A Szibir tovább növelte előnyét

 

A novoszibirszkiek hozták az Amur elleni kötelező sikert.

A Metallurg Novokuznyeck büntetőkkel verte az Admiralt. A vlagyivosztokiak így feljöttek a Keleti főcsoport 8. helyére, de csak 1 pont az előnyük az Avtomobiliszttal szemben.

KHL, 3475 néző.
Hakimov: 50,0% (Karejev: 96,8%)
K
Nalimov: 76,5% (Proszkurjakov: 100%)
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
1
Kolár, Heshka, Zubov, Makarov K., Ugarov
Gavrilicsev, Fairchild, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
2
Glazkov, Oszipov, Bergfors, Wandell, Liszin
Dorofejev, Kapotov, Galimov, Garifullin, Kaprizov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Popov, Szkutar, Kurepanov, Mitrjakov, Muszin
4
Liszov, Gorosanszkij, Gynge, Szokolov
German Tyitov
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:49 MNK Plotnyikov Mitrjakov
1-1 10:21 ADM Szokolov Gynge
1-2 13:13 ADM Usenyin Vlagyiszlav Zemcsonok
1-3 15:08 ADM Bergfors Wandell Liszin
2-3 19:25 MNK Kaprizov
3-3 21:19 MNK Kaprizov Galimov Fairchild
4-3 30:42 MNK Komarisztij Turukin Plotnyikov
4-4 59:30 ADM Heshka Zubov Kolár
5-4 65:00 MNK GWS Stoa
29 Kapura lövések száma 37
8 Kiállításpercek 2

A Szibir legyőzte az Amurt. A novoszibirszkiek előnye 5 pontra nőtt a Csernisov-divízió élén.

KHL, 6500 néző.
Salák: 95,7% (Beszpalov)
K
Pecsurszkij: 91,5% (Bolsakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Sumakov
1
Jezsov, Peretyagin, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Kurbatov, Szafronov, Lugin, Fiszenko, Spirko
Belov, Ignatovics, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
3
Velikov, Tyerjajev, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Salunov
4
Rjazancev, Kopijenko, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
Andrej Szkabelka
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 31:32 SZI SH Vorosilo Bobrov
1-1 34:13 AMR Litovcsenko Baskirov Peretyagin
2-1 35:49 SZI Kopejkin Hersley Ullström
3-1 38:18 SZI Koskiranta Kugrisev Belov
4-1 50:41 SZI Ozsiganov Ullström
47 Kapura lövések száma 23
6 Kiállításpercek 10

Büntetők döntöttek Nyizsnyekamszkban. A rávezetések 6. körében Nyikityenko kihagyta, Milovzorov belőtte, így a hazaiak szerzeték meg a pluszpontot.

KHL, 4000 néző.
Kolppanen: 88,5% (Szudnyicin)
K
Ivannyikov: 93,3% (Glass)
Brincev, Jevszejenkov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Kulikov
1
Hunkes, Romanov, Golubjev, Petrov, Csernyikov
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
2
Ogurcov, Podhradsky, Belouszov, Nyikityenko, Senfeld
Kalasnyikov, Koszmacsov, Anderson, Grigorenko, Zsukov
3
Vorobjov, Sulakov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
Pujacs, Eronen, Mnyihovics, Nyikulin, Ribin
4
Barancev, Masztrjukov, Bocsarov, Zatovic, Sarov
Vlagyimir Krikunov
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:09 NYH Alsevszkij J. Kulikov Jevszejenkov
1-1 16:27 LDA PS Belouszov
1-2 29:44 LDA Sarov Zatovic Bocsarov
2-2 31:27 NYH Rjaszenszkij Alsevszkij Sz. Milovzorov
3-2 38:21 NYH Anderson Zsukov
3-3 58:24 LDA Golubjev Hunkes Csernyikov
4-3 65:00 NYH GWS Milovzorov
45 Kapura lövések száma 26
20 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk