A Vityaz legyőzte az Admiralt

 

A Dinamo Minszk diadala biztos rájátszásbeli helyet hozott.

Büntetők döntöttek Mityiscsiben. A két csapat közül az Avtomobiliszt járt jobban, 7 pontra növelte előnyét a Keleti főcsoport 8. helyén, míg az Atlant hátránya 3 pont a playoffhoz képest nyugaton.

KHL, 5900 néző.
Artyemjev: 95,0% (Kraszikov)
K
Kovár: 94,3% (Usztyinszkij)
Gilroy, Korobov, Kozlov Vjacseszlav, Taratuhin, Csernov
1
Zsuravljov, Posztnyikov, Zikov, Popov V., Mingalejev
Babcsuk, Novopasin, Lescsenko, Potapov, Smeljov
2
Lepistö, Loginov, Golisev, Ribakov, Szimakov
Tyuljapkin, Jarullin, Bodrov, Levickij, Hlopotov
3
Guszev, Trjamkin, Klimenko, Lewandowski, Nyesztyerov
Szorokin, Junykov, Voronyin, Siafotgyinov, Jasin
4
Megalinszkij, Metljuk, Jemelin, Jefimov, Palushaj
Alekszej Kudasov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:30 ATL Lescsenko Jarullin Kozlov Vjacseszlav
1-1 19:38 AVT PP Lepistö
1-2 24:09 AVT Nyesztyerov Lewandowski
2-2 47:37 ATL PP Babcsuk Potapov Csernov
2-3 65:00 AVT GWS Palushaj
35 Kapura lövések száma 40
6 Kiállításpercek 8

A Vityaz nagy szívességet tett az Avtomobilisztnak. A podolszkiak lemaradása 2 pont a 8. Torpedo mögött, az Admiral viszont így leszakadtak a jekatyerinburgiaktól.

KHL, 4500 néző.
Sateri: 96,8% (Liszutyin)
K
Proszkurjakov: 90,9% (Nalimov)
Porseland, Szemjonov, Kempe, Kousal, Horák
1
Beljakov, Heshka, Zubov, Makarov, Ugarov
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Ciganov, Sityikov
2
Vologyin, Glazkov, Bergfors, Gynge, Szigarjov
Bergyukov, Vascsenko, Koroljov, Kucserjavenko, Szoloduhin
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Grebeskov, Tatalin, Viglazov, Ivanov Ivan, Mamin
4
Liszov, Kuznyecov, Gorosanszkij, Ivanov Ilja, Szokolov
Oleg Orehovszkij
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 38:49 VIT Kucserjavenko Koroljov Bergyukov
2-0 47:13 VIT Viglazov Kempe
2-1 54:52 ADM PP Makarov Beljakov Zubov
22 Kapura lövések száma 31
33 Kiállításpercek 12

A Dinamo Minszk bebiztosította playoffhelyét. A fehéroroszok biztosan a Linglet, Ellison, Vesce sorral győzték le a Jugrát.

KHL, 15086 néző.
Haugen: 96,8% (Taylor)
K
Brust: 92,9% (Gorjacsevszkih)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Sztyepanov, Szczechura
1
Larsen, Mamkin, Kaspar, Koroljuk, Maxwell
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
2
Valentyenko, Szergejev, Buljanszkij, Gorbunov, Guszev
Kaznadej, Svarny, Kulakov, Materuhin, Pavlovics
3
Zseldakov, Rjabikin, Lemtyugov, Szitnyikov, Jacenko
Liszovec, Santika, Gyemkov, Drozd, Razvadovszkij
4
Adamcsuk, Romancev, Varfolomejev, Lesznuhin, Csibiszov
Lubomír Pokovic
E
Andrej Potajcsuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:21 DMI Linglet
1-1 23:26 JUG Guszev
2-1 50:18 DMI Linglet Ellison Vesce
3-1 59:31 DMI Ellison Linglet
29 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 14

A Traktor nyert Rigában. A cseljabinszkiek a második harmad közepén döntötték el a mérkőzést.

KHL, 10020 néző.
Deslauriers: 85,7% (Sedlácek)
K
Gyemcsenko: 91,7% (Garnett)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Borodkin, Quint, Penykovszkij, Pesztunov, Csisztov
Genoway, Porejs, Darzins, Indrasis, Wilson
2
Kondratyev, Piganovics, Zavaruhin, Mokin, Paré
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Trotter
3
Atyusov, Martinov, Osznovin, Panov, Ruzicka
Grinbergs, Saulietis, Abols, Bicevskis, Skvorcovs
4
Vaszilcsenko, Davidov, Velicskin, Gubarjev, Kokujov
Artis Abols
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:30 DRI Meija Jerofejevs
1-1 26:58 TRA Paré
1-2 29:13 TRA Panov Piganovics Ruzicka
1-3 32:10 TRA Kondratyev Ruzicka Atyusov
2-3 35:19 DRI Sotnieks Abols Meija
2-4 59:57 TRA Ruzicka Panov Quint
24 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk