A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A vlagyivosztokiak továbbra is csak a 9. helyen állnak.

Az Amur visszavágott a Metallurg Novokuznyecknek a vasárnapi vereségért. A KHL két legrosszabb csapata 9, valamint 11 pontos hátránnyal követi a harmadik legrosszabb csapatot, a Jugrát.

KHL, 4500 néző.
Pecsurszkij: 97,1% (Bolsakov)
K
Hakimov: 93,1% (Karejev)
Mantyla, Tyerjajev, Miklík, Taraszov Dmitrij, Spirko
1
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
Jezsov, Peretyagin, Lugin, Fiszenko, Safigulin
2
Popov, Fairchild, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
Kurbatov, Szafronov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
3
Dorofejev, Kapotov, Galimov, Garifullin, Mitrjakov
Velikov, Kopijenko, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
4
Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Malinovszkij
Jukka Rautakorpi
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 22:48 MNK Koszourov Kurepanov Malinovszkij
1-1 29:51 AMR Baskirov Ahmetov Litovcsenko
2-1 49:22 AMR PP Fiszenko Spirko Lugin
29 Kapura lövések száma 35
14 Kiállításpercek 6

Az Admiral egy esetleges győzelemmel megelőzte volna az Avtomobilisztot. Nem így történt, a hazaiak hiába lőttek több mit kétszer annyit kapura, a Szibir nyert.

KHL, 5500 néző.
Proszkurjakov: 77,8% (Nalimov)
K
Salák: 95,0% (Beszpalov)
Kolár, Oszipov, Gynge, Zubov, Ugarov
1
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Ullström
Beljakov, Heshka, Bergfors, Wandell, Liszin
2
Verescsagin, Ozsiganov, Bobrov, Kopejkin, Monya
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
3
Belov, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Liszov, Makarov, Ivanov, Kuznyecov, Szokolov
4
Iljin, Menysikov, Vorosilo, Fefelov, Salunov
Szergej Sepeljev
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 29:00 ADM Kuznyecov Beljakov Szokolov
1-1 37:38 SZI PP Hersley Kugrisev Salunov
1-2 37:56 SZI Monya Kopejkin
1-3 49:36 SZI Sumakov Kugrisev
1-4 51:28 SZI Ullström
2-4 58:46 ADM Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
40 Kapura lövések száma 18
2 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ ÉLŐ
EBJL 18:55 VSVAVS ÉLŐ
MOL 19:00 MACGAL 8-2ÉLŐ
MOL 19:00 MISSCC 3-1ÉLŐ
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk