Az Avtomobiliszt meglépett az üldözőitől

 

A jekatyerinburgiak nyertek, miközben két riválisuk bukott.

A Jugra büntetőkkel verte a Ladát. A togliattiak így mindösszesen 1 pontot szereztek, amivel hátrányba kerültek a rájátszásért folyó küzdelemben.

KHL, 2100 néző.
Brust: 97,1% (Gorjacsevszkih)
K
Ivannyikov: 96,3% (Glass)
Larsen, Melart, Kaspar, Koroljuk, Maxwell
1
Hunkes, Romanov, Golubjev, Petrov, Csernyikov
Valentyenko, Szergejev, Buljanszkij, Gorbunov, Guszev
2
Ogurcov, Podhradsky, Belouszov, Nyikityenko, Senfeld
Zseldakov, Rjabikin, Lemtyugov, Szitnyikov, Jacenko
3
Vorobjov, Sulakov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
Mamkin, Romancev, Varfolomejev, Lesznuhin, Csibiszov
4
Sztulov, Masztrjukov, Bocsarov, Valujszkij, Sarov
Andrej Potajcsuk
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:23 JUG Jacenko Guszev
1-1 25:37 LDA Fjodorov Vorobjov Sztrelcov A.
2-1 65:00 JUG GWS Lemtyugov
27 Kapura lövések száma 34
4 Kiállításpercek 4

Az Admiral vereséget szenvedett Nyizsnyekamszkban. A Nyeftyehimik pontszámban beérte ellenfelét.

KHL, 4500 néző.
Kolppanen: 94,4% (Szudnyicin)
K
Nalimov: 92,7% (Proszkurjakov)
Kalasnyikov, Nyikulin, Zsukov, Mnyihovics, Ribin
1
Beljakov, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov A., Milovzorov, Poligalov
2
Glazkov, Oszipov, Gorosanszkij, Makarov, Szigarjov
Koszmacsov, Pujacs, Anderson, Grigorenko, Sexton
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Brincev, Jevszejenkov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Kulikov
4
Liszov, Szokolov, Ivanov I., Kuznyecov, Ugarov
Vlagyimir Krikunov
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 31:26 NYH Poligalov Berezin Rjaszenszkij
1-1 44:13 ADM Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
2-1 47:01 NYH Sexton Milovzorov
3-1 49:15 NYH PP Grigorenko Sexton Jevszejenkov
3-2 55:01 ADM Makarov Zubov Glazkov
41 Kapura lövések száma 36
6 Kiállításpercek 4

Az Avtomobiliszt fontos győzelmet aratott Rigában. A jekatyerinburgiak 69 pontosak, az Admiral és a Nyeftyehimik hátránya 5-5 pont mögöttük.

KHL, 7630 néző.
Deslauriers (Sedlácek: 87,5%)
K
Kovár: 95,5% (Usztyinszkij)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Zsuravljov, Posztnyikov, Popov V., Mingalejev, Zikov
Genoway, Grinbergs, Darzins, Indrasis, Wilson
2
Lepistö, Loginov, Golisev, Ribakov, Szimakov
Jerofejevs, Sotnieks, Abols, Dzerins, Meija
3
Guszev, Trjamkin, Klimenko, Lewandowski, Nyesztyerov
Porejs, Skvorcovs, Bicevskis, Saulietis, Trotter
4
Megalinszkij, Metljuk, Garejev, Jemelin, Palushaj
Artis Abols
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:17 AVT Garejev Megalinszkij
1-1 15:46 DRI PS Redlihs M.
1-2 19:23 AVT PP Guszev Megalinszkij
1-3 43:24 AVT Ribakov Loginov
22 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk