A Szalavat Julajev legyőzte a SZKA-t

 

Két mérkőzéssel folytatódott a KHL az All Star-hétvége után.

A SZKA vereséget szenvedett Ufában. A szentpéterváriak előnye 6 pont maradt a Jokerittel szemben, míg a Szalavat Julajev megerősítette keleti 5. helyét.

KHL, 8070 néző.
Szohatszkij: 96,6% (Irving)
K
Koskinen: 90,6% (Sesztyorkin)
Kulda, Heikkinen, Pihlström, Szkacskov, Szjomin
1
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Bodrov, Zubarjev, Gluhov, Tolpeko, Hlisztov
2
Alekszandrov, Belov Ny., Dadonov, Panarin, Sipacsov
Kolcov, Kutuzov, Makarov, Szlepisev, Hartikainen
3
Hafizullin, Csugyinov, Martensson, Hohrjakov, Cervenka
Visnyevszkij, Mereszkin, Ankugyinov, Golovanov, Szetgyikov
4
Jermakov, Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Vlagyimir Jurzinov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:13 SZJ Tolpeko Hlisztov
2-0 29:12 SZJ Pihlström Szjomin
2-1 40:30 SZK Kalinyin Kovalcsuk Tyihonov
3-1 51:38 SZJ Mereszkin Golovanov Ankugyinov
32 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 6

A Nyeftyehimik életben tartotta playoffreményeit. A nyizsnyekamszkiak legyőzték a Traktort, hátrányuk 4 pont a 8. helyen álló Avtomobiliszt mögött.

KHL, 3500 néző.
Szudnyicin: 93,9% (Kolppanen)
K
Garnett: 88,6% (Gyemcsenko)
Kalasnyikov, Koszmacsov, Mnyihovics, Nyikulin, Ribin
1
Vaszilcsenko, Quint, Panov, Penykovszkij, Csisztov
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
2
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov
Pujacs, Eronen, Anderson, Grigorenko, Zsukov
3
Atyusov, Martinov, Velicskin, Osznovin, Ruzicka
Brincev, Jevszejenkov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Kulikov
4
Petrov, Krucsinyin, Gubarjev, Kokujov, Paré
Vlagyimir Krikunov
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:11 NYH Kulikov Alsevszkij J.
1-1 19:26 TRA PP Glinkin Popov Pesztunov
2-1 28:15 NYH Milovzorov Alsevszkij Sz.
2-2 30:51 TRA PP Pesztunov Popov Glinkin
3-2 32:31 NYH Kulikov Berezin Milovzorov
4-2 46:00 NYH Milovzorov Rjaszenszkij Ivanov
35 Kapura lövések száma 33
6 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk