A CSZKA legyőzte a Jokeritet

 

A moszkvaiak hosszabbításban gyűrték le a finneket.

A második számú kapusok léptek jégre Szentpéterváron. A hazaiaknál Koskinen helyett Sesztyorkin, a vendégeknél Stepánek helyett Magarilov állt a kapuban. A mérkőzés hosszabbításban dőlt el, ahol a 39. másodpercben Dadonov szerezte meg a győztes gólt a SZKA-nak emberelőnyben.

KHL, 12281 néző.
Sesztyorkin: 87,0% (Korobov)
K
Magarilov: 88,9% (Szmirjagin)
Kalinyin, Rukavisnyikov, Kovalcsuk, Hohrjakov, Ericsson
1
Arzamaszcev, Sinyin, Bucsnyevics, Trubacsov, Thuresson
Alekszandrov, Kutyejkin, Dadonov, Panarin, Sipacsov
2
Pyett, Urbom, Kazakovcev, Kvapil, Kovirsin
Belov A., Csugyinov, Martensson, Thoresen, Cervenka
3
Antropov, Sztaszenko, Kagarlickij, Monsz, Trunyov
Jugyin, Kablukov, Barabanov, Burdaszov, Ketov
4
Hohlov, Monahov, Berdnyikov, Zemcsenko, Nyikoncev
Vjacseszlav Bikov
E
Igor Petrov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:11 SZK PP Dadonov Sipacsov Panarin
2-0 19:55 SZK PP Panarin Csugyinov
2-1 24:29 SZE Arzamaszcev Thuresson Sinyin
3-1 31:34 SZK Kablukov Ketov Burdaszov
3-2 38:38 SZE Kagarlickij
3-3 54:36 SZE PP Sztaszenko Sinyin Kagarlickij
4-3 60:39 SZK PP Dadonov Kovalcsuk Sipacsov
36 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 8

A Dinamo Riga legyőzte a Torpedót. A lettek az első harmad végén lőtt két góljukkal eldöntötték a meccset.

KHL, 6380 néző.
Sedlácek: 96,9% (Deslauriers)
K
Birjukov: 92,9% (Aljapkin)
Redlihs K., Cibulskis, Bukarts, Videll, Redlihs M.
1
Bernackij, Hietanen, Wolski, Kazionov D., Filatov
Genoway, Jurcina, Darzins, Indrasis, Wilson
2
Blazsijevszkij, Oszipov, Immonen, Salminen, Sztoljarov
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Cipulis
3
Grigorjev, Malevics, Galuzin, Kazionov Gy., Konykov
Augstkalns, Saulietis, Abols, Bicevskis, Skvorcovs
4
Aljajev, Rugyenkov, Zsarkov, Knyazev, Savinainen
Artis Abols
E
Alekszandr Zavjalov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:56 DRI PP Indrasis Wilson Darzins
2-0 19:28 DRI Saulietis Bicevskis
2-1 21:44 TRP PP Hietanen Galuzin Salminen
28 Kapura lövések száma 32
13 Kiállításpercek 27

Izgalmas csatát vívott egymással a CSZKA és a Jokerit. A rendes játékidő 3-3 gólja után a túlórában kihagyott egy emberelőnyt a finn csapat, viszont amikor a moszkvaiak játszhattak 4 a 3 ellen, kihasználták a lehetőséget és nyertek.

KHL, 4308 néző.
Galimov: 85,7% (Lalande)
K
Karlsson: 87,9% (Helenius)
Zajcev, Kiszelevics, Grigorenko, Makarov, Engqvist
1
Vaananen, Gunderson, Kapanen, Hagman, Huhtala
Bondarjev, Nemec, Da Costa, Mursak, Hjalmarsson
2
Peltola, Jaakola, Aaltonen, Sallinen, Harju
Jegorsev, Panyin, Andronov, Zsafjarov, Sztasz
3
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
Naumenkov, #2134, Zsarkov, Korotkov, Tyelegin
4
Saari, Wirtanen, Maki, Rita
Dmitrij Kvartalnov
E
Erkka Westerlund
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:44 JOK Sallinen
1-1 03:01 CSZ Hjalmarsson
1-2 23:34 JOK PP Koukal Ohtamaa Moses
2-2 29:26 CSZ Tyelegin Nemec Zsarkov
3-2 47:30 CSZ Engqvist Makarov Grigorenko
3-3 52:31 JOK Harju Lajunen
4-3 63:46 CSZ PP Zajcev Da Costa Engqvist
33 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk