Megnevezték a KHL All Star-gála kereteit

 

Az edzők összeállították a harmadik sorokat, ezzel teljessé vált a Szocsiba utazó játékosok névsora.

Mint korábban írtuk, az első és második sorokat még decemberben megnevezték a KHL All Star-gálát illetően. A napokban kijelölték a vezetőedzőket is, Nyugatot Harijs Vitolins (Dinamo Moszkva) és Dmitrij Kvartalnov (CSZKA) képviseli, míg a keletieket Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk) és Zinetula Biljaletgyinov (Ak Barsz). Biljaletgyinov viszont mégsem tud részt venni a gálán, ezért helyette Andrej Szkabelka (Szibir) ugrik be. Az edzők megjelölték a harmadik sorokat, a házigazda Szocsi 2 játékost ad. Sérülés miatt 1 csere történt, Barulin nem épült fel, helyette Salák lesz a keletiek egyik kapusa.

All star khl 2015 szocsi

NYUGAT:

Első sor: Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva) – Nick Bailen (Dinamo Minszk), Ryan Gunderson (Jokerit) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Steve Moses (Jokerit).

Második sor: Sztanyiszlav Galimov (CSZKA) – Nyikita Zajcev (CSZKA), Andrej Mironov (Dinamo Moszkva) – Jonathan Cheechoo (Dinamo Minszk), Artyemij Panarin (SZKA), Wojtek Wolski (Torpedo).

Harmadik sor: Matt Gilroy (Atlant), Nyikita Scsitov (Szocsi) - Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv, Fredrik Pettersson (Szocsi)

KELET:

Első sor: Konsztantyin Barulin (Avangard) Alexander Salák (Szibir) – Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk) – Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Szergej Kosztyicin (Ak Barsz).

Második sor: Jakub Kovár (Avtomobiliszt) – Patrik Hersley (Szibir), Ilja Nyikulin (Ak Barsz) – Gyenyisz Parsin(Avangard), Dmitrij Kugrisev (Szibir), Nigel Dawes (Barisz).

Harmadik sor: Erik Gustafsson (Avangard), Mike Lundin (Barisz) – Justin Azevedo (Ak Barsz), Nyikita Guszev (Jugra), Jurij Petrov (Lada).

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
KHL 17:30 SZKLOK 5-4 HVÉGE
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk