Patrik Polcot behívták Románia válogatottjába

   

Keretet hirdetett Greg Lindqvist szövetségi kapitány. A Brassó szlovák kapusa is ott lehet Torunban.

Lindqvist kihirdette Románia keretét a toruni Négy Nemzet Tornára. A román szövetség tájékoztatója szerint a svéd edző meghívót küldött többek között a honosítás előtt álló Polcnak és a veterán Timarunak, valamint Piszarenko mellett egy másik Ukrajnából domesztikált játékosnak, Butocsnovnak is. A keretben összesen 12 MOL Liga-játékos kapott helyet, 5 brassói és 7 csíkszeredai. A többiek a román bajnokságból érkeznek.

Kapusok: Adrian Catrinoi (Steaua), Patrik Polc (Brassó).

Hátvédek: Ciprian TapuNicusor Lusneac (mindketten Steaua), Jevgenyij Piszarenko, János Imre (mindketten Brassó), Góga Attila (Galac), Bors Huba, Salló Alpár, Papp SzabolcsNagy István (mind a négyen HSC).

Csatárok: Ioan TimaruMihail GeorgescuMircea ConstantinAndrij Butocsnov (mind a négyen Steaua), Imecs Attila, Fodor Csanád (mindketten Brassó), Flinta Botond (Galac), Csergő Hunor (Progym), Tranca Dániel, Molnár Zsombor, Farkas Tamás (mindhárman HSC).

Polc BRA 2014_15

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

A toruni EIHC-torna végleges menetrendje:

2015. február 6., péntek
16:00 Magyarország–Románia
19:30 Lengyelország–Ukrajna

2015. február 7., szombat
16:00 Lengyelország–Magyarország
19:30 Ukrajna–Románia

2015. február 8., vasárnap
16:00 Magyarország–Ukrajna
19:30 Lengyelország–Románia

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk