Két csere történt a lengyel keretben

   

Öt alapembert nélkülöznek Torunban a házigazdák, ezúttal a rutinos Leszek Laszkiewicz, valamint Michal Kotlorz esett ki.

Jacek Plachta két kényszerű változtatást hajtott végre Lengyelország keretében. Michal Kotlorz egészségügyi problémákkal küzd, a helyére Kamil Górny kapott meghívót. A nagyobb hiányt Leszek Laszkiewicz kiesése jelenti, a 36 éves csatár helyett az Unia Oswiecimben 31 meccsen 15+6 ponttal teljesítő Filip Komorski lép jégre. A keretből hiányzik két DEL2-ben játszó bekk, Borzecki és Dronia, valamint a régebb óta sérült meghatározó csatár, Lopuski.

Lengyelország játékoskerete a februári EIHC-tornára:

Kapusok: Przemyslaw Odrobny (Jastrzebie), Rafal Radziszewski (Cracovia),  Ondrej Raszka (Nowy Targ).
Hátvédek: Rafal Dutka (KH Sanok), Jakub Wanacki, Bartlomiej Pociecha (GKS Tychy), Maciej Kruczek, Patryk Noworyta, Patryk Wajda (Cracovia), Mateusz Bryk, Mateusz Rompkowski, Kamil Górny (Jastrzebie).
Csatárok: Adam Baginski, Radoslaw Galant, Kacper Guzik, Patryk Kogut, Marcin Kolusz (GKS Tychy), Aron Chmielewski (Ocelári Trinec, CZE), Sebastian Kowalówka, Grzegorz Pasiut (Cracovia), Maciej Urbanowicz (Jastrzebie), Krystian Dziubinski, Damian Kapica (Nowy Targ), Mateusz Bepierszcz, Kamil Kalinowski (Unia Oswiecim).

A toruni EIHC-torna menetrendje és közvetítései:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Ukrajna (TVP Sport, sport.tvp.pl)

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország (Sport M, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:30 Ukrajna–Románia (Imprezylive.pl)

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna (Imprezylive.pl)
19:30 Lengyelország–Románia (TVP Sport, sport.tvp.pl)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk