Magyarország–Olaszország 1-2

 

U15-ös válogatottunk a csoportkör 3. helyén végzett, az elődöntőben újra az olaszokkal játszik.

Pénteken abban a tudatban lépett jégre fiatalabb serdülő válogatottunk, hogy egy esetleges pontszerzéssel a csoportkör 2. helyét szerzi meg. Az Olaszország elleni találkozó első 40 perce nem hozott gólt, a harmadik harmadban pedig Seregély Máté révén megszereztük a vezetést, ám az olaszok fordítottak, így 2-1-re nyertek. A péntek esti elődöntőben Magyarország Olaszország ellen játszik.

A kaposvári U15-ös torna csoportkörének végeredménye:

1. Ausztria (8 pont)
2. Olaszország (4 pont)
3. Magyarország (4 pont)
4. Szlovénia (2 pont)

A kaposvári U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. február 5., 12.30: Magyarország–Ausztria 2-3 b.
2015. február 5., 20.00: Magyarország–Szlovénia 5-4
2015. február 6., 12.30: Magyarország–Olaszország
2015. február 6., 20.00: Magyarország–Olaszország (elődöntő)
2015. február 7., 9.30/12.30: Magyarország–? (helyosztó)

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Galló Olivér 2000 SWE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Falus Ádám 2001 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Varga Tamás 2000 Debrecen
Csatárok:
Csatádi Gergely 2000 UTE
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Fajcsák Tamás 2001 UTE
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Horváth László 2000 Győr
Kozma Ferenc 2001 Debrecen
Páterka Bence 2000 UTE
Rácz Kristof 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Somogyi Nátán 2001 Fehérvár
Vértes Nátán 2000 Fehérvár


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

 

Az U16-os csapat kaposvári menetrendje:

2015. február 3., 17.10: Magyarország–Szlovénia 1-0 b.
2015. február 4., 9.30: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. február 4., 14.30: Magyarország–Szlovénia 2-8

Az U16-os válogatott kerete a kaposvári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Csatárok:
Gáspár Soma 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Jánosi Csaba
Edző: Szongoth Kristóf, Kiss Dávid
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 7., csütörtök
U18 15:40 KMHGEP 14-1VÉGE
U18 16:00 ETODHK 3-4VÉGE
U18 18:45 UTESZD 12-0VÉGE
U18 19:20 AVSZEG 8-2VÉGE
U18 19:40 MACPEF 6-0VÉGE
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20   OHCUTE 
ROM 17:30 SCCSTE 
VB20 19:00 FRAHUN 
EL 20:00 DABTIT 
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk