Megnevezték a KHL All Star-gála kereteit

 

Az edzők összeállították a harmadik sorokat, ezzel teljessé vált a Szocsiba utazó játékosok névsora.

Mint korábban írtuk, az első és második sorokat még decemberben megnevezték a KHL All Star-gálát illetően. A napokban kijelölték a vezetőedzőket is, Nyugatot Harijs Vitolins (Dinamo Moszkva) és Dmitrij Kvartalnov (CSZKA) képviseli, míg a keletieket Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk) és Zinetula Biljaletgyinov (Ak Barsz). Biljaletgyinov viszont mégsem tud részt venni a gálán, ezért helyette Andrej Szkabelka (Szibir) ugrik be. Az edzők megjelölték a harmadik sorokat, a házigazda Szocsi 2 játékost ad. Sérülés miatt 1 csere történt, Barulin nem épült fel, helyette Salák lesz a keletiek egyik kapusa.

All star khl 2015 szocsi

NYUGAT:

Első sor: Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva) – Nick Bailen (Dinamo Minszk), Ryan Gunderson (Jokerit) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Steve Moses (Jokerit).

Második sor: Sztanyiszlav Galimov (CSZKA) – Nyikita Zajcev (CSZKA), Andrej Mironov (Dinamo Moszkva) – Jonathan Cheechoo (Dinamo Minszk), Artyemij Panarin (SZKA), Wojtek Wolski (Torpedo).

Harmadik sor: Matt Gilroy (Atlant), Nyikita Scsitov (Szocsi) - Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Szergej Plotnyikov (Lokomotiv, Fredrik Pettersson (Szocsi)

KELET:

Első sor: Konsztantyin Barulin (Avangard) Alexander Salák (Szibir) – Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk) – Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Szergej Kosztyicin (Ak Barsz).

Második sor: Jakub Kovár (Avtomobiliszt) – Patrik Hersley (Szibir), Ilja Nyikulin (Ak Barsz) – Gyenyisz Parsin(Avangard), Dmitrij Kugrisev (Szibir), Nigel Dawes (Barisz).

Harmadik sor: Erik Gustafsson (Avangard), Mike Lundin (Barisz) – Justin Azevedo (Ak Barsz), Nyikita Guszev (Jugra), Jurij Petrov (Lada).

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 6-1VÉGE
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 USACZE 4-8VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINCAN 4-3 HVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum