A Torpedo legyőzte a Metallurg Novokuznyecket

 

A Nyizsnyij Novgorod-iak nagy lépést tettek a rájátszásba jutás felé.

A Szibir nyert a Szeversztal otthonában. A novoszibirszkiek 7 pontra növelték előnyüket az Avangarddal szemben a Csernisov-divízió élén.

KHL, 4235 néző.
Stepánek: 91,2% (Magarilov)
K
Beszpalov: 100% (Csubukin)
Arzamaszcev, Konyev, Kvapil, Trubacsov, Trunyov
1
Alekszejev, Belov, Kopejkin, Koskiranta, Monya
Urbom, Hohlov, Kazakovcev, Kovirsin, Thuresson
2
Verescsagin, Ozsiganov, Bobrov, Vorosilo, Salunov
Pyett, Sztaszenko, Bucsnyevics, Kagarlickij, Csernov
3
Ignatovics, Menysikov, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Antropov, Monsz, Berdnyikov, Monahov, Nyikoncev
4
Gavrilenko, Iljin, Butuzov, Fefelov
Igor Petrov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:53 SZI Sumakov Gubin Szannyikov
0-2 22:19 SZI Koskiranta Monya Kopejkin
0-3 34:53 SZI SH Vorosilo Alekszejev
45 Kapura lövések száma 24
10 Kiállításpercek 14

A Torpedo nagy lépést tett a playoff irányába. Előnye jelenleg 5 pont az őt üldöző Dinamo Riga, Vityaz, Szeversztal hármas előtt, ráadásul kevesebb meccset játszott, mint riválisai.

KHL, 5500 néző.
Kaszutyin: 92,0% (Birjukov)
K
Hakimov: 90,6% (Lozskin)
Pepeljajev, Hietanen, Kazionov Gy., Kazionov D., Krasznoszlobodcev
1
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
Bernackij, Oszipov, Wolski, Immonen, Salminen
2
Popov, Fairchild, Komarisztij, Malinovszkij, Plotnyikov
Blazsijevszkij, Makarov Alekszandr, Galuzin, Sztoljarov, Filatov
3
Gavrilicsev, Dorofejev, Galimov, Garifullin, Szentyurin Szergej
Aljajev, Knyazev, Dvurecsenszkij, Gyemagin, Potapov
4
Mitrjakov, Koszourov, Kurepanov, Turukin
Peteris Skudra
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:54 TRP Kazionov Gy. Hietanen
1-1 02:50 MNK Malcev Romanov
2-1 11:43 TRP PS Dvurecsenszkij
3-1 31:50 TRP Potapov Sztoljarov Filatov
3-2 34:22 MNK PP Stoa Malinovszkij Dorofejev
32 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 1., szerda
EL 17:30 BRADAB 6-5VÉGE
EL 18:40 BJAFTC 5-1VÉGE
AL 19:15 ASPWRM 6-3VÉGE
AL 20:15 DBFETO 4-7VÉGE
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
Partnerünk
Archívum