A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A vlagyivosztokiak továbbra is csak a 9. helyen állnak.

Az Amur visszavágott a Metallurg Novokuznyecknek a vasárnapi vereségért. A KHL két legrosszabb csapata 9, valamint 11 pontos hátránnyal követi a harmadik legrosszabb csapatot, a Jugrát.

KHL, 4500 néző.
Pecsurszkij: 97,1% (Bolsakov)
K
Hakimov: 93,1% (Karejev)
Mantyla, Tyerjajev, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Safigulin
2
Popov, Fairchild, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
Kurbatov, Szafronov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
3
Dorofejev, Kapotov, Galimov, Garifullin, Mitrjakov
Velikov, Kopijenko, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
4
Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Malinovszkij
Jukka Rautakorpi
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:48 MNK Koszourov Kurepanov Malinovszkij
1-1 29:51 AMR Baskirov Ahmetov Litovcsenko
2-1 49:22 AMR PP Fiszenko Spirko Lugin
29 Kapura lövések száma 35
14 Kiállításpercek 6

Az Admiral egy esetleges győzelemmel megelőzte volna az Avtomobilisztot. Nem így történt, a hazaiak hiába lőttek több mit kétszer annyit kapura, a Szibir nyert.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 77,8% (Nalimov)
K
Salák: 95,0% (Beszpalov)
Kolár, Oszipov, Gynge, Zubov, Ugarov
1
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Ullström
Beljakov, Heshka, Bergfors, Wandell, Liszin
2
Verescsagin, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Belov, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Liszov, Makarov, Ivanov, Kuznyecov, Szokolov
4
Iljin, Menysikov, Vorosilo, Fefelov, Salunov
Szergej Sepeljev
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:00 ADM Kuznyecov Beljakov Szokolov
1-1 37:38 SZI PP Hersley Kugrisev Salunov
1-2 37:56 SZI Monya Kopejkin
1-3 49:36 SZI Sumakov Kugrisev
1-4 51:28 SZI Ullström
2-4 58:46 ADM Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
40 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 2-1 HVÉGE
VB 15:20 NORAUT 5-3VÉGE
VB 19:20 FINSWE 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 5-3VÉGE
május 19., csütörtök
VB 15:20 GBRUSA 0-3VÉGE
VB 17:00 GERDEN 1-0VÉGE
VB 19:20 CZELAT 5-1VÉGE
VB 20:30 CANKAZ 6-3VÉGE
május 20., péntek
VB 15:20 GBRFIN 0-6VÉGE
    • SPORT 1
VB 15:20 GERITA 9-4VÉGE
VB 19:20 KAZSVK 3-4VÉGE
VB 19:20 LATAUT 4-3 BVÉGE
május 21., szombat
VB 11:20 DENFRA 3-0VÉGE
VB 11:20 USASWE 3-2 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 15:20 AUTFIN 0-3VÉGE
VB 15:20 CANSUI 3-6VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 ITASVK 1-3VÉGE
VB 19:20 NORCZE 1-4VÉGE
május 22., vasárnap
VB 15:20 GBRLAT 
VB 15:20 KAZGER 
VB 19:20 SUIFRA 
VB 19:20 SWENOR 
    • SPORT 1
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 
VB 15:20 USACZE 
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 
VB 19:20 CANDEN 
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum