A Torpedo legyőzte a Metallurg Novokuznyecket

 

A Nyizsnyij Novgorod-iak nagy lépést tettek a rájátszásba jutás felé.

A Szibir nyert a Szeversztal otthonában. A novoszibirszkiek 7 pontra növelték előnyüket az Avangarddal szemben a Csernisov-divízió élén.

KHL, 4235 néző.
Stepánek: 91,2% (Magarilov)
K
Beszpalov: 100% (Csubukin)
Arzamaszcev, Konyev, Kvapil, Trubacsov, Trunyov
1
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Monya
Urbom, Hohlov, Kazakovcev, Kovirsin, Thuresson
2
Verescsagin, Ozsiganov, Bobrov, Vorosilo, Salunov
Pyett, Sztaszenko, Bucsnyevics, Kagarlickij, Csernov
3
Ignatovics, Menysikov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Antropov, Monsz, Berdnyikov, Monahov, Nyikoncev
4
Gavrilenko, Iljin, Butuzov, Fefelov
Igor Petrov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:53 SZI Sumakov Gubin Szannyikov
0-2 22:19 SZI Koskiranta Monya Kopejkin
0-3 34:53 SZI SH Vorosilo Alekszejev
45 Kapura lövések száma 24
10 Kiállításpercek 14

A Torpedo nagy lépést tett a playoff irányába. Előnye jelenleg 5 pont az őt üldöző Dinamo Riga, Vityaz, Szeversztal hármas előtt, ráadásul kevesebb meccset játszott, mint riválisai.

KHL, 5500 néző.
Kaszutyin: 92,0% (Birjukov)
K
Hakimov: 90,6% (Lozskin)
Pepeljajev, Hietanen, Kazionov Gy., Kazionov D., Krasznoszlobodcev
1
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
Bernackij, Oszipov, Wolski, Immonen, Salminen
2
Popov, Fairchild, Komarisztij, Malinovszkij, Plotnyikov
Blazsijevszkij, Makarov Alekszandr, Galuzin, Sztoljarov, Filatov
3
Gavrilicsev, Dorofejev, Galimov, Garifullin, Szentyurin Szergej
Aljajev, Knyazev, Dvurecsenszkij, Gyemagin, Potapov
4
Mitrjakov, Koszourov, Kurepanov, Turukin
Peteris Skudra
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:54 TRP Kazionov Gy. Hietanen
1-1 02:50 MNK Malcev Romanov
2-1 11:43 TRP PS Dvurecsenszkij
3-1 31:50 TRP Potapov Sztoljarov Filatov
3-2 34:22 MNK PP Stoa Malinovszkij Dorofejev
32 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk