A Linz büntetőkkel verte a Capitalst

 

Lebler mesterhármast lőtt a linzieknél.

A 37. EBEL-fordulóból egy mérkőzést csütörtökön játszottak le. A 3. helyen álló Vienna Capitalst a 2. Linzt fogadta, a fordulatos mérkőzésen végül büntetők döntöttek a vendégek javára. A linzieknél a legtöbbet Lebler tette a sikerért, aki 3 gólt lőtt.

EBEL, 4500 néző. Játékvezetők: Kincses, Smeibidlo, Soos.
Zaba: 82,8% (Kickert)
K
Ouzas: 90,7% (Dechel)
Fraser, Carson, Ferland, MacArthur, Foucault
1
Murphy, Fechtig, Lebler, Moran, Ulmer
Iberer F., Lakos, Nödl, Watkins, Rotter
2
Dorion, Piché, Kozek, Hisey, Hofer
Klimbacher, Peter, Deschamps, Schiechl, Sylvester
3
Mayrhauser, Mitterdorfer, Oberkofler, Ouellette, Iberer M.
Hackl, Puschnik, Fischer, Grosslercher
4
Kirchschlager, Placek, Macierzynski, Gaffal S., Franz
Tom Pokel, Phil Horsky
E
Rob Daum, Mark Szücs
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:35 VIC PP2 Nödl Sylvester Fraser
1-1 22:18 EHL Lebler Kirchschlager
1-2 35:25 EHL Ulmer Piché Dorion
2-2 44:01 VIC MacArthur Lakos
2-3 45:45 EHL PP Lebler Dorion Moran
3-3 48:33 VIC PP Watkins Iberer F. Rotter
3-4 50:23 EHL Lebler Mitterdorfer Ulmer
4-4 51:02 VIC Nödl Peter Carson
4-5 65:00 EHL GWS Kozek
43 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ INFO
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk