Az Atlant nyert Minszkben

 

A mityiscsiek még őrzik playoff-reményeiket.

A Szalavat Julajev legyőzte az Admiralt. Az ufaiaknak 17 kaput eltalált lövés is elég volt a sikerhez. A vlagyivosztokiak bajban vannak, 7 pont a lemaradásuk 5 fordulóval a vége előtt a keleti 8. helytől.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 82,4% (Nalimov)
K
Szohatszkij: 96,6% (Irving)
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Kulda, Heikkinen, Gluhov, Dubrovszkij, Szkacskov
Beljakov, Glazkov, Wandell, Makarov K., Szigarjov
2
Visnyevszkij, Zubarjev, Makarov D., Szlepisev, Hartikainen
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Tolpeko
Liszov, Szokolov, Ivanov, Kuznyecov, Ugarov
4
Bodrov, Ankugyinov, Golovanov, Mereszkin
Szergej Sepeljev
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:23 SZJ PP Hartikainen Heikkinen Zubarjev
0-2 32:10 SZJ Makarov D. Hartikainen Szlepisev
1-2 42:06 ADM PP Wandell Glazkov
1-3 57:41 SZJ Golovanov Ankugyinov Gluhov
29 Kapura lövések száma 17
6 Kiállításpercek 8

Az Atlant fontos sikert aratott a Dinamo Minszk otthonában. A mityiscsiek hátránya 2 pont a nyugati 8. Torpedo mögött, viszont 2-vel több meccset játszottak.

KHL, 11545 néző.
Milcsakov: 87,5% (Taylor)
K
Artyemjev (Engren: 93,3%)
Gorosko, Krajicek, Linglet, Szczechura, Ellison
1
Gilroy, Korobov, Potapov, Szosnyikov, Smeljov
Bailen, Svarny, Gyemkov, Materuhin, Melesko
2
Babcsuk, Novopasin, Bodrov, Levickij, Jasin
Kaznadej, Sinkevics, Kitarov, Pavlovics, Sztyepanov
3
Tyuljapkin, Jarullin, Kozlov, Taratuhin, Csernov
Liszovec, Drozd, Zaharov, Razvadovszkij
4
Szorokin, Hlopotov, Voronyin, Lescsenko, Junykov
Lubomír Pokovic
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:52 ATL Bodrov Jasin
1-1 35:36 DMI Materuhin Gyemkov Linglet
1-2 38:18 ATL Levickij Voronyin Junykov
1-3 43:26 ATL PP Babcsuk Levickij
2-3 47:37 DMI Ellison Szczechura Linglet
30 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
OG 04:10 CZEUSA 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 RUSFIN 
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT, M4SPORT.HU, M4 SPORT
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
U18   MACAVS 
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
U20   G99VAS 
U20   MACAVS 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
Partnerünk