A Szalavat Julajev legyőzte a SZKA-t

 

Két mérkőzéssel folytatódott a KHL az All Star-hétvége után.

A SZKA vereséget szenvedett Ufában. A szentpéterváriak előnye 6 pont maradt a Jokerittel szemben, míg a Szalavat Julajev megerősítette keleti 5. helyét.

KHL, 8070 néző.
Szohatszkij: 96,6% (Irving)
K
Koskinen: 90,6% (Sesztyorkin)
Kulda, Heikkinen, Pihlström, Szkacskov, Szjomin
1
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Bodrov, Zubarjev, Gluhov, Tolpeko, Hlisztov
2
Alekszandrov, Belov Ny., Dadonov, Panarin, Sipacsov
Kolcov, Kutuzov, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
3
Hafizullin, Csugyinov, Martensson, Hohrjakov, Cervenka
Visnyevszkij, Mereszkin, Ankugyinov, Golovanov, Szetgyikov
4
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Vlagyimir Jurzinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:13 SZJ Tolpeko Hlisztov
2-0 29:12 SZJ Pihlström Szjomin
2-1 40:30 SZK Kalinyin Kovalcsuk Tyihonov
3-1 51:38 SZJ Mereszkin Golovanov Ankugyinov
32 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 6

A Nyeftyehimik életben tartotta playoffreményeit. A nyizsnyekamszkiak legyőzték a Traktort, hátrányuk 4 pont a 8. helyen álló Avtomobiliszt mögött.

KHL, 3500 néző.
Szudnyicin: 93,9% (Kolppanen)
K
Garnett: 88,6% (Gyemcsenko)
Kalasnyikov, Koszmacsov, Mnyihovics, Nyikulin, Ribin
1
Vaszilcsenko, Quint, Panov, Penykovszkij, Csisztov
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
2
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
Pujacs, Eronen, Anderson, Grigorenko, Zsukov
3
Atyusov, Martinov, Velicskin, Osznovin, Ruzicka
Brincev, Jevszejenkov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Kulikov
4
Petrov, Krucsinyin, Gubarjev, Kokujov, Paré
Vlagyimir Krikunov
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:11 NYH Kulikov Alsevszkij J.
1-1 19:26 TRA PP Glinkin Popov Pesztunov
2-1 28:15 NYH Milovzorov Alsevszkij Sz.
2-2 30:51 TRA PP Pesztunov Popov Glinkin
3-2 32:31 NYH Kulikov Berezin Milovzorov
4-2 46:00 NYH Milovzorov Rjaszenszkij Ivanov
35 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 4-2 HÉLŐ
    • SPORT 2
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk