Patrik Polcot behívták Románia válogatottjába

   

Keretet hirdetett Greg Lindqvist szövetségi kapitány. A Brassó szlovák kapusa is ott lehet Torunban.

Lindqvist kihirdette Románia keretét a toruni Négy Nemzet Tornára. A román szövetség tájékoztatója szerint a svéd edző meghívót küldött többek között a honosítás előtt álló Polcnak és a veterán Timarunak, valamint Piszarenko mellett egy másik Ukrajnából domesztikált játékosnak, Butocsnovnak is. A keretben összesen 12 MOL Liga-játékos kapott helyet, 5 brassói és 7 csíkszeredai. A többiek a román bajnokságból érkeznek.

Kapusok: Adrian Catrinoi (Steaua), Patrik Polc (Brassó).

Hátvédek: Ciprian TapuNicusor Lusneac (mindketten Steaua), Jevgenyij Piszarenko, János Imre (mindketten Brassó), Góga Attila (Galac), Bors Huba, Salló Alpár, Papp SzabolcsNagy István (mind a négyen HSC).

Csatárok: Ioan TimaruMihail GeorgescuMircea ConstantinAndrij Butocsnov (mind a négyen Steaua), Imecs Attila, Fodor Csanád (mindketten Brassó), Flinta Botond (Galac), Csergő Hunor (Progym), Tranca Dániel, Molnár Zsombor, Farkas Tamás (mindhárman HSC).

Polc BRA 2014_15

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

A toruni EIHC-torna végleges menetrendje:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia
19:30 Lengyelország–Ukrajna

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország
19:30 Ukrajna–Románia

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna
19:30 Lengyelország–Románia

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk