A Metallurg legyőzte az Ak Barszt

   

A magnyitogorszkiak nyerték a Harlamov-divízió rangadóját.

Vasárnap pótolták be a fertőző betegség miatt elhalasztott Traktor–Avtomobiliszt mérkőzést. A találkozót a hazaiak nyerték, sikerükkel feljöttek a Keleti főcsoport 6. helyére.

KHL, 7500 néző.
Garnett: 96,3% (Fokin)
K
Kovár: 85,7% (Usztyinszkij)
Borodkin, Quint, Panov, Paré, Csisztov
1
Antonov, Metljuk, Brulé, Klimenko, Nyesztyerov
Kondratyev, Piganovics, Glinkin, Pesztunov, Popov A.
2
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
Davidov, Martinov, Osznovin, Penykovszkij, Ruzicka
3
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mityakin', Mihnov
Vaszilcsenko, Kokujov, Velicskin, Gubarjev, Krucsinyin
4
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Palushaj
Andrej Nyikolisin
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:36 TRA Popov A. Pesztunov
2-0 16:04 TRA Vaszilcsenko Glinkin Paré
2-1 28:07 AVT PP Ribakov Szimakov Lazarjev
3-1 41:44 TRA PP Popov A. Pesztunov Glinkin
4-1 59:31 TRA Osznovin Ruzicka Penykovszkij
22 Kapura lövések száma 27
22 Kiállításpercek 18

A Jugra–Nyeftyehimik meccset is bepótolták. A nyizsnyekamszkiaknak jól jött a halasztás, nyertek, de hátrányuk 8 pont a 8. helyezett Avtomobiliszt mögött.

KHL, 3170 néző.
Gorjacsevszkih: 76,5% (Brust: 88,9%)
K
Szudnyicin: 97,6% (Kolppanen)
Valentyenko, Larsen, Kaspar, Lemtyugov, Maxwell
1
Brincev, Kulikov, Alsevszkij J., Zdunov, Mnyihovics
Zseldakov, Szergejev, Buljanszkij, Guszev, Magogin
2
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
Mamkin, Rjabikin, Bortnyikov, Gorbunov, Koroljuk Alekszandr
3
Pujacs, Eronen, Anderson, Grigorenko, Sexton
Adamcsuk, Csibiszov, Korenyev, Szitnyikov, Jacenko
4
Jevszejenkov, Koszmacsov, Zsukov, Nyikulin, Ribin
Dmitrij Juskevics
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:39 NYH Sexton Anderson Rjaszenszkij
0-2 19:43 NYH Grigorenko Sexton Eronen
0-3 31:08 NYH Berezin Alsevszkij J. Zsukov
0-4 33:19 NYH Ribin Zsukov
1-4 36:59 JUG Csibiszov Maxwell Szergejev
1-5 43:03 NYH Zsukov Eronen
42 Kapura lövések száma 26
2 Kiállításpercek 18

A Jokerit a CSZKA ellen bebiztosította playoffhelyét. A finnek hőse az 1+1 ponttal záró Aaltonen és a 30 védés bemutató Karlsson voltak.

KHL, 13396 néző.
Karlsson: 96,8% (Helenius)
K
Lalande: 88,2% (Galimov)
Gunderson, Korpikari, Kapanen, Hagman, Huhtala
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Da Costa, Engqvist
Todd, Jaakola, Aaltonen, Wirtanen, Sallinen
2
Kiszelevics, Nemec, Artyuhin, Mursak, Hjalmarsson
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
3
Jegorsev, Naumenkov, Andronov, Makarov, Sztasz
Saari, Ben-Amor, Maki, Hahl
4
Bondarjev, #2134, Kvartalnov, Korotkov, Tyelegin
Erkka Westerlund
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 35:01 JOK PP Moses Aaltonen
2-0 49:03 JOK Aaltonen Jaakola Todd
2-1 50:21 CSZ Makarov Mursak
17 Kapura lövések száma 31
11 Kiállításpercek 9

A Metallurg Magnyitogorszk fontos győzelmet aratott az Ak Barsz ellen. A címvédő a harmadik harmadban 3 gólt lőtt, sikerével 3 pontra megközelítette a Keleti főcsoportot vezető kazanyiakat.

KHL, 7343 néző.
Kosecskin: 97,4% (Murigin)
K
Nilsson: 88,0% (Garipov)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Zaharcsuk, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Möller
Malenykih, Tyerescsenko, Koszov, Platonov, Stapleton
2
Brookbank, Kornyejev, Vrána, Gluhov, Kosztyicin
Lee, Habarov, Brent, Kaletnyik, Tyimkin
3
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
Bereglazov, Junykov, Osala, Potyehin, Jakucenya
4
Obuhov, Petrov, Tkacsov
Mike Keenan
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 24:45 AKB Obuhov Petrov
1-1 42:00 MMG PP Mozjakin Zaripov Kovár
2-1 45:27 MMG Tyimkin Platonov Junykov
3-1 51:10 MMG Platonov
25 Kapura lövések száma 39
8 Kiállításpercek 8

A SZKA remekül hajrázott a Szeversztal otthonában. A szentpéterváriak az utolsó előtti percben szerezték meg a vezetést, majd az utolsóban bebiztosították azt.

KHL, 5200 néző.
Stepánek: 92,3% (Szmirjagin)
K
Koskinen: 94,3% (Sesztyorkin)
Arzamaszcev, Sinyin, Trubacsov, Trunyov, Thuresson
1
Belov A., Csugyinov, Martensson, Hohrjakov, Cervenka
Pyett, Hohlov, Kazakovcev, Kvapil, Kovirsin
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Sztaszenko, Urbom, Bucsnyevics, Kagarlickij, Monsz
3
Belov Ny., Rukavisnyikov, Ponyikarovszkij, Tyihonov, Ericsson
Antropov, Monahov, Berdnyikov, Gyedunov, Nyikoncev
4
Jugyin, Burdaszov, Kablukov, Ketov
Igor Petrov
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:57 SZK Kutyejkin Csugyinov
0-2 23:55 SZK Cervenka Hohrjakov
1-2 34:14 SZE Thuresson Kazakovcev Kovirsin
2-2 46:25 SZE Monsz Bucsnyevics Hohlov
2-3 58:01 SZK Cervenka Hohrjakov Martensson
2-4 59:29 SZK Tyihonov Ponyikarovszkij
35 Kapura lövések száma 40
6 Kiállításpercek 10

A nap egyetlen túlórás mérkőzését Rigában játszották. A rájátszásért folytatott küzdelemben a Dinamo Riga 2, a Torpedo 1 pontot szerzett, így maradtak a 9., illetve a 10. helyen.

KHL, 5300 néző.
Birjukov: 85,0% (Aljapkin)
K
Deslauriers: 89,3% (Sedlácek)
Malevics, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
1
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
Grigorjev, Oszipov, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Mozer
2
Genoway, Jurcina, Darzins, Indrasis, Trotter
Vasziljev, Pepeljajev, Kazionov Gy., Kazionov D., Sztoljarov
3
Jerofejevs, Sotnieks, Abols, Dzerins, Meija
Aljajev, Blazsijevszkij, Knyazev, Konykov, Savinainen
4
Grinbergs, Skvorcovs, Bicevskis, Saulietis, Cipulis
Peteris Skudra
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 19:59 DRI PP Redlihs K. Videll
1-1 21:55 TRP Krasznoszlobodcev Galuzin
2-1 29:13 TRP PP Galuzin Mozer Pepeljajev
3-1 30:04 TRP Immonen Salminen Pepeljajev
3-2 37:05 DRI PP Videll Redlihs K. Redlihs M.
3-3 37:24 DRI Dzerins Abols
3-4 65:00 DRI GWS Darzins
28 Kapura lövések száma 20
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC INFO
EL 17:50 VC2BRA INFO
EL 18:30 MISSCC INFO
EL 18:30 TITUTE INFO
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk