Magyarország–Lengyelország 7-6

 

Összekapta magát a debicai torna harmadik napjára a magyar ifjúsági válogatott, és remek második harmadával megnyerte a házigazda lengyelek elleni meccset. Nem sok részletet ismerünk egyelőre, annyi bizonyos, hogy az első harmadot 3-2-re, a harmadik harmadot pedig 2-1-re a hazaiak nyerték, viszont a második játékrészben 4-1-re a mieink bizonyultak jobbnak.

Az asiagói torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. február 5., 13.00: Szlovénia–Magyarország 4-2
2015. február 6., 18.30: Olaszország–Magyarország 4-1
2015. február 7., 15.40: Franciaország–Magyarország 2-4

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Hátvédek:
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL)
Sarcia Antonio 1998 MAC
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Simotics Ferenc 1999 Sparta Praha (CZE)
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Csatárok:
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sági Martin 1997 Linz (AUT)
Szabad Kevin 1997 Vienna Capitals (AUT)
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Viktor 1998 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A debicai torna magyar meccsei:

2015. február 6., 16.00: Ausztria–Magyarország 7-2 (1-1, 2-1, 4-0)
2015. február 7., 16.00: Fehéroroszország–Magyarország 10-2 (2-1, 3-1, 5-0)
2015. február 8., 14.00: Lengyelország–Magyarország 6-7 (3-2, 1-4, 2-1)

Magyarország  játékoskerete a februári összetartásra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Hátvédek:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bálint Tamás 1998 MAC
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Pandur Olivér 1998 MAC
Tóth Gergely 1998 MAC
Csatárok:
Bugár Gábor 1999 MAC
Czakó Barna 1997 Vasas
Daadou Ádám 1999 Iserlohn (GER)
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Horváth András 1997 Vasas
Majoross Barnabás 1998 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Nagy Zoltán 1997 Diskos (FIN)
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Székely-Mádai Gergő 1998 Vasas


A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Fodor Szabolcs, Mayer Péter, Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter
Orvos: Bányai Máté

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk