A Jokerit nyert Ufában

 

A Barisz pedig Szocsiból hozta el a három pontot.

A Jokerit egy korai és egy hajrában született góllal nyert a Szalavat Julajev otthonában. Helenius 26 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 7080 néző.
Irving: 94,4% (Szohatszkij)
K
Helenius: 100% (Karlsson)
Kulda, Heikkinen, Gluhov, Tolpeko, Hlisztov
1
Vaananen, Gunderson, Kapanen, Hagman, Huhtala
Visnyevszkij, Zubarjev, Makarov, Szjomin, Hartikainen
2
Korpikari, Todd, Wirtanen, Rita, Sallinen
Kolcov, Kutuzov, Kajgorodov, Pihlström, Szkacskov
3
Ohtamaa, Peltola, Moses, Maki, Omark
Mereszkin, Golovanov, Dubrovszkij, Mitrofanov
4
Ben-Amor, Pöysti, Sillanpaa
Vlagyimir Jurzinov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:52 JOK PP Huhtala Gunderson Kapanen
0-2 59:57 JOK Wirtanen Ohtamaa Kapanen
26 Kapura lövések száma 19
9 Kiállításpercek 15

A Barisz legyőzte a Szocsit. A Nyugati főcsoport középmezőnye így továbbra is szoros, a 7. Szocsi és a 12. Szeversztal között 6 pont a különbség.

KHL, 6412 néző.
Gavrilov: 87,1% (Jerjomin)
K
Poluektov: 94,7% (Laco)
Pervisin, Svigyenko, Lapenkov, Siskanov, Emmerton
1
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Whitney, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
2
Szavcsenko, Szemjonov, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
Gyerljuk, Wilson, Anyiszin, Warn, Szcsasztlivij
3
Bartulis, Blohin, Puskarjov, Rahmanov, Upper
Pautov, Morozov, Krutov, Ljuducsin, Scserbina
4
Riszpajev, Cerenok, Gavrilin, Mihajlisz, Romanov
Vjacseszlav Bucajev
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:17 SZO PP Warn Anyiszin
1-1 13:59 BAA PP2 Dallman Sztarcsenko Lundin
1-2 21:55 BAA PP Szemjonov Sztarcsenko Rugyenko
1-3 29:49 BAA Sztarcsenko
1-4 36:33 BAA Dawes Bochenski
2-4 56:02 SZO PP Anyiszin Pervisin
38 Kapura lövések száma 31
14 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk