A Vityaz legyőzte az Admiralt

 

A Dinamo Minszk diadala biztos rájátszásbeli helyet hozott.

Büntetők döntöttek Mityiscsiben. A két csapat közül az Avtomobiliszt járt jobban, 7 pontra növelte előnyét a Keleti főcsoport 8. helyén, míg az Atlant hátránya 3 pont a playoffhoz képest nyugaton.

KHL, 5900 néző.
Artyemjev: 95,0% (Kraszikov)
K
Kovár: 94,3% (Usztyinszkij)
Gilroy, Korobov, Kozlov Vjacseszlav, Taratuhin, Csernov
1
Zsuravljov, Posztnyikov, Zikov, Popov V., Mingalejev
Babcsuk, Novopasin, Lescsenko, Potapov, Smeljov
2
Lepistö, Loginov, Golisev, Ribakov, Szimakov
Tyuljapkin, Jarullin, Bodrov, Levickij, Hlopotov
3
Guszev, Trjamkin, Klimenko, Lewandowski, Nyesztyerov
Szorokin, Junykov, Voronyin, Siafotgyinov, Jasin
4
Megalinszkij, Metljuk, Jemelin, Jefimov, Palushaj
Alekszej Kudasov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:30 ATL Lescsenko Jarullin Kozlov Vjacseszlav
1-1 19:38 AVT PP Lepistö
1-2 24:09 AVT Nyesztyerov Lewandowski
2-2 47:37 ATL PP Babcsuk Potapov Csernov
2-3 65:00 AVT GWS Palushaj
35 Kapura lövések száma 40
6 Kiállításpercek 8

A Vityaz nagy szívességet tett az Avtomobilisztnak. A podolszkiak lemaradása 2 pont a 8. Torpedo mögött, az Admiral viszont így leszakadtak a jekatyerinburgiaktól.

KHL, 4500 néző.
Sateri: 96,8% (Liszutyin)
K
Proszkurjakov: 90,9% (Nalimov)
Porseland, Szemjonov, Kempe, Kousal, Horák
1
Beljakov, Heshka, Zubov, Makarov, Ugarov
Golovkov, Szeleznyov, Koksarov, Ciganov, Sityikov
2
Vologyin, Glazkov, Bergfors, Gynge, Szigarjov
Bergyukov, Vascsenko, Koroljov, Kucserjavenko, Szoloduhin
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Grebeskov, Tatalin, Viglazov, Ivanov Ivan, Mamin
4
Liszov, Kuznyecov, Gorosanszkij, Ivanov Ilja, Szokolov
Oleg Orehovszkij
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 38:49 VIT Kucserjavenko Koroljov Bergyukov
2-0 47:13 VIT Viglazov Kempe
2-1 54:52 ADM PP Makarov Beljakov Zubov
22 Kapura lövések száma 31
33 Kiállításpercek 12

A Dinamo Minszk bebiztosította playoffhelyét. A fehéroroszok biztosan a Linglet, Ellison, Vesce sorral győzték le a Jugrát.

KHL, 15086 néző.
Haugen: 96,8% (Taylor)
K
Brust: 92,9% (Gorjacsevszkih)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Sztyepanov, Szczechura
1
Larsen, Mamkin, Kaspar, Koroljuk, Maxwell
Bailen, Sinkevics, Vesce, Linglet, Ellison
2
Valentyenko, Szergejev, Buljanszkij, Gorbunov, Guszev
Kaznadej, Svarny, Kulakov, Materuhin, Pavlovics
3
Zseldakov, Rjabikin, Lemtyugov, Szitnyikov, Jacenko
Liszovec, Santika, Gyemkov, Drozd, Razvadovszkij
4
Adamcsuk, Romancev, Varfolomejev, Lesznuhin, Csibiszov
Lubomír Pokovic
E
Andrej Potajcsuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:21 DMI Linglet
1-1 23:26 JUG Guszev
2-1 50:18 DMI Linglet Ellison Vesce
3-1 59:31 DMI Ellison Linglet
29 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 14

A Traktor nyert Rigában. A cseljabinszkiek a második harmad közepén döntötték el a mérkőzést.

KHL, 10020 néző.
Deslauriers: 85,7% (Sedlácek)
K
Gyemcsenko: 91,7% (Garnett)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Borodkin, Quint, Penykovszkij, Pesztunov, Csisztov
Genoway, Porejs, Darzins, Indrasis, Wilson
2
Kondratyev, Piganovics, Zavaruhin, Mokin, Paré
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Trotter
3
Atyusov, Martinov, Osznovin, Panov, Ruzicka
Grinbergs, Saulietis, Abols, Bicevskis, Skvorcovs
4
Vaszilcsenko, Davidov, Velicskin, Gubarjev, Kokujov
Artis Abols
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:30 DRI Meija Jerofejevs
1-1 26:58 TRA Paré
1-2 29:13 TRA Panov Piganovics Ruzicka
1-3 32:10 TRA Kondratyev Ruzicka Atyusov
2-3 35:19 DRI Sotnieks Abols Meija
2-4 59:57 TRA Ruzicka Panov Quint
24 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk