Az Admiral visszavágott a Metallurgnak

 

A vlagyivosztokiak pontszámban beérték az Avtomobilisztot.

Akárcsak pénteken, szombaton is az Admiral–Metallurg Novokuznyeck volt az egyetlen KHL-mérkőzés. A vendégek hiába vezettek 2-0-ra, a vlagyivosztokiak 1 kettős emberelőnyös, 1 emberhátrányos és 1 emberelőnyös góllal fordítottak. Az Admiral jelenleg ugyanúgy 60 ponttal áll, mint a keleten 8. helyezett Avtomobiliszt.

KHL, 6231 néző.
Salák: 96,7% (Beszpalov)
K
Nalimov: 92,6% (Proszkurjakov)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Beljakov, Oszipov, Wandell, Liszin, Ugarov
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Verescsagin, Menysikov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
4
Liszov, Makarov, Gorosanszkij, Ivanov, Szokolov
Andrej Szkabelka
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 47:07 SZI Monya Kopejkin Alekszejev
2-0 51:59 SZI PP Kopejkin Ullström Ozsiganov
2-1 54:19 ADM Bergfors Liszin Kolár
27 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk