Kovár vezetésével nyert az Avtomobiliszt

 

A cseh kapus 38 védéssel járult hozzá a jekatyerinburgiak sikeréhez.

Az Avtomobiliszt megerősítette 8. helyét a Keleti főcsoportban. A jekatyerinburgiak az Ak Barsz otthonában nyertek, melynek 6 pont az előnye a főcsoport élén.

KHL, 6391 néző.
Garipov: 92,6% (Nilsson)
K
Kovár: 97,4% (Usztyinszkij)
Gyenyiszov, Rilov, Kolcov, Lukojanov, Szvitov
1
Antonov, Metljuk, Brulé, Klimenko, Nyesztyerov
Kornyejev, Nyikulin, Varnakov, Vrána, Kosztyicin
2
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Ribakov, Szimakov
Brookbank, Zaharcsuk, Burmisztrov, Mirnov, Möller
3
Guszev, Loginov, Lewandowski, Mityakin', Mihnov
Malihin, Obuhov, Petrov
4
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Palushaj
Zinetula Biljaletgyinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:41 AKB Gyenyiszov Lukojanov
1-1 26:46 AVT PP2 Lazarjev Viklund Lepistö
1-2 27:23 AVT PP Loginov Guszev
1-3 59:33 AVT Mihnov Lewandowski
39 Kapura lövések száma 28
8 Kiállításpercek 28

A Lada legyőzte az Amurt. A togliattiak a 3. percben megszerezték a vezetést Zatovic révén, előnyüket pedig megőrizték.

KHL, 5210 néző.
Ivannyikov: 90,9% (Glass)
K
Boriszov: 83,3% (Pecsurszkij)
Hunkes, Romanov, Golubjev, Petrov, Csernyikov
1
Jezsov, Szafronov, Hascak, Lugin, Fiszenko
Ogurcov, Podhradsky, Belouszov, Nyikityenko, Senfeld
2
Zub, Mantyla, Miklík, Taraszov Dmitrij, Safigulin
Vorobjov, Sulakov, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
3
Kurbatov, Peretyagin, Ahmetov, Kriszanov, Orlov
Barancev, Zatovic, Valujszkij, Gurjanov, Sarov
4
Rjazancev, Tyerjajev, Baskirov, Zseleznov, Litovcsenko
Szergej Szvetlov
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:49 LDA Zatovic Valujszkij Sarov
2-0 19:40 LDA Ogurcov Belouszov
3-0 22:16 LDA Sztrelcov A. Barancev Fjodorov
3-1 24:45 AMR Taraszov Dmitrij Miklík
4-1 35:52 LDA PP Belouszov Podhradsky
4-2 48:21 AMR Litovcsenko Ahmetov Orlov
24 Kapura lövések száma 22
4 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk