Jegesmedve-járás Bőcsön

   

A Miskolci Jegesmedvék sörrel készültek a MOL Liga elődöntőjére.

“A MOL-Liga alapszakaszában első helyen végzett Miskolci Jegesmedvék jégkorongcsapata különleges módon készül a jövő héten kezdődő elődöntőkre – áll a sajtóközleményben. – Bőcsön, a Borsodi Sörgyár üzemében bizonyosodtak meg arról, hogy a siker receptje a precizitás, a szenvedély és a jó csapatmunka.”

Borsodi_Jegesmedvek_1

“A Miskolci Jegesmedvékhez hasonlóan a Borsodi Sörgyárat is munkatársai elhivatottsága, szakmai tudása és összetartása teszi igazán sikeressé. A mi szenvedélyünk a sörkészítés, akárcsak a Jegesmedvéknek a jégkorong” – nyilatkozta Balássy Árpád, a Borsodi Sörgyár senior marketing menedzsere.

“Sok közös van bennünk – mondta a csapat vezetőedzője, Majoross Gergely. – Mi és a Borsodi Sörgyár is hazai pályán érezzük a legjobban magunkat és a rajongók szeretete hatalmas energiákat ad nekünk. Ami a következő mérkőzéseket illeti, nagyon számítunk a szurkolók támogatására.”

Borsodi_Jegesmedvek_2

A Jegesmedvék a gyárlátogatás során megismerték, hogyan készül kedvenc sörük és hogyan dolgoznak csapatként a Borsodi Sörgyár munkatársai, akik közül sokan Miskolci Jegesmedvék szurkolók. “Bízom benne, hogy nem csak egyszer volt medvejárás Bőcsön és bajnokként várjuk vissza a csapatot” – így búcsúzott a csapattól a Borsodi Sörgyár gyárigazgatója, Szilva János, aki a Borsodi nevében sok sikert kívánt a Miskolci Jegesmedvéknek.

Borsodi_Jegesmedvek_4

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk