A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A vlagyivosztokiak továbbra is csak a 9. helyen állnak.

Az Amur visszavágott a Metallurg Novokuznyecknek a vasárnapi vereségért. A KHL két legrosszabb csapata 9, valamint 11 pontos hátránnyal követi a harmadik legrosszabb csapatot, a Jugrát.

KHL, 4500 néző.
Pecsurszkij: 97,1% (Bolsakov)
K
Hakimov: 93,1% (Karejev)
Mantyla, Tyerjajev, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Safigulin
2
Popov, Fairchild, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
Kurbatov, Szafronov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
3
Dorofejev, Kapotov, Galimov, Garifullin, Mitrjakov
Velikov, Kopijenko, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
4
Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Malinovszkij
Jukka Rautakorpi
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:48 MNK Koszourov Kurepanov Malinovszkij
1-1 29:51 AMR Baskirov Ahmetov Litovcsenko
2-1 49:22 AMR PP Fiszenko Spirko Lugin
29 Kapura lövések száma 35
14 Kiállításpercek 6

Az Admiral egy esetleges győzelemmel megelőzte volna az Avtomobilisztot. Nem így történt, a hazaiak hiába lőttek több mit kétszer annyit kapura, a Szibir nyert.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 77,8% (Nalimov)
K
Salák: 95,0% (Beszpalov)
Kolár, Oszipov, Gynge, Zubov, Ugarov
1
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Ullström
Beljakov, Heshka, Bergfors, Wandell, Liszin
2
Verescsagin, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Belov, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Liszov, Makarov, Ivanov, Kuznyecov, Szokolov
4
Iljin, Menysikov, Vorosilo, Fefelov, Salunov
Szergej Sepeljev
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:00 ADM Kuznyecov Beljakov Szokolov
1-1 37:38 SZI PP Hersley Kugrisev Salunov
1-2 37:56 SZI Monya Kopejkin
1-3 49:36 SZI Sumakov Kugrisev
1-4 51:28 SZI Ullström
2-4 58:46 ADM Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
40 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 8., csütörtök
U20/19 17:00 POLHUN 1-7VÉGE
EL 20:00 SCCBRA 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
április 9., péntek
U20/19 12:00 POLHUN 2-3VÉGE
április 13., kedd
KHL 18:00 AVGAKB 
    • SPORT 2
április 15., csütörtök
U18 19:30 AUTHUN 
VÁL 20:45 HUNAUT 
    • M4 SPORT
KHL 22:45 AKBAVG 
    • SPORT 2 (felv.)
április 16., péntek
U18 16:00 POLHUN 
VÁL 17:00 AUTBLR 
április 17., szombat
VÁL 16:00 HUNBLR 
U18 16:30 SLOHUN 
Partnerünk
Archívum