Kovár vezetésével nyert az Avtomobiliszt

 

A cseh kapus 38 védéssel járult hozzá a jekatyerinburgiak sikeréhez.

Az Avtomobiliszt megerősítette 8. helyét a Keleti főcsoportban. A jekatyerinburgiak az Ak Barsz otthonában nyertek, melynek 6 pont az előnye a főcsoport élén.

KHL, 6391 néző.
Garipov": 92,6% (Nilsson)
K
Kovár: 97,4% (Usztyinszkij)
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
1
Antonov, Metljuk, Brulé, Klimenko, Nyesztyerov
Kornyejev, Nyikulin, Varnakov, Vrána, Kosztyicin
2
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
Brookbank, Zaharcsuk, Burmisztrov, Mirnov, Möller
3
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mityakin', Mihnov
Malihin, Obuhov, Petrov
4
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Palushaj
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:41 AKB Gyenyiszov Lukojanov
1-1 26:46 AVT PP2 Lazarjev Viklund Lepistö
1-2 27:23 AVT PP Loginov Guszev
1-3 59:33 AVT Mihnov Lewandowski
39 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 28

A Lada legyőzte az Amurt. A togliattiak a 3. percben megszerezték a vezetést Zatovic révén, előnyüket pedig megőrizték.

KHL, 5210 néző.
Ivannyikov: 90,9% (Glass)
K
Boriszov: 83,3% (Pecsurszkij)
Hunkes, Romanov, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Jezsov, Szafronov, Hascak, Lugin, Fiszenko
Ogurcov, Podhradsky, Belouszov, Nyikityenko, Senfeld
2
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Vorobjov, Sulakov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
3
Kurbatov, Peretyagin, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Barancev, Zatovic, Valujszkij, Gurjanov, Sarov
4
Rjazancev, Tyerjajev, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
Szergej Szvetlov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:49 LDA Zatovic Valujszkij Sarov
2-0 19:40 LDA Ogurcov Belouszov
3-0 22:16 LDA Sztrelcov A. Barancev Fjodorov
3-1 24:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík
4-1 35:52 LDA PP Belouszov Podhradsky
4-2 48:21 AMR Litovcsenko Ahmetov Orlov
24 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 6-1VÉGE
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 USACZE 4-8VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINCAN 4-3 HVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum