A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A novoszibirszkiek átvették a vezetést a Csernisov-divízióban.

Az Amur nyert Novokuznyeckben. A Metallurg hiába szerezte meg a vezetést az első harmad utolsó előtti másodpercében, a folytatásban már nem lőtt gólt, a vendégek viszont hármat is.

KHL, 3586 néző.
Hakimov: 81,0% (Karejev: 100%)
K
Pecsurszkij: 91,7% (Bolsakov)
Popov, Hlisztov, Malinovszkij, Malcev, Romanov
1
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Gavrilicsev, Kamalov, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
2
Jezsov, Szafronov, Lugin, Fiszenko, Spirko
Drokov, Kapotov, Galimov, Kaprizov, Stoa
3
Velikov, Kurbatov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Dorofejev, Szkutar, Garifullin, Muszin, Szentyurin
4
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
German Tyitov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:18 AMR PS Fiszenko
1-1 07:46 MNK PP Plotnyikov Kapotov Komarisztij
2-1 19:59 MNK PP2 Stoa Szentyurin Dorofejev
2-2 25:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík Kriszanov
2-3 33:39 AMR Lugin Kurbatov Szafronov
2-4 41:06 AMR Kriszanov Lugin
24 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 33

A Szibir legyűrte az Admiralt. A szibériaiak megelőzték az Avangardot és azonos mérkőzést játszva 2 ponttal megelőzik az omszkiakat.

KHL, 6231 néző.
Salák: 96,7% (Beszpalov)
K
Nalimov: 92,6% (Proszkurjakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Ugarov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
4
Liszov, Makarov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Andrej Szkabelka
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 47:07 SZI Monya Kopejkin Alekszejev
2-0 51:59 SZI PP Kopejkin Ullström Ozsiganov
2-1 54:19 ADM Bergfors Liszin Kolár
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 11., csütörtök
U18 16:30 DENHUN 4-7VÉGE
április 12., péntek
NŐI 16:40 HUNAUT 1-0VÉGE
AL 18:00 LHLETO 4-5 HVÉGE
VÁL 18:00 POLHUN 5-2VÉGE
április 13., szombat
NŐI 15:00 HUNAUT 1-2 HVÉGE
VÁL 15:45 POLHUN 6-2VÉGE
AL 19:00 SZGFTC 4-5 HVÉGE
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 1-4VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 5-1VÉGE
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 8-2VÉGE
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 6-5 BVÉGE
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR 
április 19., péntek
VÁL 18:30 HUNNOR 
április 20., szombat
VÁL 16:00 HUNNOR 
VB18 16:30 JPNHUN 
Partnerünk
Archívum