Gáspár Máté győztes meccsen debütált

   

A Linz magabiztosan verte a Salzburgot, így a Red Bull után másodikként biztosította helyét a rájátszásban.

Egy mérkőzést csütörtökön játszottak le az EBEL 39. fordulójából. A rangadón a 2. helyen álló Linz az 1. Salzburgot fogadta. A linziek az első harmadban eldöntötték a meccset, így 3 pontra megközelítették riválisukat.

A 17 éves magyar csatár a 4. sor tagjaként az első és a második harmadban is 2-2 cserét kapott Rob Daum edzőtől (képünkön a mérkőzés előtti bemutatása látható). Közel 5000 fős telt ház előtt játszhatott, győztes meccsen mutatkozott be a legjobbak között az 1997-ben született zalaegerszegi fiatalember, aki Eishockeyösterreicher státusú, tehát nem számít idegenlégiósnak, mivel már öt szezont eltöltött Ausztriában.

A mérkőzés összefoglalója itt tekinthető meg.

gaspar mate

EBEL, 4865 néző. Játékvezetők: Gebei, Johnston, Kaspar.
Ouzas: 100% (Dechel)
K
Gracnar: 93,8% (Feichter)
Murphy, MacDonald, Lebler, Moran, Ulmer
1
Trattnig, Heinrich', Raffl, Komarek, Latusa
Dorion, Piché, Kozek, Hisey, Hofer
2
Kutlák, Pallestrang, Sterling, Duncan, Hughes
Mitterdorfer, Mayrhauser, Iberer, Ouellette, Oberkofler
3
Milam, Konradsheim, Welser, Walter, Beach
Kirchschlager, Macierzynski, Franz, Gáspár
4
Rauchenwald, Kristler, Brucker, Cijan
Daum Rob, Szücs Mark
E
Ratushny Dan, Davison Rob
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 08:22 EHL PP2 Piché Dorion Hofer
2-0 15:44 EHL Kozek Hisey Hofer
32 Kapura lövések száma 48
8 Kiállításpercek 24
Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk