Az Atlant nyert Minszkben

 

A mityiscsiek még őrzik playoff-reményeiket.

A Szalavat Julajev legyőzte az Admiralt. Az ufaiaknak 17 kaput eltalált lövés is elég volt a sikerhez. A vlagyivosztokiak bajban vannak, 7 pont a lemaradásuk 5 fordulóval a vége előtt a keleti 8. helytől.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 82,4% (Nalimov)
K
Szohatszkij: 96,6% (Irving)
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
1
Kulda, Heikkinen, Gluhov, Dubrovszkij, Szkacskov
Beljakov, Glazkov, Wandell, Makarov K., Szigarjov
2
Visnyevszkij, Zubarjev, Makarov D., Szlepisev, Hartikainen
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Tolpeko
Liszov, Szokolov, Ivanov, Kuznyecov, Ugarov
4
Bodrov, Ankugyinov, Golovanov, Mereszkin
Szergej Sepeljev
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:23 SZJ PP Hartikainen Heikkinen Zubarjev
0-2 32:10 SZJ Makarov D. Hartikainen Szlepisev
1-2 42:06 ADM PP Wandell Glazkov
1-3 57:41 SZJ Golovanov Ankugyinov Gluhov
29 Kapura lövések száma 17
6 Kiállításpercek 8

Az Atlant fontos sikert aratott a Dinamo Minszk otthonában. A mityiscsiek hátránya 2 pont a nyugati 8. Torpedo mögött, viszont 2-vel több meccset játszottak.

KHL, 11545 néző.
Milcsakov: 87,5% (Taylor)
K
Artyemjev (Engren: 93,3%)
Gorosko, Krajicek, Linglet, Szczechura, Ellison
1
Gilroy, Korobov, Potapov, Szosnyikov, Smeljov
Bailen, Svarny, Gyemkov, Materuhin, Melesko
2
Babcsuk, Novopasin, Bodrov, Levickij, Jasin
Kaznadej, Sinkevics, Kitarov, Pavlovics, Sztyepanov
3
Tyuljapkin, Jarullin, Kozlov, Taratuhin, Csernov
Liszovec, Drozd, Zaharov, Razvadovszkij
4
Szorokin, Hlopotov, Voronyin, Lescsenko, Junykov
Lubomír Pokovic
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:52 ATL Bodrov Jasin
1-1 35:36 DMI Materuhin Gyemkov Linglet
1-2 38:18 ATL Levickij Voronyin Junykov
1-3 43:26 ATL PP Babcsuk Levickij
2-3 47:37 DMI Ellison Szczechura Linglet
30 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk