A CSZKA egygólos meccsen verte a Torpedót

   

Ilja Szorokin, az orosz U20-as válogatott kapusa hivatalosan is a moszkvai katonacsapathoz került.

A CSZKA Moszkva már korábban megszerezte Szorokin játékjogát a Metallurg Novokuznyecktől, a számára jól sikerült junior vb után pedig magához is hívta a fővárosi csapat. Első mérkőzését a padon töltötte, a CSZKA pedig Da Costa góljának és Lalande 17 védésnek köszönhetően nyert.

KHL, 3542 néző.
Lalande: 100% (Szorokin)
K
Birjukov: 96,3% (Aljajev)
Zajcev, Naumenkov, Grigorenko, Zsafjarov, Engqvist
1
Blazsijevszkij, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
Bondarjev, Nemec, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
2
Grigorjev, Oszipov, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Mozer
Jegorsev, Panyin, Ljubimov, Sztasz, Tyelegin
3
Aljajev, Malevics, Kazionov Gy., Kazionov D., Filatov
Korotkov, Kvartalnov, Andronov, Artyuhin, #2134
4
Konykov, Valejev, Drugov, Knyazev, Savinainen
Dmitrij Kvartalnov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 18:48 CSZ Da Costa Mursak Hjalmarsson
27 Kapura lövések száma 17
8 Kiállításpercek 6

A SZKA büntetőkkel verte a Dinamo Rigát. A szentpéterváriaknál a Dadonov, Sipacsov, Panarin hármas összehozott két gólt, valamint a szétlövésben utóbbi döntött az oroszok javára.

KHL, 8590 néző.
Sedlácek: 93,9% (Deslauriers)
K
Sesztyorkin: 93,8% (Korobov)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Rukavisnyikov, Hafizullin, Kovalcsuk, Tyihonov, Ericsson
Genoway, Jurcina, Darzins, Indrasis, Trotter
2
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
Jerofejevs, Sotnieks, Abols, Dzerins, Meija
3
Belov A., Csugyinov, Martensson, Hohrjakov, Cervenka
Augstkalns, Saulietis, Bicevskis, Sarkanis, Skvorcovs
4
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ketov
Artis Abols
E
Vjacseszlav Bikov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 25:00 DRI Darzins Redlihs M.
1-1 32:13 SZK Dadonov Sipacsov Panarin
1-2 45:07 SZK Dadonov Sipacsov Panarin
2-2 58:51 DRI Redlihs M. Bukarts
2-3 65:00 SZK GWS Panarin
32 Kapura lövések száma 33
2 Kiállításpercek 12

Az Atlant legyőzte a Vityazt. A podolszkiak lemaradása 2, míg a mityiscsieké 5 pont a 8. helyhez képest.

KHL, 4900 néző.
Engren: 96,9% (Artyemjev)
K
Sateri: 87,0% (Liszutyin)
Gilroy, Korobov, Potapov, Szosnyikov, Smeljov
1
Porseland, Szemjonov, Afinogenov, Kempe, Kousal
Novopasin, Szorokin, Bodrov, Csernov, Junykov
2
Bergyukov, Szeleznyov, Koroljov, Kucserjavenko, Szoloduhin
Tyuljapkin, Jarullin, Kozlov, Levickij, Taratuhin
3
Grebeskov, Kugyinov, Ciganov, Sityikov, Jakubov
Babcsuk, Jekimovs, Lescsenko, Hlopotov, Jasin
4
Vascsenko, Makejev, Viglazov, Ivanov, Mamin
Alekszej Kudasov
E
Oleg Orehovszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:20 ATL PP2 Jarullin Smeljov
2-0 27:35 ATL PP Potapov Smeljov Szosnyikov
3-0 36:24 ATL Smeljov Szosnyikov Jarullin
3-1 37:58 VIT Kousal Kempe
23 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 12

A Lokomotiv gólképtelen maradt Minszkben. A Dinamo kapujában Haugen 29 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 15086 néző.
Haugen: 100% (Milcsakov)
K
Sanford: 83,3% (Kolesznyik: 90,0%)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Holös, Jakovlev, Averin, Apalkov, Plotnyikov
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Kronwall, Pasnyin, Galimov, Kontiola, Loktyionov
Liszovec, Sinkevics, Kulakov, Materuhin, Melesko
3
Gorohov, Ljubuskin, Konykov, Novotny, Platt
Razvadovszkij, Drozd, Kitarov, Sztyepanov
4
Vasziljev, Gavrikov, Kapusztyin, Kartajev, Thörnberg
Lubomír Pokovic
E
Dave King
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:46 DMI PP Cheechoo Linglet Vesce
2-0 22:01 DMI Szczechura Cheechoo
3-0 44:24 DMI Materuhin Melesko
22 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 10

A Szocsi magabiztosan nyert a Slovan otthonában. Az oroszok több szép gólt is szereztek, mind közül kiemelendő Krikunov rövid felső sarokba bevarázsolt korongja. A pozsonyiak előtt 1-4-es állásnál komoly lehetőség adódott, ötperces emberelőnyben játszhattak, ám csak a szépítésig jutottak el.

KHL, 8487 néző.
Backlund: 87,9% (Godla)
K
Gavrilov (Pöpperle: 91,7%)
Luza, Sersen, Bartovic, Nagy, Surovy
1
Whitney, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov, Scsitov
Barker, Stajnoch, Vondrka, Hudacek, Murley
2
Koledov, Pervisin, Warn, Petersson, Emmerton
Kozák, Starosta, Jeglic, Ölvecky, Ticar
3
Gyerljuk, Wilson, Ljuducsin, Radulov, Szcsasztlivij
Brejcak, Rehák, Kudrna, Lunter, Stastny
4
Jarvinen, Morozov, Krutov, Krjukov, Scserbina
Petri Matikainen
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 12:41 SBA Hudacek Starosta Luza
1-1 14:22 SZO Krikunov Kosztyicin Krjukov
1-2 36:08 SZO Petersson Emmerton Whitney
1-3 36:46 SZO Radulov Warn
1-4 41:38 SZO Emmerton Petersson
2-4 51:07 SBA PP Vondrka Bartovic Sersen
3-4 52:40 SBA Ticar Stajnoch
3-5 59:40 SZO Petersson
36 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 27

A Medvescak egy pontot otthon tartott a Dinamo Moszkvával szemben. A találkozón hosszabbítás döntött, ahol Daugavins emberelőnyös góljával az oroszok szerezték meg a pluszpontot.

KHL, 5000 néző.
Heeter: 87,1% (Owuya)
K
Saricsenkov: 88,0% (Lazusin)
Morrisonn, Flood, Leino, Pelletier, St. Pierre
1
Visnyevszkij, Robinson, Volkov, Daugavins, Pesztusko
Carle, Martinovic, McLean, Wright, Segal
2
Szolovjov, Jalasvaara, Karpov, Karsums, Cvetkov
Popovic, Hutchinson, Bjorkstrand, Thomas, Hedberg
3
Korjagin, Mironov, Zsergyev, Majorov, Tyerescsenko
Kinrade, Glumac, Murray, Perkovich
4
Oszipov, Kokarjev, Babenko, Brjukvin, Szoin
Doug Shedden
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:07 MZA St. Pierre Hutchinson Popovic
1-1 17:05 DMO Karpov Korjagin Karsums
1-2 17:45 DMO Babenko Kokarjev Visnyevszkij
2-2 27:22 MZA PP Hutchinson
3-2 32:38 MZA Leino Flood Popovic
3-3 38:26 DMO Karpov Karsums
3-4 62:33 DMO PP Daugavins
25 Kapura lövések száma 31
10 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk