A Szibir legyőzte az Admiralt

 

A novoszibirszkiek átvették a vezetést a Csernisov-divízióban.

Az Amur nyert Novokuznyeckben. A Metallurg hiába szerezte meg a vezetést az első harmad utolsó előtti másodpercében, a folytatásban már nem lőtt gólt, a vendégek viszont hármat is.

KHL, 3586 néző.
Hakimov: 81,0% (Karejev: 100%)
K
Pecsurszkij: 91,7% (Bolsakov)
Popov, Hlisztov, Malinovszkij, Malcev, Romanov
1
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Gavrilicsev, Kamalov, Komarisztij, Plotnyikov, Turukin
2
Jezsov, Szafronov, Lugin, Fiszenko, Spirko
Drokov, Kapotov, Galimov, Kaprizov, Stoa
3
Velikov, Kurbatov, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Dorofejev, Szkutar, Garifullin, Muszin, Szentyurin
4
Tyerjajev, Zseleznov, Baskirov, Hascak, Litovcsenko
German Tyitov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 02:18 AMR PS Fiszenko
1-1 07:46 MNK PP Plotnyikov Kapotov Komarisztij
2-1 19:59 MNK PP2 Stoa Szentyurin Dorofejev
2-2 25:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík Kriszanov
2-3 33:39 AMR Lugin Kurbatov Szafronov
2-4 41:06 AMR Kriszanov Lugin
24 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 33

A Szibir legyűrte az Admiralt. A szibériaiak megelőzték az Avangardot és azonos mérkőzést játszva 2 ponttal megelőzik az omszkiakat.

KHL, 6231 néző.
Salák: 96,7% (Beszpalov)
K
Nalimov: 92,6% (Proszkurjakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Ugarov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
4
Liszov, Makarov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Andrej Szkabelka
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 47:07 SZI Monya Kopejkin Alekszejev
2-0 51:59 SZI PP Kopejkin Ullström Ozsiganov
2-1 54:19 ADM Bergfors Liszin Kolár
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk