplők.

KHL, 5000 néző.
Pecsurszkij: 88,5% (Bolsakov)
K
Poluektov: 94,9% (Laco)
Velikov, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Safigulin
2
Lakiza, Szavcsenko, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Kurbatov, Szafronov, Kopijenko, Kriszanov, Orlov
3
Blohin, Szemjonov, Zsajlauov, Puskarjov, Upper
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
4
Bartulis, Riszpajev, Kvasa, Mihajlisz, Romanov
Jukka Rautakorpi
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:20 BAA SH Romanov
0-2 23:27 BAA Kvasa Mihajlisz Bartulis
0-3 34:46 BAA PP Antropov Sztarcsenko
1-3 50:27 AMR SH Litovcsenko
2-3 59:55 AMR Miklík Jezsov Safigulin
39 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 26

Az Admiral csak 1 pontot szerzett az Avangard ellen. A vlagyivosztokiak hosszabbításos veresége azt eredményezte, hogy a Traktor és a Szalavat Julajev is biztosan ott lesz a rájátszásban. Az Admiral viszont bajban van, ugyanúgy 74 ponttal áll, mint a 8. helyezett Avtomobiliszt, csakhogy a távol-keletieknek már csak 2 mérkőzése van hátra, míg a jekatyerinburgiak még 4-szer játszanak.

KHL, 5500 néző.
Nalimov: 92,0% (Proszkurjakov: 85,7%)
K
Kosztyin: 91,3% (Rejzvih: 100%)
Oszipov, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Goncsarov, Kulik, Pervusin, Szemjonov, Fiscsenko
Glazkov, Zemcsonok, Wandell, Liszin, Makarov
2
Blaták, Gustafsson, Kolarik, Perezsogin, Popov
Kolár, Liszov, Ugarov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Kuljas, Homickij, Kalinyin, Parsin, Sirokov
Vologyin, Szigarjov, Ivanov, Kuznyecov, Szokolov
4
Gluhov, Ljamin, Kurjanov, Muszatov, Nyeprjajev
Szergej Sepeljev
E
Raimo Summanen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:18 ADM Liszin Wandell Oszipov
2-0 26:18 ADM PP Gynge Zubov Heshka
2-1 37:04 AVG Perezsogin Popov Kolarik
2-2 44:51 AVG Perezsogin Kuljas Popov
2-3 60:37 AVG Kuljas Sirokov
25 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 20
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk