A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A novoszibirszkiek átvették a vezetést a Csernisov-divízióban.

Az Amur nyert Novokuznyeckben. A Metallurg hiába szerezte meg a vezetést az első harmad utolsó előtti másodpercében, a folytatásban már nem lőtt gólt, a vendégek viszont hármat is.

KHL, 3586 néző.
Hakimov: 81,0% (Karejev: 100%)
K
Pecsurszkij: 91,7% (Bolsakov)
Popov, Hlisztov, Malinovszkij, Malcev, Romanov
1
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Gavrilicsev, Kamalov, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
2
Jezsov, Szafronov, Lugin, Fiszenko, Spirko
Drokov, Kapotov, Galimov, Kaprizov, Stoa
3
Velikov, Kurbatov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Dorofejev, Szkutar, Garifullin, Muszin, Szentyurin
4
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
German Tyitov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:18 AMR PS Fiszenko
1-1 07:46 MNK PP Plotnyikov Kapotov Komarisztij
2-1 19:59 MNK PP2 Stoa Szentyurin Dorofejev
2-2 25:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík Kriszanov
2-3 33:39 AMR Lugin Kurbatov Szafronov
2-4 41:06 AMR Kriszanov Lugin
24 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 33

A Szibir legyűrte az Admiralt. A szibériaiak megelőzték az Avangardot és azonos mérkőzést játszva 2 ponttal megelőzik az omszkiakat.

KHL, 6231 néző.
Salák: 96,7% (Beszpalov)
K
Nalimov: 92,6% (Proszkurjakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Ugarov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
4
Liszov, Makarov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Andrej Szkabelka
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 47:07 SZI Monya Kopejkin Alekszejev
2-0 51:59 SZI PP Kopejkin Ullström Ozsiganov
2-1 54:19 ADM Bergfors Liszin Kolár
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 6-1VÉGE
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk