Magyarország–Olaszország 2-4

   

U15-ös válogatottunk a harmadik csoportmérkőzés után az elődöntőben is vereséget szenvedett az olaszoktól.

A péntek esti elődöntőben Demetz emberelőnyös és emberhátrányos gólja után hiába egyenlített Kozma és Dézsi, Zecchetto duplájára nem érkezett válasz, így 4-2-re nyert Olaszország. A szombati bronzmérkőzésen 9.30-tól Magyarország és Ausztria találkozik.

Máthé Csaba (vezetőedző): “Kilenc új játékossal érkeztünk erre a tornára, kicsit megilletődötten kezdtünk az első meccsen, de így is tudtunk 0-2-ről fordítani, végül büntetőkkel veszítettünk. A második mérkőzésen a szlovénok ellen sikerült javítani, úgy, hogy háromszor is az ellenfél vezetett egy góllal, aztán fordítottunk. A mai nap folyamán a két olasz mérkőzésen a mezőnyjátékban jobbak voltunk mint az ellenfelünk, ezt mutatja a statisztika is, mindkét meccsen kétszer annyit lőttünk kapura mint ők, viszont a befejezéseknél nem voltunk elég élesek, ebben kell javulnunk. Készülünk a holnapi osztrákok elleni meccsre, mindent megteszünk, hogy győzelemmel zárjuk a tornát.”

A kaposvári U15-ös torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2015. február 5., 12.30: Magyarország–Ausztria 2-3 b.
2015. február 5., 20.00: Magyarország–Szlovénia 5-4
2015. február 6., 12.30: Magyarország–Olaszország
2015. február 6., 20.00: Magyarország–Olaszország (elődöntő)
2015. február 7., 9.30 Magyarország–Ausztria (3. helyért)

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Farkas Gergely 2000 UTE
Galló Olivér 2000 SWE
Gönczi Lajos 2000 Debrecen
Hátvédek:
Balajthy Dániel 2000 Fehérvár
Blazsej Krisztián 2000 UTE
Egyedi Zsolt 2000 UTE
Falus Ádám 2001 UTE
Fekete Botond 2000 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szabó Zsolt 2000 UTE
Varga Tamás 2000 Debrecen
Csatárok:
Csatádi Gergely 2000 UTE
Dézsi Bence 2000 Fehérvár
Fajcsák Tamás 2001 UTE
Farkas Márton 2000 Miskolc
Fehérgyarmati Balázs 2000 Vienna Capitals (AUT)
Horváth László 2000 Győr
Kozma Ferenc 2001 Debrecen
Páterka Bence 2000 UTE
Rácz Kristof 2000 Debrecen
Sábián Balázs 2000 Fehérvár
Somogyi Nátán 2001 Fehérvár
Vértes Nátán 2000 Fehérvár


A magyar U15-ös stáb:

Vezetőedző: Máthé Csaba
Edző: Mihály Jenő, Fekecs Norbert
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

 

Az U16-os csapat kaposvári menetrendje:

2015. február 3., 17.10: Magyarország–Szlovénia 1-0 b.
2015. február 4., 9.30: Magyarország–Szlovénia 2-4
2015. február 4., 14.30: Magyarország–Szlovénia 2-8

Az U16-os válogatott kerete a kaposvári tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bobák Gergő 1999 Fehérvár
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Hátvédek:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Csatárok:
Gáspár Soma 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Sebestyén 2000 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 Fehérvár
Révész Marcell 2000 Basel (SUI)
Szalma Zsolt 1999 UTE
Tóth András 2000 MAC
Türmer Gábor 1999 UTE


A magyar U16-os stáb, 2014/15:

Vezetőedző: Jánosi Csaba
Edző: Szongoth Kristóf, Kiss Dávid
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk