Ukrajna kihirdette toruni keretét

 

Godinyuk keretében 24 játékos szerepel, közülük 7-en a román bajnokságból kaptak meghívót.

Ukrajna EIHC-keretében 4 U20-as válogatott játékos, valamint 6 gojangi vb-n megfordult jégkorongozó található. A Dunarea Galatiból mind az 5 ukrán légióst meghívta Olekszandr Godinyuk, míg a Steaua 2 játékost ad. Rengeteg alapember hiányzik, továbbra is kérdéses, milyen csapattal állnak fel az áprilisi vb-n.

Kapusok: Kirill Kucser (csapat nélküli), Jevgenyij Napnenko (Naprzod Janow, POL), Eduard Zaharcsenko (csapat nélküli)

Hátvédek: Vlagyimir Alekszjuk (JKH GKS Jastrzebie, POL), Vitalij Andrejkiv (Polonia Bytom, POL), Ruszlan Boriszenko (Mulhouse, FRA-2.), Jurij Navarenko (Gomel, BLR), Olekszandr Pobjedonoszcev (Bejbarisz, KAZ), Konsztantyin Rjabenko (Dunarea Galati, ROM), Roman Scserbatyuk (Dunarea Galati, ROM), Vszevolod Tolsztusko (Caen, FRA)

Csatárok: Roman Blahij (Jermak Angarszk, VHL), Artyom Bondarjev (JKH GKS Jastrzebie, POL), Pavel Boriszenko (Steaua Bucuresti, ROM), Szerhij Csernenko (Dunarea Galati, ROM), Vitalij Donyika (Dunarea Galati, ROM), Artyom Gnyidenko (Vityebszk, BLR), Szerhij Kuzmik (KS Torun, POL) Vitalij Ljalka (Krisztall Berdszk, MHL), Dmitrjo Nyimenko (Dunarea Galati, ROM), Samil Ramazanov (Rjazany, VHL), Szerhij Varlamov (csapat nélküli), Denisz Zabludovszkij (Steaua Bucuresti, ROM), Viktor Zaharov (Bejbarisz, KAZ)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 18., szombat
VB 12:20 DENSUI 0-8VÉGE
VB 12:20 LATSWE 2-7VÉGE
VB 16:20 CANFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 16:20 GERPOL 4-2VÉGE
VB 20:20 CZEGBR 4-1VÉGE
VB 20:20 FRASVK 2-4VÉGE
május 19., vasárnap
VB 16:20 NORAUT 1-4VÉGE
VB 16:20 USAKAZ 10-1VÉGE
VB 20:20 SUICAN 2-3VÉGE
VB 20:20 SVKLAT 2-3 BVÉGE
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 elődöntő
    • SPORT 2
VB 18:20 elődöntő
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 bronzm.
    • SPORT 2
VB 20:20 döntő
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum