A SZKA legyőzte a CSZKA-t

 

A Dinamo-rangadót a minszkiek nyerték büntetőkkel.

A SZKA Panarin vezetésével verte a CSZKA-t. A szentpéterváriak csatára 2 gólt lőtt, ebből egyet büntetőből, valamint adott egy gólpasszt is.

KHL, 12414 néző.
Koskinen: 95,7% (Sesztyorkin)
K
Galimov: 81,2% (Lalande)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Hohrjakov, Ericsson
1
Zajcev, Kiszelevics, Grigorenko, Radulov, Engqvist
Kutyejkin, Hafizullin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Bondarjev, Nemec, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
Belov A., Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
3
Jegorsev, Panyin, Andronov, Artyuhin, Sztasz
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ketov
4
Naumenkov, Makarov, Zsafjarov, Korotkov, #2134
Vjacseszlav Bikov
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:20 SZK Panarin Hafizullin Kutyejkin
2-0 13:58 SZK PS Panarin
2-1 32:37 CSZ Naumenkov Radulov
3-1 35:16 SZK PP Kutyejkin Sipacsov Panarin
16 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 10

A Dinamo-derbin büntetők döntöttek Minszkben. A fehéroroszok kétszer is vezettek, ám a moszkvaiak egyenlítettek. A rávezetéseknél csak a hazaiak találtak be, így ők szerezték meg a pluszpontot.

KHL, 15086 néző.
Haugen: 92,0% (Milcsakov)
K
Saricsenkov: 90,5% (Lazusin)
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
1
Korjagin, Oszipov, Volkov, Daugavins, Pesztusko
Bailen, Nogacsov, Vesce, Linglet, Ellison
2
Szolovjov, Jalasvaara, Zsergyev, Karsums, Cvetkov
Liszovec, Sinkevics, Kulakov, Materuhin, Melesko
3
Akisin, Visnyevszkij, Karpov, Kokarjev, Tyerescsenko
Razvadovszkij, Drozd, Kitarov, Sztyepanov
4
Dugin, Majorov, Babenko, Brjukvin, Szoin
Lubomír Pokovic
E
Harijs Vitolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:39 DMI Melesko Materuhin Liszovec
1-1 52:12 DMO PP Oszipov Pesztusko
2-1 56:41 DMI Vesce Linglet Sinkevics
2-2 58:03 DMO PP Szolovjov Cvetkov
3-2 65:00 DMI GWS Sztyepanov
21 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 4

A Dinamo Riga legyőzte a Szeversztalt. A rigaiak kapujában Deslauriers 25 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 4170 néző.
Deslauriers: 100% (Sedlácek)
K
Stepánek: 90,0% (Magarilov)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Arzamaszcev, Sinyin, Bucsnyevics, Trubacsov, Thuresson
Genoway, Jurcina, Darzins, Indrasis, Trotter
2
Pyett, Hohlov, Gyedunov, Kazakovcev, Kovirsin
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Cipulis
3
Sztaszenko, Urbom, Kagarlickij, Monsz, Trunyov
Augstkalns, Saulietis, Abols, Bicevskis, Skvorcovs
4
Antropov, Monahov, Berdnyikov, Zemcsenko, Nyikoncev
Artis Abols
E
Igor Petrov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 31:17 DRI PP Redlihs M. Bukarts Videll
2-0 52:56 DRI SH Skvorcovs Bicevskis Sotnieks
20 Kapura lövések száma 25
6 Kiállításpercek 10

A Jokerit számára 15 lövés is elég volt 4 gólhoz. A Torpedo kapujában Birjukovot lecserélték a 23. percben, miután 4 lövésből csak 2-szer védett. A 4. helsinki gól után a finnek is kapust cseréltek, Helenius 6 lövésből 2 gólt kapott.

KHL, 5200 néző.
Birjukov: 50,0% (Aljapkin: 81,8%)
K
Karlsson: 97,0% (Helenius: 66,7%)
Bernackij, Hietanen, Wolski, Immonen, Salminen
1
Vaananen, Gunderson, Kapanen, Pöysti, Hagman
Grigorjev, Oszipov, Galuzin, Sztoljarov, Filatov
2
Peltola, Jaakola, Aaltonen, Sallinen, Harju
Aljajev, Blazsijevszkij, Kazionov Gy., Kazionov D., Mozer
3
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
Tyernavszkij, Krasznoszlobodcev, Knyazev, Konykov, Savinainen
4
Saari, Ben-Amor, Wirtanen, Maki
Peteris Skudra
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:36 JOK PP Omark Koukal
0-2 22:23 JOK Moses Jaakola
0-3 23:02 JOK Moses
1-3 52:27 TRP Galuzin Hietanen Bernackij
1-4 53:56 JOK Kapanen Vaananen Hagman
2-4 56:24 TRP PP Wolski Hietanen
3-4 59:34 TRP Mozer Salminen Immonen
39 Kapura lövések száma 15
14 Kiállításpercek 32
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk