A Vityaz legyőzte az Admiralt

 

A Dinamo Minszk diadala biztos rájátszásbeli helyet hozott.

Büntetők döntöttek Mityiscsiben. A két csapat közül az Avtomobiliszt járt jobban, 7 pontra növelte előnyét a Keleti főcsoport 8. helyén, míg az Atlant hátránya 3 pont a playoffhoz képest nyugaton.

KHL, 5900 néző.
Artyemjev: 95,0% (Kraszikov)
K
Kovár: 94,3% (Usztyinszkij)
Gilroy, Korobov, Kozlov Vjacseszlav, Taratuhin, Csernov
1
Zsuravljov, Posztnyikov, Zikov, Popov V., Mingalejev
Babcsuk, Novopasin, Lescsenko, Potapov, Smeljov
2
Lepistö, Loginov, Golisev, Ribakov, Szimakov
Tyuljapkin, Jarullin, Bodrov, Levickij, Hlopotov
3
Guszev, Trjamkin, Klimenko, Lewandowski, Nyesztyerov
Szorokin, Junykov, Voronyin, Siafotgyinov, Jasin
4
Megalinszkij, Metljuk, Jemelin, Jefimov, Palushaj
Alekszej Kudasov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:30 ATL Lescsenko Jarullin Kozlov Vjacseszlav
1-1 19:38 AVT PP Lepistö
1-2 24:09 AVT Nyesztyerov Lewandowski
2-2 47:37 ATL PP Babcsuk Potapov Csernov
2-3 65:00 AVT GWS Palushaj
35 Kapura lövések száma 40
6 Kiállításpercek 8

A Vityaz nagy szívességet tett az Avtomobilisztnak. A podolszkiak lemaradása 2 pont a 8. Torpedo mögött, az Admiral viszont így leszakadtak a jekatyerinburgiaktól.

KHL, 4500 néző.
Sateri: 96,8% (Liszutyin)
K
Proszkurjakov: 90,9% (Nalimov)
Porseland, Szemjonov, Kempe, Kousal, Horák
1
Beljakov, Heshka, Zubov, Makarov, Ugarov
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Ciganov, Sityikov
2
Vologyin, Glazkov, Bergfors, Gynge, Szigarjov
Bergyukov, Vascsenko, Koroljov, Kucserjavenko, Szoloduhin
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Grebeskov, Tatalin, Viglazov, Ivanov Ivan, Mamin
4
Liszov, Kuznyecov, Gorosanszkij, Ivanov Ilja, Szokolov
Oleg Orehovszkij
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 38:49 VIT Kucserjavenko Koroljov Bergyukov
2-0 47:13 VIT Viglazov Kempe
2-1 54:52 ADM PP Makarov Beljakov Zubov
22 Kapura lövések száma 31
33 Kiállításpercek 12

A Dinamo Minszk bebiztosította playoffhelyét. A fehéroroszok biztosan a Linglet, Ellison, Vesce sorral győzték le a Jugrát.

KHL, 15086 néző.
Haugen: 96,8% (Taylor)
K
Brust: 92,9% (Gorjacsevszkih)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Sztyepanov, Szczechura
1
Larsen, Mamkin, Kaspar, Koroljuk, Maxwell
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
2
Valentyenko, Szergejev, Buljanszkij, Gorbunov, Guszev
Kaznadej, Svarny, Kulakov, Materuhin, Pavlovics
3
Zseldakov, Rjabikin, Lemtyugov, Szitnyikov, Jacenko
Liszovec, Santika, Gyemkov, Drozd, Razvadovszkij
4
Adamcsuk, Romancev, Varfolomejev, Lesznuhin, Csibiszov
Lubomír Pokovic
E
Andrej Potajcsuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:21 DMI Linglet
1-1 23:26 JUG Guszev
2-1 50:18 DMI Linglet Ellison Vesce
3-1 59:31 DMI Ellison Linglet
29 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 14

A Traktor nyert Rigában. A cseljabinszkiek a második harmad közepén döntötték el a mérkőzést.

KHL, 10020 néző.
Deslauriers: 85,7% (Sedlácek)
K
Gyemcsenko: 91,7% (Garnett)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Borodkin, Quint, Penykovszkij, Pesztunov, Csisztov
Genoway, Porejs, Darzins, Indrasis, Wilson
2
Kondratyev, Piganovics, Zavaruhin, Mokin, Paré
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Trotter
3
Atyusov, Martinov, Osznovin, Panov, Ruzicka
Grinbergs, Saulietis, Abols, Bicevskis, Skvorcovs
4
Vaszilcsenko, Davidov, Velicskin, Gubarjev, Kokujov
Artis Abols
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:30 DRI Meija Jerofejevs
1-1 26:58 TRA Paré
1-2 29:13 TRA Panov Piganovics Ruzicka
1-3 32:10 TRA Kondratyev Ruzicka Atyusov
2-3 35:19 DRI Sotnieks Abols Meija
2-4 59:57 TRA Ruzicka Panov Quint
24 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk