A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A novoszibirszkiek átvették a vezetést a Csernisov-divízióban.

Az Amur nyert Novokuznyeckben. A Metallurg hiába szerezte meg a vezetést az első harmad utolsó előtti másodpercében, a folytatásban már nem lőtt gólt, a vendégek viszont hármat is.

KHL, 3586 néző.
Hakimov: 81,0% (Karejev: 100%)
K
Pecsurszkij: 91,7% (Bolsakov)
Popov, Hlisztov, Malinovszkij, Malcev, Romanov
1
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Gavrilicsev, Kamalov, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
2
Jezsov, Szafronov, Lugin, Fiszenko, Spirko
Drokov, Kapotov, Galimov, Kaprizov, Stoa
3
Velikov, Kurbatov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Dorofejev, Szkutar, Garifullin, Muszin, Szentyurin
4
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
German Tyitov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:18 AMR PS Fiszenko
1-1 07:46 MNK PP Plotnyikov Kapotov Komarisztij
2-1 19:59 MNK PP2 Stoa Szentyurin Dorofejev
2-2 25:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík Kriszanov
2-3 33:39 AMR Lugin Kurbatov Szafronov
2-4 41:06 AMR Kriszanov Lugin
24 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 33

A Szibir legyűrte az Admiralt. A szibériaiak megelőzték az Avangardot és azonos mérkőzést játszva 2 ponttal megelőzik az omszkiakat.

KHL, 6231 néző.
Salák: 96,7% (Beszpalov)
K
Nalimov: 92,6% (Proszkurjakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Ugarov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
4
Liszov, Makarov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Andrej Szkabelka
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 47:07 SZI Monya Kopejkin Alekszejev
2-0 51:59 SZI PP Kopejkin Ullström Ozsiganov
2-1 54:19 ADM Bergfors Liszin Kolár
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk